O bernardynce nic więcej nie wiem.
Poniżej wstawiam więcej zdjęć suni.
Już zostalam nauczona, jak sie wstawia zdjęcia- poprzednie zostały zostały poprawione :)
[URL=http://img307.imageshack.us/my.php?image=p10103646nn.jpg][img]http://img307.imageshack.us/img307/523/p10103646nn.th.jpg[/img][/URL]
[URL=http://img307.imageshack.us/my.php?image=p10103661oh.jpg][img]http://img307.imageshack.us/img307/231/p10103661oh.th.jpg[/img][/URL]
A tak zareagowały psiaki na wór karmy, który kupiła Fela- nasza nowa dogomaniaczka :)
nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że będe się tak cieszyła słysząc psie chrupanie dochodzące z kojców. Niestety dla wszystkich nie starczyło :(
Dla maluchów to zapewne był pierwszy kontakt z suchą karmą.
Oczywiście nie obyło się bez walk między psami, ale wcale się im nie dziwię, bo ponad kaszę z tłuszczem i kawałkami jakiegos mięsa, niewiele dostają. Szczenięta są niedożywione.
Z racji, że raz na 2 tygodnie jeżdzę w tamte rejony, mogę do schroniska coś dowozić. Schronisko jest w odległości 85 km od W- wy
Do tej pory nikt nie zajmował się pomocą temu schronisku.
Z rzeczy według mnie bardzo potrzebnych, konieczne jest opchlenie towarzystwa i odrobaczenie szczeniąt.
Ich stan pokażę w kolejnym poście.
[URL=http://img307.imageshack.us/my.php?image=p10103411zl.jpg][img]http://img307.imageshack.us/img307/6530/p10103411zl.th.jpg[/img][/URL]