-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ostatnio sypnęło wieściami z nowych domów :multi: Na początek jeszcze trochę Lenki - już na dobre zadomowionej, wiernej obrończyni swojego stada i dobytku, wypasacza jeży :razz: [URL="http://img710.imageshack.us/i/tndsc00248.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7886/tndsc00248.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img151.imageshack.us/i/tndsc00259.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3910/tndsc00259.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/tndsc00263.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2500/tndsc00263.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img69.imageshack.us/i/tnlenkaijez.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/326/tnlenkaijez.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Foksie widziałam, ale tam jej Pani była incocnito.:cool1: [/QUOTE] Pozwoliłam sobie [I]zincognitować[/I] Panią, w razie gdyby sobie nie życzyła publikacji, a teraz, jakby co, to będzie na Centralę :eviltong: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pewna dama z Lublina przesyła pozdrowienia :cool3: [URL="http://img593.imageshack.us/i/dsc00226qw.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8130/dsc00226qw.jpg[/IMG][/URL] Mam jeszcze filmik, ale nie zdołam wstawić niestety. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ang, mogłabyś wstawić do 1 postu banerek Akcji Sterylizacja, która sfinansowała sterylkę Nory? :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL] -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Nocnego fartuszka lepiej nie będę wstawiać, bo to niezbyt przyjemne widoki ;) Ale wstawię dzisiejszą Norę, w nowym fartuszku :) [URL="http://img38.imageshack.us/i/84500843.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1822/84500843.jpg[/IMG][/URL] -
Foksia (teraz Zoja) pozdrawia z Krakowa :) [URL="http://img96.imageshack.us/i/15455239022930310011089.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7738/15455239022930310011089.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img24.imageshack.us/i/54477238850814007211089.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3350/54477238850814007211089.jpg[/IMG][/URL] Wieści super, sunia podbiła serca wszystkich domowników i znajomych, jest kochanym przytulaczkiem :multi:
-
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img824.imageshack.us/i/14040487.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4900/14040487.jpg[/IMG][/URL] Którą by tu wybrać? :hmmmm: [URL="http://img27.imageshack.us/i/33596596.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2163/33596596.jpg[/IMG][/URL] Wszystkie! :evil_lol: [URL="http://img7.imageshack.us/i/98557065.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2619/98557065.jpg[/IMG][/URL] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img59.imageshack.us/i/79066379.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/448/79066379.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/87049382.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2868/87049382.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/50996653.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5238/50996653.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img338.imageshack.us/i/35616349.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/807/35616349.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/14989691.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6579/14989691.jpg[/IMG][/URL] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Tym razem Aisza w wersji z piłką: [URL=http://img585.imageshack.us/i/98931990.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7111/98931990.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/54748408.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/465/54748408.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/17557589.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1619/17557589.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/62316604.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1760/62316604.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/36940724.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2041/36940724.jpg[/IMG][/URL] -
Tak, zjadły bez grymaszenia ;) [URL="http://img190.imageshack.us/i/80308595.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4518/80308595.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img341.imageshack.us/i/54351422.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3426/54351422.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img577.imageshack.us/i/84573299.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5866/84573299.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img269.imageshack.us/i/77121341.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/732/77121341.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/61365222.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7077/61365222.jpg[/IMG][/URL] i Roza: [URL=http://img855.imageshack.us/i/65645703.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3092/65645703.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/30569248.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1074/30569248.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/67541441.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8774/67541441.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/52805299.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3289/52805299.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nocka: [URL="http://img808.imageshack.us/i/37874187.jpg/"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/8299/37874187.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img716.imageshack.us/i/86038907.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3876/86038907.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img27.imageshack.us/i/82315736.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6682/82315736.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img21.imageshack.us/i/67345768.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5551/67345768.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img9.imageshack.us/i/33469858.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/286/33469858.jpg[/IMG][/URL] -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
To problem ze słabą krzepliwością krwi. Trochę dziwne, że nie zaczęła krwawić od razu, ale prawdopodobnie dopóki leżała, to uciskała sobie naczynia, a dopiero wieczorem, jak wstała, to krew poleciała - tak było też z Sabunią. Dzisiaj jest jeszcze trochę osłabiona, ale ranka sucha, nic nie cieknie. Powinno być już dobrze ;) -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Tym razem Aisza szuka ochłody w cieniu, bo upał niemożliwy: [URL=http://img256.imageshack.us/i/17333291.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5194/17333291.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/36363430.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2434/36363430.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/36978200.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5581/36978200.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/40910167.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2912/40910167.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/29973428.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3697/29973428.jpg[/IMG][/URL] -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Nieee, to znaczy ta idiota też, ale zatytuowałaś Jozin z bażin jakiegoś kundla w trawie-Lenka? Chyba Lenkę, jak z nia byliscie w Chańczy.[/QUOTE] O kurka, jaka pamięć :crazyeye: Ja niestety nie pomnę tak dawnych czasów :p -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa'] Który to był u Ciebie Jożinemzbażinem?[/QUOTE] Ten? :evil_lol: [URL="http://img821.imageshack.us/i/71833921.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6578/71833921.jpg[/IMG][/URL] -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img191.imageshack.us/i/57005793.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2818/57005793.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/45875466.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4748/45875466.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/53423806.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8914/53423806.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/91621512.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8936/91621512.jpg[/IMG][/URL] -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img193.imageshack.us/i/58849606.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9605/58849606.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/45940070.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4232/45940070.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/83288091.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9574/83288091.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/68060581.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1190/68060581.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/68256935.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2249/68256935.jpg[/IMG][/URL] -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Upał, wszyscy szukają cienia: [URL="http://img535.imageshack.us/i/10249980.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8263/10249980.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img94.imageshack.us/i/48351760.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/150/48351760.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img137.imageshack.us/i/71446480t.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5017/71446480t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img713.imageshack.us/i/95822631.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6973/95822631.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img259.imageshack.us/i/27830215.jpg/"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3350/27830215.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
i mycha też od Węgielkowej :) [URL=http://img841.imageshack.us/i/51436175.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9269/51436175.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/53680122.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9442/53680122.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/32335638.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1334/32335638.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img833.imageshack.us/i/50062417.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7195/50062417.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img822.imageshack.us/i/73162478.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4044/73162478.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
z serduchem od Węgielkowej ;) [URL=http://img10.imageshack.us/i/48813963.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5885/48813963.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img440.imageshack.us/i/27685077.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8097/27685077.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/84850943.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/148/84850943.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/73528772.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3659/73528772.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img137.imageshack.us/i/25486084.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6215/25486084.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Gdyby były wolne terminy ;), to kotka - mama jest też do ogłaszania. Kicia ma ok. 2 - 3 latka chyba, jest bardzo milutka i spokojna. Nie szaleje, nie bryka, raczej upaja się leżeniem na podusi ;) Wyjątkowo sympatyczna i niekłopotliwa. Jest wysterylizowana. [URL=http://img502.imageshack.us/i/84116994.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5207/84116994.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img840.imageshack.us/i/15078658.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8820/15078658.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/64363834.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/187/64363834.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/46781819.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2801/46781819.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/84064334.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5471/84064334.jpg[/IMG][/URL] -
Jeszcze jeden ślubny portret: [URL=http://img837.imageshack.us/i/19046798.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/53/19046798.jpg[/IMG][/URL] jak Kajtek nie chce dłużej spacerować w upale, to Lola wybiera na przewodnika Aiszę: [URL=http://img98.imageshack.us/i/99150413.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9476/99150413.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/73405027.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4071/73405027.jpg[/IMG][/URL] Dla Loli zdecydowanie dom z drugim psem byłby wskazany, najlepiej oczywiście z Kajtkiem ;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img577.imageshack.us/i/28302299.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9427/28302299.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/20443469.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2743/20443469.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/50443196.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/827/50443196.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/61731861.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7889/61731861.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/35656458.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5261/35656458.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img6.imageshack.us/i/32659688.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9480/32659688.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img152.imageshack.us/i/24385952.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4830/24385952.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img855.imageshack.us/i/13466554.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4595/13466554.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/72209690.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6696/72209690.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img220.imageshack.us/i/46835511.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/317/46835511.jpg[/IMG][/URL]