Jump to content
Dogomania

bellatriks

Members
  • Posts

    4754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bellatriks

  1. superpsiska!!!!!!!!!!!! Wspaniale wyglądają w tym krajobrazie
  2. co mówi????????? co mówi????????? Nie można tych odcinków dłuższych robić, bo bardzo wciągają :P Brawuski :klacz: dla ekipy - świetny odcinek!!!!!!!!!!!!
  3. super psiska!! :angel:
  4. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: 8) :lol: :D thnx
  5. [quote name='Evelina'] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/bis.gif[/img][/quote] :splat: 8)
  6. tylko 1 osobie się podobają moje miśki :bigcry:
  7. śliczności!!!!!!!!!! Ale one mają kędzierzawą sierść!!!!!!!!!!!!!
  8. bellatriks

    Psy Payooka

    Pay!!!!!!!!!!!! Odpowiadaj!!!!!!!!!!! Już Ci tak ułatwiamy, przenosimy galerię na 1 stronę i w ogóle.. pisz co tam u czworonogów!!!
  9. bellatriks

    Psy Payooka

    "Koffana" szkoła się zaczela- dawaj foty, Pay, bo masz takie zarąbiaste psiulce, że żadne słowa nie iddadzą tego jakie są piękne. [color=white][size=1]ludzie, niedowiary, zakochalam sie w psach Paya..[/size][/color]
  10. nie mówiłam że jest brudna, tylko brudniejsza od Borysa, z racji tego, iż jest psem podwórzowym
  11. reaktywacja naszej galerii!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oto zdjęcie z ava, czyli Halka i Harnaś flirtujący na podłodze: A oto Halka i Harnaś odpoczywają w cieniu samochodu A tu zamienili się stronami baskomaniak :buzi:
  12. no gdzie są dalsze odcinki?????????
  13. [quote name='Camara'][quote name='bellatriks'] do złudzenia przypomina Halkę... cmok: buziaczek dla podhalanów[/quote] Halka na pewno ładniejsza, przecież kobiety (nawet psie :wink: ) to płeć piękniejsza :P[/quote] e, tam!!!! Halka przede wszystkim brudniejsza!!!! :roll: :oops:
  14. do złudzenia przypomina Halkę... cmok: buziaczek dla podhalanów
  15. śliczne!!! Za niedługo i moje miśki Wam się pokażą znowu
  16. Łał..... :o :o :o jestetm pod wrażeniem.... Anubisa
  17. ja też!!! w końcu Koma to moja ulubiona sunia znana na dogo... :oops:
  18. Dziękuję!!!!!! I pozdrawiam śliczną Komcię!!!! Komka :calus:
  19. więc zamiast myśleć, weź się do roboty!!! :P
  20. Komulka!!!!!!!!!!! Przepraszam, że tak zan9iedbałam Twoją galerię!!!!!!!!!!! Wybacz mi!!!
  21. Evelina, cóż za skromność.... :D
  22. [quote name='Basenji']Nasz bohaterski inspektor Zawada [/quote] hihi, Zawada???? wuefiarz mojego brata???? :roll:
×
×
  • Create New...