co mówi????????? co mówi?????????
Nie można tych odcinków dłuższych robić, bo bardzo wciągają :P
Brawuski :klacz: dla ekipy - świetny odcinek!!!!!!!!!!!!
"Koffana" szkoła się zaczela- dawaj foty, Pay, bo masz takie zarąbiaste psiulce, że żadne słowa nie iddadzą tego jakie są piękne.
[color=white][size=1]ludzie, niedowiary, zakochalam sie w psach Paya..[/size][/color]
reaktywacja naszej galerii!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oto zdjęcie z ava, czyli Halka i Harnaś flirtujący na podłodze:
A oto Halka i Harnaś odpoczywają w cieniu samochodu
A tu zamienili się stronami
baskomaniak :buzi:
[quote name='Camara'][quote name='bellatriks']
do złudzenia przypomina Halkę... cmok: buziaczek dla podhalanów[/quote]
Halka na pewno ładniejsza, przecież kobiety (nawet psie :wink: ) to płeć piękniejsza :P[/quote] e, tam!!!! Halka przede wszystkim brudniejsza!!!! :roll: :oops: