jesli chodzi ci o takie zapalenie o ktorym ja mysle to moze byc spowodowane albo przez bakterie te same co w uchu powoduja zapalenie (malasezja) lub inne. Dlatego nalezaloby zbadac przyczyne,bo inaczej to tylko zaleczysz a moze sie odnawiac.
Pilnuj zeby jak pada,nie mial wilgotnych lap,dobrze je osuszaj.
jak chcesz moge wkleic zdjecia jak to wygladalo u bokserka mojej kolezanki-leczony byl antybiotykiem bo wyszlo zapalenie dermatologiczne (nie wiem jak po polsku to sie nazywa,po wlosku to piodermatite) :D