-
Posts
1617 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Koma
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Koma replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
oj biedna Halka :-( to zdrówka życzymy sunieczce :calus: -
ale fajny koci grzebiecik :cool3: niesamowicie podobna do Kiary Dagi ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=royalblue][I][B]:razz:ale grzeczna modelka [/B][/I][/COLOR][/quote] dla odmiany- trochę niegrzecznej modelki- w wersji spacerowej będzie później :cool3: [quote name='PIKA']Ale modelina :multi:[/quote] dzięki :calus:
-
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8224/108nb.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4637/111wj.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6541/122fd.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4258/131yg.jpg[/IMG]
-
[CENTER][SIZE=3][COLOR=darkred][B]Komka- sesja balkonowa[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [LEFT][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4674/16sh.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/5706/28ms.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/9145/34oq.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4526/42zm.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/3969/53or.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2074/62gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/2932/72nx.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4383/88iy.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/3782/97fu.jpg[/IMG][/LEFT]
-
[quote name='g_o_n_i_a']Koma, ktos kiedys powiedzial, ze najlepsze sytuacje naszym psom czesto zdarzaja się wtedy, gdy nie mamy aparatu. ;-) [/quote] Oj, ktoś powiedział bardzo mądrze :fadein: KaRa jak chcesz Azunię to tu więcej fotek --> [URL="http://www.azainora.pupile.com"]www.azainora.pupile.com[/URL] ;) a oto śnupa kolegi :lol: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9849/zmianarozmiarusniupa6vm.jpg[/IMG]
-
Dobry, dobry! Dziś już fotek nie będzie ale jutro o ile pogoda dopisze to pójdziemy na fotkowy spacerek :lol: Trochę żałuję że dziś nie wzięłam aparatu bo Komka się pięknie bawiła z prześlicznym kolegą collie o fajnym imieniu- William :razz: chciałam Wam pokazać psa kolegi ale mi imageshack nie działa :placz:
-
super :multi: :multi: :multi: czekamy! :)
-
[quote name='KaRa_TC'][IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/zadomem/ph5.jpg[/IMG] [/quote] ach te uszy :iloveyou: napewno nie jedną suczkę na nie poderwał :cool3:
-
[quote name='anetta']A Aza gdyby byla bardziej czekoladowa to mozna by bylo ja wziac za psiaka Kary :fadein:[/quote] Hahaha i gdyby jej odjąć dobre "parę" kilo :lol: :lol: :lol: No i Aza to nie czekoladka tylko czarnula ;) A jeśli już o KaRowych psiakach mowa to w bloku obok mieszka taka czekoladka a'la KaRy :lol: bardzo żywiołowa sunia, ale z Komą się nie lubią :shake:
-
Haha widzę że ja nie jedyna "wariatka" :eviltong: My też się bawimy w pieski, sunia to bardzo lubi, czasem skaczemy na siebie, wariujemy :lol: Nawet nie chcę myśleć jak to wygląda tak z boku :lol: Niunia lubi jak ją wącham po pyszczku, czasem obie się wąchamy :lol: Poza tym zabawa, smakołyki w kieszeniach...;)
-
[quote name='bellatriks']PS. Wywalało???? ale w taki sposób, że serwer nie mogł otworzyć jakiś zasobów??[/quote] Ojej nie wiem :oops: nie znam się, nie bardzo pamiętam co mi się pokazywało :roll: spróbuję jeszcze raz, to chyba takie chwilowe było- mam nadzieje :lol: [quote name='Alka']a jak pięknie pozują:loveu:[/quote] Taa tylko ile ja się namęczyłam żeby im razem fotkę zrobić :lol: ;) A Komce doopka odżyła, jest chętniejsza do zabawy i nie warczy na każdego napotkanego psa :multi: No i nie wygląda już jak cielna krowa :evil_lol:
-
[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/marzec/10%20marzec/14.jpg[/IMG] hahaha ja jestem pod wrażeniem jego min :lol: :lol: :lol:
-
ale fajny kangurek Loco :multi: i super fotki :cool3:
-
No nie, co za pozy :cool3: [quote name='an3czka'][COLOR=teal][I][B]Kogo on tak wypatruje?[/B][/I][/COLOR][/quote] jak to kogo :cool3: pańcie :cool3:
- 78403 replies
-
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=darkred]AZA I NORA[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4919/zmianarozmiarupic000226se.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/3599/zmianarozmiarupic000343ti.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/3366/zmianarozmiarupic000356ks.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9278/zmianarozmiarupic000424tb.jpg[/IMG][/CENTER]
-
foty Komy może w weekend :razz: a wiesz [B]bellatriks[/B] że nie mogłam nic napisać w galerii miśków :-o wywalało mnie za każdym razem jak chciałam coś napisać :roll: [CENTER][SIZE=3][COLOR=darkred][B]AZA[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9119/zmianarozmiarupic000291iu.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/5025/zmianarozmiarupic000334fm.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/193/zmianarozmiarupic000413zd.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/7025/zmianarozmiarupic000497hc.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/7771/zmianarozmiarupic000476yu.jpg[/IMG][/CENTER]
-
cd [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/764/79da1.jpg[/IMG] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/131/83uy.jpg[/IMG] [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/6097/91qe.jpg[/IMG] [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/8378/106ui.jpg[/IMG] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/3667/116on.jpg[/IMG] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/1917/122qv.jpg[/IMG]
-
Hej, dziękuję kochane kobitki za życzenia :loveu: :buzi: :buzi: :buzi: [CENTER][SIZE=3][COLOR=darkred][B]NORA[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/3749/19cv.jpg[/IMG] [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/8656/21ex.jpg[/IMG] [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/7166/31dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/2630/44bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/3783/52wf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/9202/67za.jpg[/IMG]
-
[quote name='Eurasierka']dziewczyny - a ja wam trochę zazdroszczę :eviltong: moja sunia bardzo lubi pieszczoszki i głaski - ale za to trzeba stanąć na głowie, żeby zachęcić ją do chwili zabawy... :roll:[/quote] Chętnie bym się na takiego psa wymieniła :cool3: ale tylko na chwilkę :lol: żeby się przekonać jak to jest mieć pieszczocha w domu :lol: Natomiast zabawy nieraz mam z nią dosyć bo Koma jest niezmordowana, mogłaby się bawić bez przerwy :razz:
-
no właśnie, a ja chcę fotki Basco :placz:
-
No z tą niezależnością to mnie nie strasz, bo ja się nad sterylką poważnie zastanawiam :lol:
-
[B]Greven[/B] współczuje że z Axą tak źle :( Dzięki że pomagacie mi podjąć tą decyzję, póki sunia jeszcze "ciężarna" mamy czas na przeczytanie różnych opinii o sterylce, pytamy kogo możemy :)
-
[quote name='mmbbaj']A linka była kupowana na metry,jako linka żeglarska[/quote] Właśnie się zastanawiam czy nie jechać do jakiegoś Praktikera, Nomi czy czegoś w tym stylu i nie kupić pare metrów linki- tak chyba nie wyjdzie drogo? Dostałam ostatnio ok.5 metrów może więcej linki, takiej do pracy na wysokościach :cool3: wytrzymała napewno tylko nie wiem czy nie za gruba :roll:
-
A kiedy może nastąpić to "dorośnięcie"? :lol: bo może moja też sie jeszcze zmieni :lol: Z perspektywy czasu widzę że Koma już się nie zachowuje jak kiedyś kiedy wogóle się pogłaskać nie dała, jednak mimo wszystko i tak nie jest pieszczochem :roll: Czasem ją wezmę na kolana (20 kg:cool3: ) i wcale się nie wyrywa jak zrobiłaby to kiedyś. Czasem lubi jak ją podrapię za uchem. Jednak nie jest tak wylewna w uczuciach jak np. pies cioci który na mój widok szaleje ze szczęścia :cool3: I chyba na tym to jednak polega że może bardziej się docenia to co ma się rzadziej i dlatego my nie jesteśmy aż tak atrakcyjne ;) A tak gdzieś czytałam że po sterylizacji sunie stają się pieszczochami :hmmmm: [B]BORA[/B] a jak Twoja Tora? Jest pieszczochem? ;)