eloise
Members-
Posts
7795 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eloise
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a wyobraźcie sobie, ile czasu zajęło mi zapamiętanie tego cuda :D Ania jest na etapie- mamusiu, pomogę Ci! i właśnie usiłuje mi wmówić, że ciasto na karpatkę ( mąka, tłuszcz i woda) jest psepysne!!! tylko tlosecke niedoble ;) ale psepysne! a jak robi kupę, to za każdym razem twierdzi, ze ma zatwardzenie :D a nie ma :D wpadajcie na karpatkę, zapraszamy! :) -
suuuuuper :)
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
eloise replied to eloise's topic in Już w nowym domu
My również serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wieści :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
trzymajcie sie i zdrowiejcie! a jak wróciliśmy ze szpitala poszłam położyc sie na 15 minut z psami... jak one cudownie grzeją! i jak od razu wiedzą, gdzie mają wejść :D a Fox naprawdę sie rozbestwił i teraz sypia przyklejony do moich pleców :) -
bo pies to fajna zabawka ;) służy też jako poduszka, termofor, kumpel do gry w ganianego oraz... bezprzewodowy odkurzacz ;)
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
hahaha dobre :D Ania! nie grzeb w majtkach! Już nie grzebam! Myj ręce! Ale tylko raz grzebałam! To raz umyj ręcę! No dobra. Mój tata zniósł ze strychu "gadającą" papugę. Ania: wstrętne paczysko! wstrętne paczysko! Ja: Aniu, mówimy pTaszysko. Paweł: a ja siedzę i myślę o czym ona gada.... :D a to hit dla Jeleny: Pawła student napisał: czyszczszy :D :D :D [URL]http://www.youtube.com/watch?v=OcONKTxj8GA&sns=fb[/URL] :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=O7-yOPm3S0o&feature=related[/url] -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
w domu zapanował już standardowy bałagan i rozgardiasz- jak mnei nie było to był taki porządek, ze nie do wiary!!! Ania była grzeczna, ale już z powrotem jest szalona i biega non stop. Ofik jest gruby, Fox się rozbestwił ze spaniem w łóżku- warczy na Pawła,a ten mu sie usuwa... Amelia ciągle się wydziera, bo chce mokre zarcie... Nie wiem jak to możliwe, ze przez 10 dni Ania była miła, uczynna i posłuszna- teraz jest nadal uczynna, ale mniej miła i zupełnie nieposłuszna. Czemu ona zachowuje sie tak przy mnie???? Jonatan szaleje, wczoraj spac nei mógł z radości :) Rzuciłam się w wir gotowania i pieczenia. Jak to dobrze być w domu!!! Za mną pierwsza od 2 tygodni przespana noc. I tak się kilka razy budziłam, myślę, że moze dziś prawdziwie się wyśpię. W szpitalu noc trwała od 22.30 do 6 maksymalnie- od antybiotyku, do antybiotyku. A zwykle były przerywniki w postaci płaczu współlokatora. Wyglądam właśnie tak, jakbym te 2 tygodnie nie spała. Mam przekrwione oczy, podkrążone. Cieszę się, że czuję sie lepiej niż wyglądam :) Ania i Jonatan jeszcze tydzień zostają w domu, może uda się trochę podnieść im odporność. Ania będzie miała ponad 3 tygodnie przerwy od przedszkola-ciągle gada, że teskni :) Kilka dni temu zapytała mnie, czy ona tez kiedyś umrze ( bo w filmie umarła krowa!!!). Pocieszyła ją myśl, że byc moze po śmierci będziemy latać ( jak wróżki według Ani) jak aniołki, wiec ona będzie księżniczką aniołkiem, ja królową, Paweł królem a Jonatan księciem ;) fajnie, co? :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
nie, to chyba ma związek z wiekiem. Bo nasz współlokator miał 7 miesiecy i był na słoiczkach, więc sami musieli mu je przynosić. My Jonatanowi też. A ręczniki papierowe w pokojach przy umywalkach są dla lekarzy- nie dla rodziców i odwiedzajacych ;) bo przydział dostaja tylko na personel- fajnie, co? -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
WRÓCILIŚMY!!!! :D Anią zajmował się Paweł, Milena po pracy i cały sylwestrowy weekend, i rodzice kiedy mogli. Daliśmy radę. Dobrze, że byliśmy blisko domu i ze mogłam przyjeżdżać do Ani- nie tęskniła tak bardzo dzięki temu. Fajnie, że można byc z dzieckiem, ale zapłacić za to trzeba-25 zł/doba. Niezła stawka za łóżko, co? Jonatanowi nie należało sie szpitalne wyżywienie, więc co najwyżej moglismy skorzystać z czajnika w kuchni :) Mamy na oddziale odwalają pół roboty za pielęgniarki, taka prawda. Dzis na noc trafiła nam sie najgorsza pielęgniarka z całego oddziału :) ale tak sie cieszyłam, ze rano wychodzimy, ze już mi to zwisało, ze nas po chamsku obudziła rano :) Jonatan sie tak ucieszyłz powrotu do domu, ze nie chce iść spać :) -
serdeczne pozdrowienia :-) Figa rzeczywiscie jak czarna plamka wychodzi nz zdjeciach :-)
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ciezka noc za mna. wiecej nie spalam niz spalam.bo nasz wspollokator plakal od 2.30 i od 4 juz wcale nie spalam. przynajmniej Jonatan spal. Jonatanek zdrowieje ale nadal cos slychac w plucach. Byc moze w piatek wyjdziemy. Jonatan odzyskal juz caly swoj wesoly charakterek i rozrabia na calego. wraxa tez do sil, bo dzisiaj dal piekny popis swojego nie spania w dzien :-) byla u nas wlasnie cudowna pielegniarka i dala dzieciom antybiotyki tak, ze nawet nie drgnely przez sen .dwie godziny z nim walczylam!:-) -
Liluch chyba koordynowal cala akcja, bo taka padnieta ze hoho :-) pozfrawiam Was serdecznie noworocznie, choc z miejsca w ktroym nikt byc nie lubi- od tygodnia jestem z moim synkiem w szpitalu- doslownie w jedna noc z kataru rozwinelo mu sie obustronne zapalenie pluc. moze w piatek puszcza nas do domu...
-
Maksiasty i kiedy ty tego domu doczekasz, co?
-
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
eloise replied to eloise's topic in Już w nowym domu
tytul zmieniony :-) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaNS']Eloise, szybkiego powrotu do domku Wam życzę![/QUOTE] na 99% w piątek :) mam wrażenie, że Ofik się zaokrąglił! -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
jak Wam sylwester minął? ja zasnęłam o 23, obudziły mnie strzały o 00.30, wszyscy spali, wiec i ja zasnęłam :D a moje psy spokojnie spały w domu... -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Milena ją ścisnęła: ciociu! teraz boli mnie pierś klatkowa!!! :D :D :D Ania: Tato!!!! siku! w łazience: Ania: tato, musze isć pruknąć do swojego pokoju. Paweł: mozesz tutaj. Ania; nie! bo będzie śmierdziało :D -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
za nami pierwsza w pełni przespana noc!!! Jonatan spał od 20 do 6 rano!!!!! w końcu spałam 7 godzin z rzędu. Ale prezent noworoczny :) Psy mają się dobrze, kot też, Ania ma sie wyśmienicie :) Jonatan zdrowieje w oczach, w końcu odkrztusza flegmę, odzyskał apetyt, a ja przyjechałam do Ani, która ma mnie w nosie, bo są u niej 2 ciocie i nie ma dla mnie czasu :D powiedziała, ze jest zajęta :D -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
eloise replied to eloise's topic in Już w nowym domu
toż to wampir a nie pies! :D -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jonatanek lewpiej. Happy New Year :) ja zamierzam dziś pójść spać o 22.30 -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kochani, część z Was juz wie- Jonatan ma zapalenie płuc i siedzimy w szpitalu. Prawdopodobnie do przyszłego piątku... Dziękujemy za wszystkie smsy i telefony. trzymajcie sie! -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
tylko z cyrkami znam- tzn z grzybkami właśnie- kupę roboty z tego co pamiętam, żadnego szybkiego nie pamiętam