Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Ciasteczek jeszcze nie piekłam , ale wysuszony chleb , a na dodatek posmarowany masłem / suszony między żeberkami kaloryfera , jak Ozzy wyczai że tam jest to drze pycho także szyby brzęczą / ,pychotka . Ale ciasteczka upieczemy po świętach . Ala i Ozzy
  2. :ylsuper: Ta dziewczyna w okularach.....niczego sobie , szkoda że niezgodność ras . /to od OZZYEGO / [img]http://img86.exs.cx/img86/795/ozzy109vf.jpg[/img] aż się zagapiłem.
  3. Witam ponownie! :D Mam nadzieję że teraz uda mi się wkleić zdjęcia OZZYEGO. 4 miesiące [img]http://img118.exs.cx/img118/7018/ozzy16xq.jpg[/img] [img]http://img232.exs.cx/img232/231/ozzy57nf.jpg[/img] [img]http://img232.exs.cx/img232/8233/ozzy40cm.jpg[/img] a to zdjęcie zrobione 20.03 [img]http://img232.exs.cx/img232/2157/ozzy63mz.jpg[/img] Mam nadzieję , Ze Ozzy nie rozczarował was swoim wyglądem . Ale tak na marginesie , to naprawdę malec . Pozdrawiamy.
  4. No ,taki urósł , ale naprawdę nie jest grubasem .Myślę że wieczorem wyślę zdęcia / z pomocą znajomej/. A mój emblemat to na pamiątkę zmarłego 3.08.2004 mojego kochanego bokserka Harleya/miał 4 latka/
  5. Piszę teraz , bo mój pomocnik syn Kuba jest jeszcze nie gotowy do wyjścia .Otóż OZZY to formalnie ABHAY DAS Goloka , ur. 19.08.2004 ,rodzice malca to NORTHEN DANCER z Tarnogrodu oraz CELIA GIRL Nefer / SHILA/ .Pochodzi z Gliwic z hodowli Goloka . Teraz mieszka w Rybniku . Kiedy do nas przyjechał ważył 8.400 kg teraz 30 kg , więc tyje i rośnie .Zniszczeń o dziwo nie było za dużo , jeden obcas w moich butach /wyjściowych/ ,wtyczka , 20 cm chodniczka , kilka piłek , miśków . nogi od kuchennego stołu :chainsaw: no i narazie nie pamiętam . O zachowaniu napiszę pózniej .Pozdrawiam ALA i OZZY
  6. Przed godzinką / chyba / napisałam całe wypracowanie na temat OZZYEGO i gdzieś mi wcięło . Jak wrócę z zakupów napiszę ponownie , będą też fotki . ALA
  7. Chciałabym , przy okazji powitania Piotra ,i ja się z wami przywitać.Mam na imię Alicja i od4,5 miesiąca posiadam pieska amstaffa . Ozzy /a właściwie Abhay das Goloka / urodził się 19.08.2005 r , więc jest 7miesięcznym podlotkiem .Mam nadzieję ,że przyjmiecie mnie do swego grona . Ala i Ozzy
  8. Alicja

    samojedek

    Cieszę się że na tym forum pojawia się coraz więcej samojedów. Niestety chyba nie będziemy mogły pospacerować sobie z naszymi psami (no chybaże nadarzy sie jakaś okazja :D ) bo ja mieszkam na południu polski niedaleko czeskiej granicy. Częściej można mnie i mojego psa spotkac w górach opawskich albo w kotlinie kłodzkiej. W moich okolicach o ile wiem nie ma żadnego samojeda a mało kto zna ta rase, wiekszość mysli ze to husky albo owczarek podhalański :lol:. PS Z checia przyślę ci jakies zdięcia
  9. Mam pytanie do osób znajacych sie na malamutach przegladanjąc ksiazki czy strony internetowe ze stanów z tymi psami odnosze wrażenie że te psy są ogromne i o wiele wieksze niż te które widze na polskich stronach. Może to tylko moje złudzenie :D Licze że ktoś z was mnie oświeci Serdeczne pozdrowionka od właścicielki samojedka,która niezbyt zna się na malamutach
  10. Mam pytanie do osób znajacych sie na malamutach przegladanjąc ksiazki czy strony internetowe ze stanów z tymi psami odnosze wrażenie że te psy są ogromne i o wiele wieksze niż te które widze na polskich stronach. Może to tylko moje złudzenie :D Licze że ktoś z was mnie oświeci Serdeczne pozdrowionka od właścicielki samojedka,która niezbyt zna się na malamutach
  11. A moze co niektórzy hodowcy zawyżają ceny? Rozumiem że sa rózne rasowce te po bardziej lub mniej sławnych,bardziej ładne i mniej wiec cena powinna byc zróżnicowana( bo np ktoś sprowadzał reproduktora z zagranicy itd) ale jeżeli chodzi o wychowanie takich psiaków to cena nie powinna sie az tak kolosalnie róznic. A do czego zmierzam: znalazłam ogłoszenie w polsce o samojedach które kosztują 5000zł!! ale znam tez hodowle zagraniczne gdzie szczeniaki kosztują 300-500 euro a pochodzą ze świetnych skojarzeń,po interchempionach z USA i anglii.Więc zastanawiam sie dlaczego sa tak ogromne różnice.( czyżby chodziło o zrobienie lepszego interesu? bo mioty samojedów są spore wiec łatwo sobie obliczyć wartośc wszystkich szczeniaków) Może ktoś zna na to pytanie odpowiedź? Serdeczne pozdrowionka
  12. Hallo Dolphine czy nie znalazłaby sie jeszcze jedna kopia tego film biała odyseja?? pozdrawiam i pocichutku licze na pozytywna odpowiedź
  13. Alicja

    samojedek

    Moja sunia niestety nie ma rodowodu,dostałam ja w prezencie ,więc nie miałam na to wpływu.Jest slicznym ,zdrowym psiakiem szybko sie uczy po kilku dniach zaczęła reagowac na swoje imię ,przybiega juz na komende do mnie (oczywiście coś za coś :wink: ) ale musze przyznać że jest wielka indywidualistką. Miło was poznać alicja i abi
  14. Mój samojed ma swój koszyk do którego znosi swoje zabawki i w którym czasami śpi ale ponieważ jest jeszcze malutki zdarza mu sie spać w różnych miejscach-często tam gdzie go poprostu zmorzy sen :D pozdrawiamy alicja i abi
  15. Alicja

    samojedek

    hej!! mam na imie alicja i jestem właścicielka 10 tygodnowego samojadka,a raczej samojedki ,która wabi sie abi :D pozdrawiam
×
×
  • Create New...