Jump to content
Dogomania

eloise

Members
  • Posts

    7795
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eloise

  1. niesamowite :) ja naprawdę sądziłam, ze on będzie już zawsze siedział w dołku!
  2. Słoneczna Fryzia jest najlepsza :)
  3. i takie to smutne i ciężkie życie Ofcio z nami wiedzie ;) Ada niestety poród skończyła cesarką.
  4. zapomniałam się pochwalić, że rodzina nam się powiększyła :) Ciocia Ada urodziła 3 dni temu Leonarda-Leosia :) Leoś przyszedł na świat dzień przed terminem i ważył jedyne... 4.300! :D
  5. biedny Ofinek... Ania tak do niego mówi, jak go widzi w tych strasznych warunkach ;) [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5575/ofik.jpg[/IMG]
  6. a ja odebrałam dziś cudowne bombeczki :) dziękujemy bardzo. Murko, potwierdź proszę na wątku, jak przelew dojdzie. Zaznaczyłam, że pieniądze dla Romcia- naszego mieleckiego chłopaka rozrabiaki ;)
  7. popieram! zdjęcia zdjęcia zdjęcia! :)
  8. Jonatan rzucał się w nocy, budził, kombinował. W końcu stwierdziłam, ze muszę iść do toalety a on nadal nie spał. Obudziłam Pawła, żeby się nim zajął i biegiem do kibla. Na piekarniku zobaczyłam czas-3.45.Jonatan oczywiście wył. Wracam-3.46, nawet korzystając z toalety ścigam się z czasem! Wchodzę do sypialni- zapada cisza, mały terrorysta! Paweł wraca na swoją stronę łóżka i mówi- Fox, złaź! A Fox wydaje bardzo dziwaczny dźwięk. Pytam- to Fox???? Co on zrobił? Na to Paweł: aaaa, to ty ANIU, zapomniałem, że tu leżysz. Ania: NO tak, przyszłam do was, pospać sobie z wami. :D :D :D :D Fox złaź! :D :D :D Jonatan od tygodnia raczkuje :) ale tylko jak sie zapomni ;) zwykle pełza i froteruje nasze nienajczystsze podłogi ;)
  9. no cóż :) taka troskliwa córka! skarb! :) dla mnie Ania przynosi z przedszkola tylko ścinki! tnie kartki na kawałeczki i mi wciska w kieszenie :D a od 2 dni chodzimy w koronach po domu- Paweł zrobił z Anią i nosimy :) Ania tylko się martwi, że Jonatan, kot i psy nie mają koron do noszenia :D
  10. ja też podjadałam ten klej :) biurowy, z tubki. I kredę. A Ania je nie tylko pomadki... metalowe przedmioty jej nie interesują, ale wszystko inne tak! U nas nie ma piłeczek pingpongowych, kauczukowych. Wkłada do buzi guziki, koraliki, odgryza cekiny... Farby, klej, kremy są pochowane. Że nie wspomnę o wszelkich lekach i maściach. Zjadła mi już mnóstwo kremów- i takich do twarzy i nawet do rąk. Pasjami też podbiera solniczki, ale szybko jej się dziurki od śliny zaklejają :D Niedawno znalazła maść- powiedziała, ze leżała na podłodze-musiała mi upaść. Taka na skaleczenia- tribiotic i sobie małpa wcisnęła do buzi. Myślę, że niewiele, ale jednak. Ja w tym czasie karmiłam Jonatana w łóżku i co minutę pytałam co robi. Jak już ją nakryłam z tą maścią i jak juz się przyznałą, ze ją zjadła, zapytała, do czego to jest maść. Więc jej powiedziałam, że do dupki i że skoro zjadła, to jej w buzi wyrośnie druga dupka :D ta wizja jej się baaaaardzo nie spodobała, popłakała się krokodylimi łzami, ale poza tym niczego jej ta przygoda nie nauczyła! ten typ tak chyba ma!
  11. nie wiem w sumie, która forma jest poprawna- mamlać, memłać czy jeszcze inaczej ;) Ania ma ciągoty do podkradania moich pomadek i zjadania ich w tempie natychmiastowym. Przy czym za każdym razem robi takie miny, ze od razu wiem, ze coś skubnęła. Raz jej gadałam i gadałam do słuchu na temat kolejnej zjedzonej pomadki,a ona patrzy gdzieś za mnie i mówi- księżyc. Ja gadam dalej, a ona znowu- księżyc. Ja: słucham???? Ania: księżyc, ale ładny księżyc! Wyjrzałam przez okno- rzeczywiście ładny... no i mi wena minęła a Ania odmaszerowała do swoich koników... Bardzo przejęła się moim gadaniem! Innym razem się o coś na mnie zezłościła, Oparła ręce na biodrach i ze zmarszczonym czołem krzyknęła: bendziem kraść! i zwiała :D Odmienia wszystkie czasowniki tak po swojemu, że nie dajemy rady zapamiętywać :) i zapomniałabym o innym hicie- Ofik ją dziabnął, w dziąsło. Do krwi. Jak tylko zorientowałam się w rozmiarze ran to ją opitoliłam! Tłumaczyłam tego dnia jakiś milion razy, nie przytulaj, nie kładź się, on się boi, zostaw, nie dokuczaj, ugryzie cię, będzie bolało, pies nie lubi, nie chce, boi się... no ale ona nie dokucza-ona psitula. No, to go tak psituliła, ze się biedak w końcu zaczął bronić. I tak był delikatny, po prostu odwinął pyskiem i kłapnął raz, w jednym miejscu ją dekilatnie puknął, bo po minucie juz nic nie leciało. A Jonatan drugi z zapędami do psitulania i głaskania, eh!
  12. Ania też memła rękawy. Czasem tydzień nic nie ślini, a czasem non stop ma coś w buzi. Włosy, palce, zabawki... wszytsko. Kiedyś jej mówię- Ania, na rączkach masz mnóstwo zarazków, bakterii, wszędzie wkłądasz te rączki a potem pchasz do buzi... to jest okropne. Na co Ania- ale nie grzebałam w dupce! :D No, to jest argument, co? ;)
  13. [video]http://www.cda.pl/video/10228cc/Jak-zapakowac-kota-na-Swieta[/video] hahahaha :)
  14. Ania wczoraj padła popołudniu,a potem... nie spała do północy. Za to zasnęła dzisiaj w przedszkolu-podobno zasnęła w sekundę :) Jak wychodziłysmy z przedszkola, Ania mi wyznała- mamo, jak nie spałam, ja tylko nie gadałam :D akurat! :D :D :D A niedawno... Ja: Aniu, nie wkładaj wszystkiego do buzi. WKładasz tam zarazki, a potem masz brzydkie krostki na policzkach. A: WIem... Ja: Ślinisz włoski, tylko małe i niegrzeczne dzieci tak robią, a te krostki są brzydkie. A: WIem mamo... ale... ale taka jest moja decyzja. :D No padłam!
  15. Ania dostała od Mikołaja Graciellę- Barbie wróżkę. Chciała ja od dawna i ciągle o niej gadała, więc już jakiś czas temu pokazałam jej na allegro kilka różnych wróżek i kazałam powiedzieć, która to Graciella ( bo żadna sie tak nie nazywała). Wskazała jedną, z wypasionymi skrzydłami, więc ją kupiłam. Coś tam jęczała, ze ona nei ma różowych włosów jak Graciella w bajce, ale nie za bardzo. Dostała tą wróżkę, wpadła w zachwyt. A potem zażyczyła sobie obejrzeć bajkę... :D i nagle krzyczy! ej! to nie jest Graciella! nie wygląda tak samo! Ona ma różowe ksydła! (skrzydła). Mikołaj się pomylił! A ja na to ( zaczerpnęłam z pomysłowości Jeleny ;) ) Aniu! No patrz! Twoja ma różowe pasemka we włosach a skrzydła są piękne, ogromne i błyszczą! Ale ten Mikołaj się postarał! Twoja wróżka jest jeszcze piękniejsza niż ta w bajce! Pomyślała, pomyślała, i przyznała mi rację :D
  16. żebym ja potrzebowała tak mało snu jak moje dzieci, to bym na wszytsko znalazła czas i nawet troche sie nudziła!
  17. pokazałam filmiki Ani- ale narobiłam! :D Ania postanowiła tarmosić Ofika jak Hania Daisy! :) tyle że: Ani baaaaardzo daleko do delikatności a Ofik nieszczególnie te pieszczoty lubi i odgraża się zębami :) i Ania mnie znowu pyta, kiedy pojedziemy do Hani, i czy bedzie mogła tak przytulać Daisy :D
  18. Maja to cudowna... klusia :D Widać, że nie gardzi jedzonkiem ;)
  19. Murka! czy one wiedzą, ze nazywasz je starymi dziadkami??? ;) fajne psiska :) moje mikrusy to się tylko w łóżku wylegują! podłoga parzy w łapy! ;)
  20. super :) na jaki adres mailowy mam się zameldować? :)
  21. a może poza konkursem mogę kupić 4 zielone i 4 różowe? ewentualnie fioletowe? :) po 5 zł za sztukę? :) a pieniążki dla hotelowicza u Murki? :)
  22. a w jakiej cenie te cuda? :) tzn bombeczki ;) bo psiaki też cuda :D ale jak rozumiem nie na sprzedaż ;)
  23. o rety :) ale miał chłopak wakacje! :)
×
×
  • Create New...