ey no co jest:mad:
Jak nie wrzucam fot, to się zlatujecie i upominacie o nie, a jak wrzucam, to cisza......................................
To już nie pierwszy taki dogomaniacki wybryk:mad:
Jak tak bedziecie robić, to się zbuntuje i nie będę wrzucać fot, po prostu:diabloti:
PZDR :buzi: