Jump to content
Dogomania

paniMysza

Members
  • Posts

    3841
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paniMysza

  1. mysle, że ich nikt nie capnie. one na allegro, jak pisalam juz, są od dłuzszego czasu.
  2. franka to przylepa, jak nas nie ma obok, przykleja sie do lolsona:)
  3. niekoniecznie musza przeciez trafić na złych ludzi. one wystawione sa na allegro juz od dłuższego czasu. moda na grzywki powoli sie chyba kończy, bo raczej nie ma popytu. no i te ceny...
  4. ja tez staram sie nie rozpuszczać małej, żeby nie zamieniła sie w diabełka:)
  5. to chyba zalezy od psiaka, frania nadal zakochana we wsyztskim co się rusza:)
  6. sterylke proponuje zrobic juz na koszt przyszłego domu stałego. na pewno jak sie taki znajdzie, zaczeka 2 tygodnie i zapłaci za zabieg. tak było w moim przypadku. a co do szczepień, one nie były szczepione? to dorosłe psy. ja nie moge zadeklarować się, ze dam rade pomagać finansowo. niestety. jak mam kase, pomagam. ale deklaracji stałej niestety dać nie moge.
  7. ja niestety nie mam teraz kasy. myślę, że u większości przed świętami bedzie z tym ciężko.
  8. [COLOR=red][B]magdola[/B]: "tak to jet pies, juz rozmawiałam z Pania osobiscie i nie sprzeda go na allegro "[/COLOR] chyba jednak sprzeda, bo już jest licytowany. aktualnie za 300 zł.
  9. przeszkodziłam dziewczynom w drzemce:) [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9731/fotka063resize.jpg[/IMG]
  10. słodziak słodziak:) moja maleńka!
  11. zmarźluch mój mały: [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3836/fotka070resize.jpg[/IMG] :)
  12. taki niby dobry powód do pozbycia sie psa. przecież zdrowie dziacka najważniejsze... gorzej by wypadli, jakby podawali jako powód to, że im się nie chce wychodzić z psiakiem, ze cos w domu zniszczył, nasikał...
  13. w schroniskach, czy domach tymczasowych mozna juz praktycznie znaleźć prawie kazda rasę. niestety. nieważne, czy ludzie wydali na psa 20 zł, czy 2000. jak mają psa wyrzucić, to i tak to zrobią:|
  14. śliczna jest. taka młoda i juz po dwóch ciążach:| a chcesz ja dla siebie czy tymczasowo?
  15. [quote name='Ewanka'].... może uda się uratować sunię od tragicznego losu w pseudo ...[/QUOTE] O! zastanawiasz sie nad nią?:)
  16. ci od suczki sprzedaja tez za tą samą cenę psa i szczeniaka.
  17. jest suczka za 150 zl. tez niechciana juz. na allegro.
  18. ech. szkoda mi tych psiaków. albo alergia, albo choroba, albo wyjazd zagraniczny...
  19. [quote name='magdola']Inny.... ten ode mnie z rodowodem, Pani rzeczywiscie w podbramkowej sytuacji...hodowla sie wypiela na nia, ......obiecałam pomóc.... [IMG]http://img18.allegroimg.pl/photos/400x300/13/53/58/38/1353583873_2[/IMG][/QUOTE] on tez jest wystawiony na allegro, prawda?
  20. [quote name='Poker']oooo ludzie, zdeklarowałam się na DT , a tak od razu bym ją wykupiła. Tu na wątku pojawiła się dziewczyna, która chciała Zunię.Może dać jej cynk.[/QUOTE] to trzeba dać jej cynk. tam jest jeszcze piesek i szczeniak.
  21. [URL]http://allegro.pl/chinski-grzywacz-naga-suczka-okazja-i1361022045.html[/URL] a teraz?
  22. zobaczcie na ta aukcje. sunia za 150 zł: [URL="http://allegro.pl/chinski-grzywacz-n...361022045.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/chinski-grzywacz-n...361022045.html[/COLOR][/URL] sprzedaja tez w tej samej cenie pieska i szczeniaka. oby nie trafiły do pseudo:(
  23. tylko sie cieszyć:) buziaki dla malutkiej!
×
×
  • Create New...