No nie wiem czy kiedyś koło Ciebie będę ale dzięki za zaproszenie :lol:
No może, ale powiedz gdzie ma się wybiegać pies między blokami?? Gdzie pełno ludzi, puszczonych psów, śmieci... a w dodatku gdy pies jest nieposłuszny :roll: ??
No kiepsko :(
A do najbliższych miejsc gdzie jest sporo łąk, lasek i raczej nie ma psów mamy dobry kawał drogi, jednak staramy się tam w miare często chadzać ze znajomą która ma dożycę- bardzo posłuszną, to chociaż przy niej nasza Komka trochę się słucha, chyba jej naśladuje :lol: