Jump to content
Dogomania

Magda-Amir

Members
  • Posts

    668
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda-Amir

  1. [quote name='Agnes']debest czy w ogole sypiasz? :o :wink: zdjecia po 4 robione, a na dogo juz po 6 pisalas :o[/quote] noo ja tez sie o to pytałam Agnes :lol: moze Dbsst jest na baterie ? :roll: :lol:
  2. [quote name='Justa']Ja chcem Szpilunię![/quote] ja tez :roll: :D
  3. wschody fajne :wink: :D Debest a Ty w ogóle śpisz czasem ? :o :lol:
  4. łiii komka piekna jest :D i ja tez czekam na new foty :D
  5. bylas blisko :D :lol: :lol:
  6. [quote name='dbsst'][quote name='Agga']Szpila wytrzyj sie w pańcie 8)[/quote] he he bardzo smieszne :P Ala juz jestem bylam na browciach :D :angel: i ogladalam madagaskar kosa :d wyginam swje cialo wyginam swoje cialo (to kawalek piosenki z tego :D Daga i jak i jak i jak lece juz do Ciebie na topik :D[/quote] debe nie 'wyginam swoje cialo' tylko wyginam śmiało ciało 8) :lol: a Szpila rządzi, sliczna jak zawsze :D
  7. łii :angel: :angel: a u Was w stolicy słoneczko ? :( bo tu szaro buro i ponuro
  8. właśnie... gdzie foteczki ? :( :roll:
  9. [quote name='Koma'][quote name='Magda&Amir'][quote name='Koma'][quote name='Magda&Amir'][quote name='Koma'][quote name='Magda&Amir']o jezuuu jak ja dawno do Szpiluni nie zaglądałam :oops: [/quote] Ty a ja?? :oops: :oops: Ostatnio bardzo Szpile zaniedbałam :roll: :lol:[/quote] o no to nie jestem sama, jest nas dwie ! uff :lol: bo nibby te wakacje sa i czasu full ale ciagle mi go brak :roll:[/quote] no wakacje niby są... ale te dni jakos tak szybko mijają :( dopiero było zakończenie roku, a już niedługo początek :-? :lol:[/quote] dokładnie.. wakacje uciekają mi przez palce :-? za 2,5 tygodnia znw szkola... kurcze jak to leci (Koma jak moge spytac to do ktorej klasy idziesz? :wink: )[/quote] teraz do liceum :lol: A Ty?? [/quote] a ja do 3 gim :lol: ale za roczek tez do liceum pójde :lol: a ja chce nowe fotki Szpili debe !! :evilbat: :D
  10. mmmm kochany jest maluszek :angel: buzi mu prosze na dobranoc dac ode mnie :buzi: :wink:
  11. [quote name='Koma'][quote name='Magda&Amir'][quote name='Koma'][quote name='Magda&Amir']o jezuuu jak ja dawno do Szpiluni nie zaglądałam :oops: [/quote] Ty a ja?? :oops: :oops: Ostatnio bardzo Szpile zaniedbałam :roll: :lol:[/quote] o no to nie jestem sama, jest nas dwie ! uff :lol: bo nibby te wakacje sa i czasu full ale ciagle mi go brak :roll:[/quote] no wakacje niby są... ale te dni jakos tak szybko mijają :( dopiero było zakończenie roku, a już niedługo początek :-? :lol:[/quote] dokładnie.. wakacje uciekają mi przez palce :-? za 2,5 tygodnia znw szkola... kurcze jak to leci (Koma jak moge spytac to do ktorej klasy idziesz? :wink: )
  12. [quote name='Koma'][quote name='Magda&Amir']o jezuuu jak ja dawno do Szpiluni nie zaglądałam :oops: [/quote] Ty a ja?? :oops: :oops: Ostatnio bardzo Szpile zaniedbałam :roll: :lol:[/quote] o no to nie jestem sama, jest nas dwie ! uff :lol: bo nibby te wakacje sa i czasu full ale ciagle mi go brak :roll:
  13. [url]http://img259.imageshack.us/img259/9721/szpilka0256tk.jpg[/url] o jezuuu jak ja dawno do Szpiluni nie zaglądałam :oops: ale ona dalej swieci pieknością i urodą swa że szkoda słów poprostu :D :D
  14. o mamciu jakie cudenko ! :iloveyou: :angel: piekny jest i chce wiecej :D :D
  15. [img]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/PIC040.jpg[/img] o jaaaaaacie :cunao: :cunao: boski :lol: :iloveyou:
  16. no paulinka masz super oczyszka :wink: takie duze a to jam [img]http://img125.echo.cx/img125/1667/bokiem213gw.jpg[/img]
  17. Twoje afro jest super i super w nim wyglądasz wiec tylko sie cieszyc :D serio serio :wink:
  18. noo to juz Bodzio wiekowy piesek :D :D duzo zdrowka dla niego :buzi:
  19. ło jej jak słodko przygryzł fafelka :D :D śliczniastyy
  20. hehe Amir bardzo dziekuje za komplementy :D a tutaj sie zasmuucił bo juz nikt go nie głaskał [url]http://img125.echo.cx/img125/9807/smuutas2jw.md.jpg[/url] [b]za duży rozmiar :) zostawiam link [/b] ale gdy usłyszał słowo "jedzonko" szybko się ożywił :D [img]http://img125.echo.cx/img125/9421/wkuchni1vm.jpg[/img] i dostał chlebek [img]http://img125.echo.cx/img125/4130/amirzchlebem1ac.jpg[/img]
  21. amirek z moją mamą :wink: [img]http://img125.echo.cx/img125/9331/zmama4lg.jpg[/img] pozdr. :D
  22. Asia w kręconych włosach cudnie :D a w reszcie też ładnie a to jaa bo dawno mnie tu nie było :roll: :D [img]http://img125.echo.cx/img125/4899/nadwoda1wn.jpg[/img]
  23. jaki Tekilka jest boski :iloveyou:
  24. ona jest taka cudniastaaa :angel: :D
×
×
  • Create New...