Czekamy,ale bądźmy bardziej wyrozumiali-Basenji jest cudotwórcą,ale to nie bóg,też musi popracować nad tym,a przecież nie jest tak,że nie ma nic do roboty. Musi opiekować się i dbać o odtwórcę roli Inspektora Piesiaka,poza tym jakaś niezbędna sesja itd. itp. Ale kiedyś na pewno będzie...no,chyba,że Basenjiemu coś się stanie...(odpukać!!!!!)