Jump to content
Dogomania

ASICA

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ASICA

  1. Fela ja własnie o busie myślałam :D bo do osobówki to sie na pewno nie zmieści :roflt: to jest troszke nie zależne odemnie tylko od własciciela busa :) jak mozna to umówmy sie na sobote ja to busem podrzuce ale jak godzinowo to nie wiem -musiałybysmy sie jakoś zgrać bo u mnie teraz to urwanie głowy :(
  2. Esperanza,Fela !! :) jest dużo rzeczy dla schroniska-kiedy to można podrzucić??? :D
  3. Mysle ze mozesz wychodzić z sunią na spacerki tylko rozsądnie-nie pozwalaj na za duzy kontakt z inymi psami,niech nie wącha psich kup,raczej przyzwyczajaj ja do ulicy,ludzi,samochodów po prostu do świata :) czym szybciej załapie jak to fajnie poszalec na dworku,zrobiś tam siusiu tym mniej bedziesz miał klopotow z np.załatwianiem sie w mieszkaniu :D :D
  4. fajny chłopak z niego wyrosnie!!! :D :D to nie ten sam pies zabierany w kartonie :o Tanitka super!! brawa za znalezienie mu domku!!! :multi: :multi:
  5. ASICA

    Testy alergiczne

    Ja testy bede miała robione w czwartek!!! wprawdzie to Warszawa ale zapytam o ceny i jak to wygląda :)
  6. z tego co wiem to mały Tatiankowy Szczęściarz pojechał już do super domku!!! :D :D :D
  7. Mhaliniak życze powodzenia-pisz jak ci idzie z psiakiem! Ja miałam przez chwile szczeniaka kaukaza i niestety nie poradzilam sobie z jego agresywnoscia :( musiałam go oddać w wieku 6 miesiecy na wies do niedoszłych teścow :( no i niestety jest agresywny(teściowka sie go boji) :( dlatego strasznie mnie ciekawi wątek twojego psa :)
  8. Tylko jedna sucz w domku!! niestety powierzchnia mieszkania mnie ogranicza :(
  9. Felu to fantastycznie!!!! :D :D strasznie sie ciesze ze sytuacja choć troszke sie poprawia :) a co z tą ruda terierką?? jak masz to wstaw wiecej fotek :)
  10. Dziewczyny i jak po dzisiejszej wizycie w schronisku??? :)
  11. Fela skarbie naboji by nie starczyło!!! :-? cholera pomyslałam ze jak one takie rotkopodobne to moze by ogloszenia dac?? predzej je ktos zauwazy poprzez net niz w schronisku,wiadomo ze ''rasowe'' szczeniaki szybciej schodzą :evil: :evil: aha szykuje sie paczka dla schroniska -tym razem mniej jedzonka ale za to troszke kocy,kołder itp. :D w srode były robione porządki zobacz skarbie jak mozesz gdzie są rzeczy co Esperanza przywiozła-chodzi mi o materace,koce to co wkladałysmy szczeniakom jako posłanie,ja widziałam znowu puste budy -psy lezały na gołych deskach!!! :evil: nie wiem czy to w zwiazku ze sprzątaniem czy pracownik je powyrzucał :-?
  12. Wiem ze to od jego suki!ale to ma je zdyswalifikowac?przecież on i tak ja rozmnozy-robił to wczesnie i bedzie robił :evil: poczekać az schronisko doprowadzi je do takiego stanu jak reszte psówa potem i tak je zabierzemy i co?? wydamy kupe kasy na ich leczenie?? ja już sama nie wiem co lepsze?? a te maluszki od tej łaciatej suni?? tej takiej chudej! co robić? zaraz ich bedzie jeszcze wiecej :( :(
  13. Fela wybacz :oops: tak mi sie napisało :oops: prosze spojrzyjcie na te dwie sunie rotkopodobne :) zapytam w domu ale moja suka ma chorobe skory wiec troche sie obawiam(i jeszcze zostaje facet do przekonania-cholera to moze byc trudne) o ktorej jedziecie???
  14. Esperanza czy bedziesz w najblizszym czasie w schronisku?? zerknij na te dwa nowe maluszki-to sunie a wiadomo ze suczek raczej nikt nie chce :( w srode były w dobrej kondycji -musiały być tam kruciutko,nie mozna pozwolic zeby podzieliły los innych szczeniakow a maja duze szanse na to :evil: mysle ze dlugo nie czekałyby na nowe domki jak dla mnie to miały bardzo duzo z rotkow!! :) trzeba je zabrać dopóki sa zdrowe!!! moze bernardynka jest tylko pracownik nie chcial waszej wizyty i dlatego powiedział ze jej nie ma(potem powie ze ktos oddał ja z powrotem!) koniecznie trzeba to sprawdzic na własne oczy!! niestety w weekend nie dysponuje autem wiec ..... :(
  15. a gdzie ten ''doktor'' przyjmuje?? bo znajac mojego pecha pewnie na niego trafie?? :-?
  16. Owieczko zrób fotki dzieciakom-szczeniakom i wstaw ,chcemy zobaczyć jak maleństwa wracaja do zdrowia :D moze łatwiej bedzie znalesc domek jak bedą zdjęcia??
  17. Chyba tak zrobie bo czasami to rece opadają :( Gaja wie ze pan jest od niej silniejszy, choc czasami jak idziemy wszyscy razem to tez potrafibyć agresywna mimo ze ona ją trzyma!! Pan tak rzadko z nia wychodzi ze podczas spaceru to ona szczesliwa jak nigdy i raczej na inne psy uwagi nie zwraca-widocznie pańcia spowszedniała :( Ja jej do niczego swoim zachowaniem nie prowokuje(przynajmniej tak mi sie wydaje),kiedys rzucała sie na wszystkie amstafy(była tego uczona w poprzednim domu)teraz ma dwa znajome ktore lubi!! ona jest strasznie rodzinna uwielbia ludzi,dzieci, podobno wychowywała sie z kotami czasami odnosze wrazenie ze była zle nastawiana do innych psów. wydaje mi sie ze na poczatku sie tak nie zachowywała gdyż czuła sie niepewie,nie była z nowa rodzina jeszcze tak zwiazna emocjonalnie. teraz chyba wychodzi z niej instynkt psa bojowego a takze nauka z poprzedniego domu!! :-?
  18. Tanitka super!! :D juz sie bałam że z maluchem bedzie kiepsko ale na szczescie jest coraz lepiej! A czy chłopak ma już nowe imie?? :) powodzenia i trzymam kciuki za chlopaka :kciuki:
  19. Marko to super!! :) może chociaz z nia bedzie dobrze?? w ktorej klinice bedzie leczona? jesli bedzie potrzebna pomoc -nie ma sprawy cos sie pomysli!! :)
  20. Frruzia to nie tak,ona jest bardzo uległa,posluszczna i całkowicie sie mi podporządkowuje! :) Nie ma zadnych cech dominujących jesli chodzi o ludzi!!! Wie na ktorym miejscu jest w chierarchi i nie robi nic zeby podwyzszyc swoja pozycje w domu! czasami jest ok na spacerze a czasami jest strasznie-dodam tylko ze suka jest leczona sterydami,wprawdzie są to małe (podobno)dawki ale... :-? ona wie ze zle robi reagujac agresja na inne psy,jak na nia krzykne(brzydka dziewczyna,niedobra gaja)reaguje prawidlowo na skarcenie!! :)
  21. Pojechałam i zabrałam rodzeństwo ze schroniska ale niestety sunia nie przezyła :( odeszła cichutko zwinieta w kłębuszek na kocyku zanim dojechała do Warszawy!! :cry: :cry: chłopaka przekazałam Tanitce ale jego stan tez nie jest dobry! :(
  22. super tylko naprawde dokładną bo ja z topografi noga jestem kierowca miał dzis wyrwane 3 zeby wiec jest jeszcze na prochach :lol: moze go do jutra nie puscić :wink:
  23. Esperanza aparatu nie mam ewentualnie moge pstryknąc zdjecia telefonem :oops: telefonu do pracownika na komorke nie mam :( błagam niech ktoras z was do niego zadzwoni i powie ze ja bede po szczeniaki miedzy 12 a 13 !! jakoś boje sie ze sie z nim nie dogadam! :-? nie wysyłaj mi pw bo mnie jutro przy komputerku nie bedzie wiec nie dam rady odczytac przed podrózą:( prosze o dokładny opis sms-em! ale od strony Warszawy!!
  24. Fela żebym to ja miała prawo jazdy to bym żadnego chłopa nie ciagała?? no wiec koordynuje z wami tak: jutro wyjeżdzam około 11 rano po te dwa szczeniaki (rodzeństwo)mam je dostarczyć do domku tymczasowego. i tyle co wiem na razie. zapraszam na przejażdzke bo ja trasy ni cholery nie pamietam!! :lol: :oops: mam nadzieje ze pracownik mnie wpusci?? :oops:
  25. dobrze,juz sie robi :D skontaktuje sie jeszcze z Esperanzą i dokładnie sie dowiem.!!a moze masz wiecej chętnych na szczeniorki?? :D jest jeszcze pare malenkich pieseczkow ,niedługo bedą do zabrania (mam nadzieje ze przezyją)!!
×
×
  • Create New...