Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Monika i daga A co wy sie tak umowilyscie?? Wszedzie wasze kartki w takiej samej kolejnosci;-);-)
  2. A ja wyslalam karteczke droga elektroniczna, mam nadzieje, ze doszla;-);-):x-mas:
  3. I tutaj tez bede zachwalac!!! :jumpie::jumpie::wink: Pikny, pikny i jeszcze raz pikny!!!:loveu::loveu::loveu:
  4. [B]Sweet Lili [/B]Piekny jest ten kombinezonik!! Chcialabym taki kupic, ale w innych kolorach, w koncu Miki to pies, a nie suczka...... Byly moze takie same, ale inne kolorystycznie np. czarno-niebieskie?? Bardzo ladne. Lilunia pieknie w nim wyglada;)
  5. Magda

    Strach

    Nam wystarczyly spacerki z pieskami i Miki przestal sie zachowywac jak roztrzepane dziecko. Juz nie boi sie psow, nie szczeka na nie. Tylko caly czas ma w glowie tylko jedno..... a mianowicie zabawe w doroslego.... wiecie o czym mowie;)
  6. Tak spiacy aniolek jest slicznutki. Taka zaspana kruszyna..... ;)
  7. Marlena ty bedziesz robila Tofficzkowi kiteczki na glowce? I czy bedziesz zapuszczac mu wloski? Jestem ciekawa jak bedzie wygladal Toffik z dlugimi kudelkami...;) Sliczny toffis ucaluj go od nas!!
  8. Jesli uda ci sie uszyc szeleczki to czemu nie....;) Wszystko zalezy od twojej pomyslowosci. Co do ubranek, moje zdanie jest takie, zakladac kiedy jest naprawde zimno. Nie bede sie klocic, czy lepiej psa chartowac, czy nie bo nie znam sie na tym. Zalozylam pierwszy raz to Miki sie przyzwyczail i cala zime chodzil z kubraczkiem;)
  9. [quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red]Dwa zajace ;-):[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/18.12/2.gif[/IMG][/quote] hahaha..... ale swietne to zdjecie!!
  10. Jaka Figusia jest przecudna!! Taki maly szkrabek kochany..... A jak slodko sobie spi, az zaniemowilam z wrazenia. Ucaluj ja mocno od nas!!;)
  11. Witajcie kochani!! I ci nowi i ci starzy....;) Zdrowka!
  12. My takze skladamy najserdeczniejsze zyczonka Toffikowi!! Troszeczke spoznione, ale licza sie intencje...;-) Zdrowka, pelno prezentow pod choinka!!;)
  13. A my takze mozemy sie pochwalic, ze mamy pelno sniegu;) nareszcie......, a juz myslalam, ze zima o nas zapomniala. Pozdrawiamy bardzo serdecznie Toffika i Ciebie!!
  14. [quote name='nikusia']My też mamy gumową kaczuchę... :-D Piszczącą, jak przez przypadek na nią nadepnę to zawał na miejscu! :cunao:[/quote] To prawda, a Miki ma zdolnosci do zostawiania jej w roznych miejscach, a najczesciej w kuchni, gdzie urzeduje mama. I tylko slychac pisk kaczki i krzyk mamy: "MIKI!!!!" Bo zawsze ma wrazenie, ze nadepnela psa.....:vamp: Ostatnio znalazlam kaczuche w akwarium u swinki (akwarium stoi na podlodze);)
  15. O zabawkach znalazlam taki temacik;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11107"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11107[/URL] A co do zabaw....... My uwielbiamy sie ganiac po mieszkaniu. Wystawiam rece w strone Mikiego, jakbym chciala go zlapac, a on patrzy sie tymi swoimi oczkami i zaczyna uciekac. Najlepsza frajda jest jak wpadnie w szal, schowa ogon pod siebie i lata po mieszkaniu jak tornado. Wyglada wtedy, jak krolik.....:-D Czesto tez potrafi do znudzenia przynosic swoja gumowa kaczuche i kladzie ja na glowie, rekach i nogach, jednym slowem gdzie popadnie;) Moj tata zostal osobistym sluga, ktory pomaga trzymac kosc podczas gryzienia..... I Miki tylko wtedy do niego przychodzi....sasasasa:evilbat:
  16. Tak.... Miami jest przesliczna, a ten aparacik jeszcze ozywia jej te kolorki :wink: Slicznosci!!
  17. [quote name='Moniś']Mam pewien problem (dylemat) proszę o rade :D Otóż Nodiemu wyżynają się już nowe kły, a te mleczne dosyć mocno siedzą. I moje pytanie jest takie- czy mam udać sie już z nim do weta na wyrwanie tych kłów (czego bardzo bym nie chciała :cry: ), czy może poczekać jeszcze ? :roll:[/quote] No wiec tak. Nie pamietam ile Nodi juz ma, ale jak narazie nie powinnas sie martwic zabkami. Poczekaj jeszcze kilkanascie dni i obserwuj je. Moze jeszcze zdaza wyleciec, a jak nie to pojdz z nim do weta na konsultacje i wtedy zadecydujecie co dalej robic. [quote]Problem drugi: Zauważyłam dziś, że potrząsa sobie od czasu do czasu głową, czy może to być objaw chorych uszek? :cry:[/quote] Miki mial to samo i okazalo sie, ze to zapalenie uszek. Dostawal jakies kropelki, juz nie pamietam jak sie nazywaly. I musialam co kilka dni je czyscic. Aby sprawdzic, czy jest jakis stan zapalny powinnas dokladnie obejrzec uszka. Zobaczyc, czy sa czerwone i czy brzydko nie pachna... :roll: A czy Nodi ma wyrwane wloski z uszu?? Jesli nie to powinnas jak najszybciej je wyrwac np. penseta. To wcale psa nie boli, uwierz ja mikiemu sama wyrywam i nawet nieczego nie czuje :wink:
  18. Marlena sprobuj Toffikowi postawic te uszka :wink: Ogol je, albo zaklej plasterkami...... Bo nie moge sie przyzwyczaic.... Nie wiem czemu :roll:
  19. Ja takze witam ciebie bardzo serdecznie. Fajna masz gromadke w domu. Szkoda tylko, ze bidulka choruje..... A co jej jest? Sluzymy rada w kazdej sytuacji :wink:
  20. Dalej Dagus!! Jak ci poszlo!!? :roll: :roll:
  21. A gdzie nowe foty?? Oj nieladnie tak zaniedbywac, nieladnie :nono:
  22. [quote name='edi,feti,gusia']My tez sie umiemy całować :D [img]http://img331.imageshack.us/img331/4569/gusia14ht.jpg[/img][/quote] Rzeczywiscie wieeeelki ten calus!! :wink: :P Pozdrawiamy bardzo serdecznie
  23. My tez gratulujemy. Zajelyscie ladne lokaty :wink: Zyczymy wiecej sukcesow!! :angel:
  24. A jak ma na imie najmlodszy lokator? Nareszcie go nam pokazalas, jest naprawde sliczny, taka mala czarno-biala kuleczka. :wink: Czekamy na wiecej zdjec......!!
  25. [quote name='Daga_i_Oskar']Witam wszystkich :) Z moim kompem nie jest dobrze :( prawdopodobnie coś się w nim spieprzyło - tylko nie wiemy co :-? no i nim to się wszytsko wyjaśni muszę korzystać z laptopa - ach jak dobrze, że choć on jest sprawny :D [/quote] Nie dziwie sie, ze komp nie dziala jesli ma sie tysiace zdjec OSKARKA na dysku :roll: :P :P Ja bym tego w albumie nie pomiescila........ :lol: Sliczne zdjecia z reniferkiem :wink: Ja staram sie przekupic rodzicow na aparacik...... juz mam powiedziala, ze mam rozmawiac z tata, a to juz polowa sukcesu. Bedzie dobrze :fadein:
×
×
  • Create New...