Jump to content
Dogomania

Koma

Members
  • Posts

    1617
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Koma

  1. [quote name='nikusia']Na prawdę rozrabia? :cool3: [/quote] Jeszcze jak! :lol: Może na zdjęciach tego nie widać, ale to tylko dlatego że mój aparacik rozmazuje zdjęcia w ruchu i ich nie wstawiam :lol:
  2. są są :cool3: [B]fotki charicy- rozrabiary :razz: [/B] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3334/16st2.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/5795/22zt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/7508/32cz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/909/44hp.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3783/51vr.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1586/65ny.jpg[/IMG]
  3. ale wygodnisie :cool3: jedna na pościeli, druga na ubraniach :lol: dwa kłębuszki :loveu:
  4. [CENTER][B]NA DOBRANOC[/B] :sleep2: [/CENTER] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/3218/koma28xp.jpg[/IMG] [SIZE=1]reszta jutro[/SIZE] ;)
  5. [quote name='KaRa_TC']A w co mam go zabrać?:cool3:[/quote] damy rade :p ja już marzę, żeby go nie było :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska']:pjutro wpadnę zobaczyć :razz: [/quote] zapraszam :cool3:
  6. [B]Alu[/B], narazie jedna ;) tylko coś mi net słabo chodzi i resztę wrzucę jutro ;) [B]KaRa[/B] ja Ci z przyjemnością ten śnieg oddam, przyjeżdzaj i zabieraj :lol: Ja już mam dosyć zimy :diabloti:
  7. to dla Ciebie- goniec afrykański ;) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7642/koma9dc.jpg[/IMG]
  8. Ano pusto, mało kto zagląda :placz: Komką nikt się nie interesuje :placz: mam fotki ale czy jest sens pokazać? :roll: ;)
  9. jupi Basco z narzeczoną :cool3: weimary to boskie modele :loveu: [B]an3czka[/B] super super fotki :klacz: :klacz: :klacz:
  10. [quote name='Greven'] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9567/img4926apomnto6lg.jpg[/IMG] [/quote] o jaki słodki brzusio :iloveyou: czekoladowa pieszczocha :loveu: :loveu: :loveu:
  11. dobry dobry :calus: ja właśnie oglądam "Nieustraszonych" :evil_lol: ohyda :eviltong:
  12. To już jest nowy numer? :o w takim razie jutro pędzę do kiosku ;)
  13. [LEFT]ale stare już :lol: wypadałoby pozmieniać bo już troszkę wyblakły, tylko jakoś nie chcę mi się do tego zabrać :lol: bo jak już zrobić to całą ścianę a to jest trochę roboty :lol: właśnie wyszedł od nas dystrybutor Acany ;) dał nam 3 paczuszki próbek, zobaczymy czy Komce zasmakuje ;)[/LEFT]
  14. [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/18334_526271.jpg[/IMG] ale był z niego (i jest nadal) słodziutki rozrabiak :loveu:
  15. Koma

    Bora i Tora ;-)

    To proszę naychmiastowo znaleźć czas na wklejenie fotek :mad: :lol:
  16. Tak tak królewna, ona już sobie przywłaszczyła mój fotel :lol: Teraz też właśnie na nim śpi :lol:
  17. hohoho okrągła setka :laola: :BIG:
  18. hihi nie :lol: ona jest nim poprostu oburzona bo nie znosi odgłosu jak się go opuszcza i podnosi :lol:
  19. Hihi to widzę że nie tylko moje pyszczycho jest wiecznie młode :lol: Ciekawe co sprawia że tak o nich myślą :hmmmm: [B]Komka domowa[/B] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/7602/12of1.jpg[/IMG] [B]zapatrzona w żyrandol[/B] :lol: [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/697/26lz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8613/30ul.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5008/40cr.jpg[/IMG] ;)
  20. [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/4561/tndsc052364fm.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: wycmokać wycmokać wycmokać w pyszchycho :buzi:
  21. [B]Komka w szelkach[/B] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.119.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.115.jpg[/IMG] [B]I Komka w ubranku na mrozy[/B] ;) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1992/16wj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/682/68dl.jpg[/IMG]
  22. [quote name='coztego']Koma, w jakim wieku Komka teraz jest? Mnie się ona ciągle ze szczeniakiem kojarzy ;)[/quote] Urodziła się przypuszczalnie w sierpniu 2003 ;) Więc ma 2,5 roku :lol: chyba że liczyć nie umiem :lol: Wiesz, ja prawie na każdym spacerze słyszę: "jaka ona śliczna, młodziutka jeszcze?" :lol: a jakie ludzie robią oczy jak mówię że już ponad 2 latka :cool3: W sumie to śmieszne :lol: ciekawa jestem czy za parę lat też będą tak ludzie mówić ;) Komka wiecznie młoda :multi:
  23. Ludzie może dlatego tak do tego podchodzą bo niewiele o tym wiedzą... prawde powiedziawszy dopóki myślę o sterylce jako o zabiegu który jej ma pomóc to jest OK, ale jak dochodzi do mnie że to jednak operacja pozbawienia psa narządów rozrodczych to mnie to troszkę przeraża :shake: To chyba nic dziwnego że się o własnego psa boję, nie? ;) Cieczka właściwie nie jest dla nas większym problemem, w domu majtki, na spacerach pilnowanie ;) Właściwie gdyby nie te ciąże urojone to raczej byśmy sterylki nie brali pod uwagę. Jednak jest inaczej... :-( Narazie mamy jeszcze czas do namysłów, bo Komka ma cieczkę prawie co rok :lol:
  24. Może po kolei ;) [B]Klaudia[/B] a mogę prościć na pw o namiary? [B]BORA, [/B]psiarze uważają że to niepotrzebne krzywdzenie psa, wycinanie mu narządów mimo iż jest zdrowy... liczyłam na wsparcie chociaż znajomych właścicieli psów, a nie znalazłam go ani u nich ani u weta... Ty masz chyba łatwiej się na to zdecydowac bo masz jeszcze psa w domu, pewnie gdybym też miała to bym się tak nie wachała :lol: Bo wtedy to już nie tylko pilnowanie suczki na spacerach ale i męczarnia w domu. [B]coztego [/B]widocznie ja jestem bardzo stresową pańcią, poprostu jak pomyślę że mają ją ciąć to mnie ciary przechodzą :roll: przeraża mnie to że jest to jednak operacja- i jak każda- niesie za sobą jakieś ryzyko. A gdyby (odpukać ;)) coś jej się przez to stało chyba bym sobie na darowała... znam wszystkie zalety, już dużo o tym czytałam, w dodatku jeszcze te jej ciąże urojone... wygląda to tak- chciałabym, a boję się Co do weta- więcej pewnie do niego nie pójdę bo jak pisałam, jeszcze parę rzeczy mi się u niego nie podobało- np. to że gdy tylko było coś nie tak- chciał w nią kłuć jakimiś zastrzykami, niby na wzmocnienie ale jakoś nie mamy do niego zaufania... Dzięki za rady choć to nie o tą sprawę mi chodziło :lol: Póki co staramy się złagodzić objawy tej ciąży... i chcemy by już minęła. Mam nadzieję że te jej strach nieco zelżeją razem z nią... jeśli nie- czeka nas sporo pracy... ;)
×
×
  • Create New...