Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Dobrze,że zaopiekowany Mam nadzieję,że klub będzie okazją do porozmawiania nt komunikacji. resztę skasuję,zachowam na póżniej;-)
  2. Fajna fotka,skubnęłam do ogłoszeń Ooo,a propos.Allu bo 02.07 będę robić ogł.Poproszę nowy tekst
  3. [quote name='tu_ania_tu']oszaleć idzie - właśnie ludzie od merlaczki mi napisali, ze dziadkowie u których suczka mieszkała oddali ją komuś bez ich wiedzy, więc nie muszę jutro przyjeżdżać.[/QUOTE] Żeby się nie okazało za m-c,kilka,że jednak jest do oddania,w stanie,delikatnie mówiąc,kiepskim..
  4. [quote name='atulek']Dziewczyny może mogę wam jakoś pomóc? Te psy są parę kilometrów ode mnie .[/QUOTE] Aniatu decyzyjna..
  5. I ja........................
  6. [quote name='tu_ania_tu']spokojnie. Działam, wiem już co to za psy. Może sie uda jakos hurtem je wykupić[/quote] i??.............................
  7. Aniutu,przelałam 487,40,jak wpłyną,potwierdź,proszę tu- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253251-Nie-da-si%C4%99-wyliczy%C4%87-co-tu-mamy-i-dla-dzieci-i-dla-doros%C5%82ych-SDA-04-06-20godz[/url]
  8. Małgoś,bardzo oszczędnie dozujesz te skarby piękne
  9. To,niestety,do przewidzenia było,że za kasę. To wielki dylemat,"wątpia" mi się przewracają,że trzeba płacić takim dziadom,zeby pomóc psom
  10. Też zaglądam zawsze z nadzieją..jak na razie płonną..
  11. Nie mam wątpliwości,że tak właśnie będzie:-) Fajnie Kaziowi
  12. [quote name='Maryna']Aniu-przelałam-470zł jak wpłyną potwierdź,proszę, 3x tu- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253082-Przytul-się-czyli-mięciutko-i-milutko-SDA-27-05-20godz[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252980-Wszystkiego-po-trochu-również-dla-dzieci-SDA-22-05-20godz[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252817-Zakończony-rozliczam!Kupony-na-szczepienie-we-Wrocławiu-II-edycja-SDA-do-05-06-do-20g[/URL][/QUOTE] Przypomnę się I zaproszę- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253722-Ciuszki-i-ksi%C4%85%C5%BCki-g%C5%82%C3%B3wnie-s%C5%82owniki-SDA-27-06-do-20godz[/url]
  13. Alla,nie pali się.Bo to do następnej tury ogłoszeniowej.2.07
  14. Trzeba,bo siedzą jak zaklęte razem z Tolusiem
  15. Alla,a zadzwonił choć jeden tel w sprawie Jasia??
  16. Przyszłam na zaproszenie Mam podobnego wyciągniętego z kojca.Nie zapomnę nigdy jak mąż go przywiózł,rzucał się z furią na wszystko i wszystkich.Trwało,długo, zanim udało nam się uczynić go przewidywalnym.Teraz, po prawie 3 latach,przytulanka niemalże:-) Bardzo mocno trzymam,żeby i temu udało się pomóc
  17. Aniu-przelałam-470zł jak wpłyną potwierdź,proszę, 3x tu- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253082-Przytul-się-czyli-mięciutko-i-milutko-SDA-27-05-20godz[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252980-Wszystkiego-po-trochu-również-dla-dzieci-SDA-22-05-20godz[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252817-Zakończony-rozliczam!Kupony-na-szczepienie-we-Wrocławiu-II-edycja-SDA-do-05-06-do-20g[/URL]
  18. Wczoraj zrobiłam ogł dla Jasia.Zapisz,Allu,do 03,07
×
×
  • Create New...