Jump to content
Dogomania

bellatriks

Members
  • Posts

    4754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bellatriks

  1. To dobrze :wink:
  2. AAAAALLLLEEEEEE SSSSUUUPPPEEEERRRRR!!!!!!!!!!!!!!
  3. Potrzebuję niezbyt duże zdjęcie wilczych oczu. Tylko oczu. Takich naprawdę pięknych, ilustrujących szlachetność, piękno i dzikość tego zwierzęcia. Może ktoś ma? Byłabym wdzięczna PZDR Belka
  4. Chyba sen o pracy...:wink: PZDR
  5. Niezmiernie mi przykro,ale serwer pupile.com nie oferuje zmian rozmiarów fot i nic nie wskazuje na to,by miało się to zmienić. Ja jestem zielona w takich rzeczach. na necie żyję głównie forami (głównie DGM), więc raczej nie mam ani czasu,ani szcze rze mówiąc chęci na naukę metodą prób i błędów. Jestem jednak otwarta na propozycje i wszelką pomoc, PZDR, Belka
  6. [quote name='gugu']nie spią tylko tyraja..... :lol:[/quote] Czyżby sen ich tak zmęczył?
  7. To są Harnaś i Halka-owczarki podhalańskie mojego dziadka. Halka siedzi z tyłu,a Harnasiowi nieopatrznie pysk się uciął A to sam Harnaś To natomiast jest Halka,ale niestey słabo ją widać I co o nich sądzicie???
  8. Chyba nie byłby zbyt zainteresowany całą sprawą...
  9. Owxzarko: czy pies jest na obskurnym balkonie czy w pięknym plenerze:to nie ma znaczenia! Basenji i tak wytnie jego postać i umieści tylko psa, bez balkonu czy łąki, chyba,że przyda mu się ten balkon :wink:
  10. Ja też nie :roll:
  11. Basenji, Baskomaniak: [size=6][color=red]CUDOTWÓRCY[/color][/size]!!!!
  12. Dopiero teraz weszłem do kompka i zobaczyłam ten odcinek! Superrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!! [b]Weron ciau, gugu[/b]: na kamerze jest napisane "[b]DogoTV[/b]"
  13. Super! Jak nazwiemy nasz klub? "Związek Zniecierpliwionych Kynologów"????
  14. Ale super!!!!!! I Komka ślicznie wyszła... :fadein:
  15. Super, Basko!!!!! A to "tuz tuż" to 20 minut czy 2 godziny??? A teraz coś off topic,ja wiem,że to jest off,więc niech mnie,proszę,szanowby mod nie obdarza ta emotką: Basko: znam już Twoj mail,mogę Ci podesłać zdjęcia podhalanów dziadka?
  16. Wiem,że będzie,ale potem będzie tak,że 5 minut po tym jak odejdę od kompa-będzie nowy odcinek. Już tak było i nie chcę żeby historia się powtórzyła
  17. Czekamy, i czekamy, i czekamy.....i nic.....
  18. No właśnie:gdzie????????? A co z tymi plakatami Piesiaka???? Zmajstrujesz jakiś, Basenji???
  19. No....dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuga. :wink: A tak w ogóle, to kiedy nastęony odcinek??? [b]Basenji[/b] zrób nam i wstaw tu jakiś szkic plakatu Inspektora Piesiaka, wydrukowałabym sonie i powiesiła nad łóżkiem...
  20. Właśnie. A poza tym świetny odcinek!
  21. Czekamy,ale bądźmy bardziej wyrozumiali-Basenji jest cudotwórcą,ale to nie bóg,też musi popracować nad tym,a przecież nie jest tak,że nie ma nic do roboty. Musi opiekować się i dbać o odtwórcę roli Inspektora Piesiaka,poza tym jakaś niezbędna sesja itd. itp. Ale kiedyś na pewno będzie...no,chyba,że Basenjiemu coś się stanie...(odpukać!!!!!)
  22. Owczarko, to taka oś czasu, która wskazuje wiek ich pupila
×
×
  • Create New...