Piszę teraz , bo mój pomocnik syn Kuba jest jeszcze nie gotowy do wyjścia .Otóż OZZY to formalnie ABHAY DAS Goloka , ur. 19.08.2004 ,rodzice malca to NORTHEN DANCER z Tarnogrodu oraz CELIA GIRL Nefer / SHILA/ .Pochodzi z Gliwic z hodowli Goloka . Teraz mieszka w Rybniku . Kiedy do nas przyjechał ważył 8.400 kg teraz 30 kg , więc tyje i rośnie .Zniszczeń o dziwo nie było za dużo , jeden obcas w moich butach /wyjściowych/ ,wtyczka , 20 cm chodniczka , kilka piłek , miśków . nogi od kuchennego stołu :chainsaw: no i narazie nie pamiętam . O zachowaniu napiszę pózniej .Pozdrawiam ALA i OZZY