[B]Alcazar [/B]jestem jestem :)
w ciagu tygodnia mam teraz mase zajec na uczelni tak ze wychodze z domu o 7 i wracam o 19
wiec wybaczcie ze nie ma fotek
za to dzisiaj sie poprawilam
zrobilam kilka fotek :) wkrotce wstawie :)
Yoghi ma dzisiaj znowu o jeden miesiac wiecej :)
a miejsce tam gdzie bylismy to Lago Giacopiano,a we Wloszech jestem juz 3 rok
a ty co studiujesz?