-
Posts
1617 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Koma
-
Ojej ale gromadka :multi: Super macie, tyle ślicznych psiaków :loveu: [SIZE=1]strasznie nie lubie tych nylonowych kagancow :placz: tylko u weta, nigdzie indziej[/SIZE]
-
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5787/zmianarozmiarupic000155zf.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/9407/zmianarozmiarupic000194cz.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/218/zmianarozmiarureexposureofpic0.jpg[/IMG]
-
[B]*luthien*,Behemot,beth_i_boogi[/B] :buzi: [B]Agnes [/B]jestem pewna ;) Niestety ona jest zbyt dużą wariatką, w dodatku panikarą która umie i lubi pociągnąć, roweru się nieco boi, no i nie mamy terenów do takich rowerowych wycieczek :shake: Między blokami czy w parku sobie tego nie wyobrażam. Choć bardzo bym chciała- to jednak nie dla nas ;) [quote name='KaRa_TC']I jak tam idzie nauka przychodzenia? grzecznie sie spisuje Komcia?[/quote] Przeciwnie... już nie wiem w czym problem, właściwie pogodziłam się z tym że już zawsze będzie na smyczy... jedyną możliwością na wybieganie jest zabawa w aportowanie, wtedy przynamniej do mnie wraca, podczas zwykłego spaceru ma inne atrakcje niż słuchanie się pani :shake:
-
Ja też już mam :) śliczny ten onek na okładce :loveu:
-
an3czka nawet nie wiem co napisac :-o robisz poprostu rewelacyjne zdjęcia :loveu: uwielbiam zagladać do Waszej galeryjki chociaż ostatnio coś mam mało czasu :shake:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Koma replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
O ble jaka ślinka :lol: -
Ale ona już duża :-o :loveu: coraz piękniejsza :loveu: Bardzo dobrze że od początku puszczałaś małą ze smyczy, ja mojej nie puszczałam :shake: I mamy teraz ogromne z tym problemy których Ci nie życzę. Ale z tego co czytam to Idzie jak narazie nie w głowie ucieczki i głuchnięcie :evil_lol: I oby tak zostało ;)
-
[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4999/obrazki4948my.png[/IMG] Ale śliczna Ergunia :loveu: Jaki rozmarzony wzrok :cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Koma replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Ojej biedaczek :lol: te uszy :turn-l: -
whippeciki rządzą :loveu: :loveu: :loveu: cudowne śnupki!
-
czekoladki KaRy to prześliczne kelpie ;) Sharon coś z wyżełka napewno- to umaszczenie Fruzia to miniaturowy owczarek holenderski :lol:
-
Super że z sunią wszystko ok :multi: [quote name='BORA'] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1308/img33102cs.jpg[/IMG][/quote] O, daje nam buzi :loveu: ps. moja też tak wyglądała ale już nie przekłada łebka odkąd nie mogła o wyjąć :roll:
-
jak nie ma tak nie ma :shake: ale poczekamy :)
-
Po każdym odrobaczeniu wet wpisuje nam do książeczki datę oraz wkleja taką naklejkę z nazwą leku ;)
-
[quote name='Agnes']Koma ma linke? czy to dluuugasna smycz? ;)[/quote] Raczej dłuuugaśna smycz ;) Miała to być linka jednak taśma jest dość gruba niestety i dlatego nie jest też dłuższa- byłaby niewygodna. [quote]na miesnie polecam rowerek - my zaczelysmy treningi ;) [/quote] Ojj, Koma to nie pies do roweru :lol: W całości bym z takiej jazdy nie wróciła :evil_lol:
-
[quote name='Teklunia']to ten sam Ten :lol: [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4742/beznazwy16ky.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3492/beznazwy6kt.jpg[/IMG][/quote] Niesamowite :-o Jak on się zmienił :-o Aż ciężko uwierzyć że to ten sam pies. Teraz jest piękny :loveu:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Ale zadowolona! :multi: I mordzia się ślicznie uśmiecha :loveu:[/quote] Pies zmęczony- pies szcześliwy :lol: [QUOTE]Jakie wspaniale gonitwy za ringo :smilecol:[/QUOTE] Staramy się możliwie jak najcześciej organizować takie gonitwy. Żeby suni mięśnie nie zanikły :evil_lol: [QUOTE]ślizna Komcia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] :calus:
-
Jakie piękne zdjęcia :multi: i modelka oczywiście :loveu: A co ślicznotce dolega? :shake: dużo zdrówka dla suni, podrap ją ode mnie za uszkiem ;)
-
Piękności :loveu: :loveu: :loveu: jest naprawdę śliczna :cool3:
-
[IMG]http://i1.tinypic.com/v4cah5.jpg[/IMG] zakochałam się :iloveyou: jest prześliczny!
-
[quote name='coztego']Prawda, że podobna?[/quote] Faktycznie :lol: tylko ucholce ma klapnięte i ma białe znaczenia. Ale te owczarki są śliczne :loveu:
-
czekam... [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/2763/17cp2.jpg[/IMG] i hop! [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/8994/27sa.jpg[/IMG] przymusowy odpoczynek :lol: [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/3299/32ix.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/342/46tp.jpg[/IMG] z zabawką [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9203/52oy.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8743/62hw.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4945/72nr.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/682/85rh.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9858/91od.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7756/109jp.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2511/113gs.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/749/129wp.jpg[/IMG] end
-
Suńki faktycznie błyszczą sie jak foki :multi: [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/abcb19.jpg[/IMG] Poza Ery :roflt:
-
[quote name='KaRa_TC']No właśnie ile biedna Komeczka może siedzieć i czekac na zabawke?:mad: [/quote] Tylko chwilkę :lol: Nauczyłam ją żeby mi przyniosła i siadała :lol: [quote name='KaRa_TC']Widzę,ze podobnie jak u mnie pies luzno ale na lince na wszelki wypadek:lol:[/quote] No niestety. Ostatnio mieliśmy nieprzyjemną sytuację poczas zabawy, sunia wykorzystała moją nieuwagę i chyba jej się włączył system obronny, bo zobaczyła kogoś za krzakami i rzuciła się tam. A stała tam przestraszona kobieta z dzieckiem na rękach. Gdy Koma zobaczyła że to nic strasznego wróciła do mnie, ale oszczekać musiała :roll: Zostałam opieprzona (i słusznie) i mam teraz nauczkę że przy takim nieusłuchańcu trzeba mieć oczy dookoła głowy :roll: ;) [quote name='kinga.l']Ale ruchliwa suńka .. :loveu:[/quote] Chwilami aż za bardzo :shake: :lol: [quote name='bellatriks']I tak fajnie jej uszy "fruwają":evil_lol: :loveu:[/quote] Wygląda jak gremlin:evil_lol: