Jump to content
Dogomania

Koma

Members
  • Posts

    1617
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Koma

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]mój koffany dziob;)[/B][/I] [I][B][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/4454/dziob15tl.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/3332/dziob23oz.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] cóż za wzrok :evil_lol: "lepiej nie podchodź" :nerwy:
  2. [LEFT][FONT=Arial][COLOR=black]fotki z dłuuugiego spacerku ;) [/COLOR][/FONT][/LEFT] [CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=darkred]Koma [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [IMG]http://img345.imageshack.us/img345/6919/16mt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img345.imageshack.us/img345/6597/25jr.jpg[/IMG] [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/5806/30oq.jpg[/IMG] [IMG]http://img345.imageshack.us/img345/4796/40xz.jpg[/IMG] [IMG]http://img345.imageshack.us/img345/6895/51pp.jpg[/IMG] [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/5738/66dn.jpg[/IMG] [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/3565/78ck.jpg[/IMG] to by było na tyle ;) żałuję że nie zrobiłam fotki jak Komka całowała się ze swoim kumplem niufkiem przez bramę :lol: super widok, a jakoś o fotkach wtedy nie pomyslałam :placz:
  3. hej hej sorry za zaniedbanie, zaraz wynagrodzę paroma fotkami ;) [B]g_o_n_i_u[/B] ano jak nikt o fotki nie prosi :shake: ;) [B]bellatriks [/B]dzięki, buziaki przekazane ;) [B]Marysiu [/B]nie tylko wygląda na wariata ale i nim jest :evil_lol:
  4. [quote name='Marysia_i_gończy'][B]Koma[/B] Una miała potem całe mokre uszy :lol: [/quote] Ale widać po jej minie że było przyjemnie :lol: Moja sucz uwielbie "myć" uszy swojej kumpelce dożycy, śmiesznie to wygląda :lol: Ja się zachwycam figurą Uny :iloveyou: świetna jest, pewnie by się z moją nieźle wyszalały ;)
  5. ale brudas :evil_lol: :lol: szeleczki genialne :multi:
  6. Koma

    Bora i Tora ;-)

    nono bardzo fajne szeleczki, super sie sunia w nich prezentuje :lilangel: tylko tak na nie patrzę i one się jakoś różnią od moich (a właściciwie suni ;))
  7. [B]simbik[/B] super że już niunia ok :) a tak przy okazji chciałam spytać jak Twoje odczucie po sterylce? Mianowicie czy były jakieś problemy i jak jest teraz no i tak ogólnie- czy nie żałujesz? :) Bo ja się na sterylką naszej Komki zastanawiam i staram się poznać opinie tych którzy swoje sucze sterylizowali ;) Aha i gdzie Opke cieliście?
  8. [B]nikusia[/B] widziałam, super fotka! :klacz: jesteście sławne :cool3:
  9. hahaha :lol: :lol: :lol: [B]asher [/B]nam pani wet oczywiście powiedziała tak jak Ty ;) powiedziała też wielką prawdę, że ludzie mogą być przeciwni tym zabiegom bo to raczej leży w psychice :evil_lol: i ja się z tym zgadzam, bo dopóki myślę o sterylce że to poprostu zabieg mający wiele zalet to jest OK, ale jak w ruch pójdzie wyobraźnia i sobie pomyślę że mieliby suni wycinać narządy to mnie to przeraża :nerwy: jednak mimo wszystko może ją bedziemy kroić ;) Aj i jeszcze jedno- tak się zastanawiałam, wszędzie czytam że najlepiej po pierwszej cieczce, tymczasem Komka już miała 3- czy w takim wypadku prawdopodobieństwo wystąpienia guzów już się nie zmniejsza?
  10. [B]Patka [/B]no nam to niestety nie pomogło :shake: i teraz mam cielną krowę w domu :roll: [quote name='asher']A o jakich minusach mówiła wetka? Wymień, a juz my odpowiednią propagandę zaczniemy :evil_lol:[/quote] :evil_lol: Po pierwsze-że operacja jak operacja niesie za sobą jakieś ryzyko, chociażby z narkozą. Po drugie- może być problem z tyciem. Po trzecie- popuszczanie moczu. Oczywiście powiedziała że to zdarza się rzadko i w porównaniu z ilością korzyści minusy nie są tak rażące ;) No i powiedziała jak im zapobiec. Ogólnie jest ZA :)
  11. [quote name='KaRa_TC'] Ale skora jej lata:lol: haha a mi to wyglądało na ubranko :lol: :lol: :lol:
  12. No i wrócilyśmy od weta a właściwie wetki ;) Dostanie Galastop, BRK, velisolon- nie wiem co jest co- spisuje z książeczki :lol: jeden płyn doustnie, tabletki i do smarowania gruczołów, no i ta jodyna na sutki... mam nadzieje że pomoże A przy okazji zagadnęliśmy o sterylce. Pani jest jak najbardziej ZA, powiedziała nam plusy i minusy, koszta itp. i chyba się jednak przekonamy... ;)
  13. [B]bellatriks [/B]:buzi: [B][SIZE=3]teraz trochę spacerowych wariacji[/SIZE][/B] :evil_lol: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/470/11cj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/7871/26pz.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]uparciucha[/SIZE][/B] :evil_lol: [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/8249/47mr.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/8307/54ax1.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7702/37md.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]wypatrzyła psiura[/SIZE][/B] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/7997/62mh.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]i akcja- rozplątywanie kumpli[/SIZE][/B] :lol: [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/1544/71ai.jpg[/IMG]
  14. [B]maxi3 [/B]a wiesz że o takiej nagrodzie nie pomyślała? ;) A to faktycznie może być niezłe wyjście, akurat mam paczkę w domu, zobaczę czy suni to smakuje- a znając ją- napewno :lol: [B]coztego [/B]z tymi torebkami foliowymi prawda, sama też z nimi próbowałam żeby nie zatłuścić kieszeni od kiełbaski, ale zanim się do nich dokopałam to podobnie- sunia zapominała za co to :evil_lol: Co do dropsów Hiltona- kiedyś dawałam suni ale doszłam do wniosku że jako nagrody na spacery to się zabardzo nie nadają, bo jest jakieś ograniczenie dzienne, jak dobrze pamiętam chyba do ok.10 :roll: jeśli nie, niech ktoś mnie poprawi ;) Jak dla mnie to zdecydowanie za mało, wolę pokroić na drobne kawałeczki kawałek serka czy kiełbaski niż odliczać dropsy ;) Oprócz tego za smakołyki służy nam też sucha karma, ale zauważyłam że kiełbaska działa najlepiej :lol:
  15. No więc zapobiec się nie dało :shake: Koma cały czas leży, piszczy, nie chce chodzić na spacery- już to przechodziliśmy więc nie jest to dla nas niespodzianką, niemniej jednak nie jest przyjemnie patrzeć na taką bidę.. :roll: I mam takie pytanie, szczególnie do właścicieli suczek które też miały ciąże urojone, mianowicie co dawaliście na zbicie mleka? Każdy wet u którego byłam miał inne zdanie, ostatnio uslyszałam że dobrze jest smarować sutki jodyną. Przy wcześniejszych ciążach sunia dostawała jakąś maltką tabletkę ktorą musieliśmy jeszcze podrobić na parę części i dostawała przez kilka dni. Zaraz się pewnie wybierzemy do weta, bo z tym mlekiem chyba trzeba coś zrobić :shake:
  16. przeproszenie panienki najlepsze :loveu:
  17. [quote name='KaRa_TC']Ona taka zapatrzona w ten aparat,ze wyglada jakby opn mial byc jej nagroda:cool3:[/quote] raczej nie aparat a kiełbaska trzymana obok :evil_lol: [B]g_o_n_i_u[/B] dziękujemy :calus:
  18. Koma

    Bora i Tora ;-)

    Może i zachwycona nie była ale jak miała wybór- dywan czy kafelki- oczywiście wybierała to pierwsze :evil_lol: A mi się coś przypomniało :evil_lol: Kiedyś jak wróciłam do domu moja babcia przywitała mnie ze skrzywioną miną bo Koma... zrobiła "komplet"... pod łóżkiem :lol: A że nie mogła sięgnąć to musiała znosić przez jakiś czas aromaty :lol: Hihi a dywan faktycznie podobny :lol: on też już stary ;)
  19. Koma

    Bora i Tora ;-)

    [quote name='BORA']Tora go załatwiła siusianiem :cool3:[/quote] :lol: ano trzeba sobie radzić kochane, my założyliśmy na dywan folię :evil_lol: co wyglądało tak: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1894/maakomka9dj.jpg[/IMG]
  20. modelinka :cool3: siad (jakoś dziwnie tu wyszła...) [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3668/12kt1.jpg[/IMG] leżeć [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8987/20eb.jpg[/IMG] profil (mój nochalek :loveu: ) [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9267/profil2qc.jpg[/IMG] en face [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9479/enface9ip.jpg[/IMG] ;)
  21. [quote name='betty_labrador']dlaczego boi sie ruchu ulicznego?[/quote] Nie wiem dlaczego, ona od szczeniecia ogólnie była bardzo strachliwa :shake: Boi się nie tyle zwykłych samochodów, co autobusów, ciężarówek itp., bardzo niepewnie się zachowuje w miejscach gdzie jest więcej ludzi, w nowych, nieznanych też. Jest już dużo lepiej niż było na początku, jednak cały czas jest bardzo ostrożna i nieznane sytuacje ją przerażają :-( A gdy się bardzo boi to dosłownie głuchnie, ciągnie, trzęsie się- na nic nie reaguje... Teraz jest jeszcze gorzej bo ma ciążę urojoną i niechętnie wogóle gdzieś wychodzi a co dopiero gdzieś dalej... ale o tym pisałam w dziale Behawior ;) [B]Behemot [/B]no gratulki że masz taką mądrą suńkę! :multi: Jak śliczna tak grzeczna :cool3:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pco wy tam macie pod tym sniegiem :razz:[/B][/I][/quote] a wiesz że już zapomniałam :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Ach ta Koczeka :loveu: :loveu:[/quote] Koczeka? :hmmmm: [quote name='KaRa_TC']Smaczny jest taki patyczek?:lol:[/quote] przyznam że nie próbowałam ale poczekaj, spytam Komki :lol: [quote name='teqquila']widze ze ona tez preferuje mniejsze patyczki do zjadania :smile:[/quote] a niekoniecznie, akurat taki się trafił ;) ona jest strasznie dumna jak niesie olbrzymiego badyla w zębach :evil_lol: [B]Koma[/B] [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/5273/31qa.jpg[/IMG][URL="http://img226.imageshack.us/img226/5273/31qa.jpg"][/URL]
  23. [quote name='betty_labrador']ja tez biore na KAZDY spacer smakolyki ;)[/quote] i ja też ;) już mi kieszenie od tego śmierdzą :evil_lol: ale to się naprawdę przydaje- jak bardzo przekonałam się dzisiaj :roll: musiałyśmy przejść ze sunią przez ulicę, a to dla Komy jest ogromnym stresem (boi się ruchu ulicznego), jak już dochodziłyśmy do chodnika bardzo ciągnęła aż... urwała smycz :-o (która swoją drogą już nieco się rozklejała, ale myślałam że jeszcze trochę wytrzyma) i tak odbiegła z kikutem przyczepionym do szelek. Jednak się zatrzymała jak chyba poczuła że coś jest nie tak, że jest luzem. Bałam się strasznie bo wiem że jak jest przerażona to poprostu głuchnie :shake: Starałam się mimo wszystko zachować w miarę spokojnie i Bogu dzięki że miałam w kieszeni kawałek kiełbaski (ostatni!), zawołałam i niepewnie, ale przyszła :multi: Sądze że gdybym nie miała smakołyku to by mnie olała... Do domu wróciłam trzymając Kome za kikut przy szelkach :lol:
  24. [quote name='Patka']ale koma ma boskie ubranko :loveu:[/quote] hihi dzięki :lol: [B]Marta [/B]ja takie właśnie szelki chcę kupić mojej Komce tylko czarne we wzorki :lol: a ile za nie dałaś?
  25. :crazyeye: piękne foty :klacz: :klacz: :klacz: te w ruchu :multi: nieno boskie naprawde jestem pod wrażeniem :iloveyou: aż nie moge patrzeć na swoje jak widzę takie cuda :shake:
×
×
  • Create New...