Właśnie! Basenji, Baskomaniak, dalibyście już ten nastepny odcinek,co!? Czas nam się dłuży, bo wyczekujemy. Albo mam lepszy pomysł: napisz mi na maila 5 min. przed tym jak będziedz chciał opublikować kolejny odc. tylko nie za późno,bo nie przeczytam.
A z reszta i tak okaże się, że wyemitowaliście go 1 min. po tym jak ja wyłączyłam kompa..