-
Posts
63364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maryna
-
Skalniak wielki też mam ,ale tam psy nie wchodzą,kiedyś Marysia się wpakowała,podeptała azalie,rododendrony i jeszcze jakieś bliżej mi nie znane:-)) W przyszłym roku chcemy nasadzic masę roślin,zamiast trawników,które kuszą dziewuchy do sikania i mamy kręgi,tak jak niektórzy w zbożu:-)) Magnolia mi 2 raz zakwitła,ale ma tak podrapany pień przez kota,że obawiam się ,że jej zaszkodzi,w końcu. Nasadziłam też masę róż w kąciku,bo kolczaste i wydawało mi się ,że dziewuchy nie będą chciały się bliżej zaznajamiac-myliłam się:-)) Tak się zastanawiam-trzeba sadzic wszystkiego 3 razy więcej-coś się/może/uchowa. Wstaw Allu zdjęcia -będę się inspirowac:-)) A,klony jeszcze miałam,młode-wszystkie Klementynka obgryzła,dobrze,że owocowych nie rusza:-))
-
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia -bomba,bo modelka śliczna i szczęśliwa -
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Maryna replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Że na wsiach ludzie nie biorą psów z adopcji,to pół biedy,gorzej,że nowe się rodzą bez przerwy. Jak oferuję,że zawiozę sukę /i zapłacę!!/na sterylizację ,to słyszę,że to niezgodne z naturą!!! Ale walnąc w łeb-to już zgodne.... -
Dzięki.Mam kilka albumów i książek /mąż jest na etapie kupowania,mam nadzieję ,że i na czytanie przyjdzie pora/Ja nie mam czasu zajrzec-rośliny to jednak nie jest moja pasja.Chociaż z drugiej strony marzy mi się czasem taki baśniowy ogród ,ale przy psach to i tak niemożliwe,a poza tym musiałby się sam posadzic i sam sobą zajmowac/ten ogród/:-))U nas szeroko pojętą roślinnością,zajmuje się mąż,a preferuje głównie iglaki.Mnie się tyko kołaczą myśli o kwiatkach i na tym narazie się kończy:-))Namotałam strasznie ,ale nie będę już poprawiac ,bo pogorszę:-))Nie jestem dziś zbyt przytomna.
-
Widzę!!Dzięki:-)) Gabi to prawdziwa miss:-))I w jakich cudnych okolicznościach przyrody:-)) Moje też czasem zjadają owocki pestkowe-oglądam drugi koniec-zawsze wychodzą:-))Co prawda nigdy nie liczyłam,czy wszystko;-)) Norel,podpowiedz,jakie kwiatki/najlepiej wieloletnie/pachną mocno i przepięknie?Sąsiadka kupiła mi wiosną ,miały byc takie właśnie mocnopachnące,nawet efektownie kwitną,ale śmierdzą zgniłym zielskiem.Sorki,że tak u Mela prywatę przemycam:-))
-
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Maryna replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Pociecha chociaż,że bezpieczny.A domek/oby wcześniej niż później/mam nadzieję się objawi. -
No tak,czyli nie ma innego wyjścia jak dosadzac,dosadzac.. Kucyk?się komponuje bosko!! Miej na przyszłośc na uwadze moje niedowidzenie i daj większe zdjęcia:-))Proooszę
-
Jak to się dzieje,że masz takie piękne kwiaty ,u mnie dziewuchy nie dośc,że włażą kopytami,to jeszcze kopią doły :-))
-
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Do moich dziewuch też często lecą,zdaża się,że od tyłu:-))Dobrze,że one spokojne,bo jakby mnie ktoś po pupie poklepał z zaskoczenia..:mad: Raz tylko facet za nic w świecie nie chciał się z nami minąc na chodniku,cyrki odstawiał ...jak mu w końcu powiedziałam,że nie gryzą -to odpowiedział: cyt,,co mi pani tu pier..przecież to drapieżniki są,,:evil_lol: -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
O kurka:-))Jakie rzeczywiście śliczne stworzonko:-))Tym bardziej,że taka uśmiechnięta Aniu,a co z błękitką/3,5 letnia Hebe/? -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Tak,wiem.Nie napisałam tak zupełnie dosłownie,że już,dzisiaj,raczej,że z tego hoteliku -bezpośrednio do nowego domu. -
No bo stado to jest to:-)) A tak zupełnie poważnie to nie do przecenienia są kontakty psio-psie,jak nawzajem się uczą,bawią ,komunikują. Cmoczki dla Rakii,dzielna dziewczynka
-
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Maryna replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
To w oczekiwaniu na dom,czekamy na fotki -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
No to teraz już czas,żeby domek docelowy się objawił:-)) A Tajga rzeczywiście śliczna i dzielna musi byc,wśród zaczepnych kotów;-)) -
Ale zadymiarze.... Nie zazdroszczę uczestnictwa;-))
-
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Maryna replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
I znowu zaglądamy......... -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Trzymamy:-)) -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Już jest czwartek:-)) -
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Maryna replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy i trzymamy kciuki.......... -
O mamo,jaka sielanka.Nie wiem gdzie znajdziecie Melowi równie cudowny dom. Popatrzylam na fotki i w pierwszej chwili wyrwało mi się -Dagmara-kocham Cię ,za to co zrobiłaś z Melem,ale nie wiem ,czy to nie za daleko idące;-))
-
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Dzięki za odp.Zrozumiałam,że Tajga jeszcze jakiś czas będzie mogła zostac w dotychszasowym domu i stąd moje pytanie o koniecznośc przerwania cieczki. Cieszę się ,że Tajga zaczyna pokazywac swoje nowe lepsze oblicze:-)) -
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Tylko,żeby nie było,że się czepiam:-))ale ,jakie są powody podania środka na zatrzymanie cieczki? Jak dobrze,że Tajga zaczyna zachowywac się jak ,,człowiek,,:-)) -
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Maryna replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Bardzo żałuję,że nie mogę się sklonowac.W pojedynkę nie mogę miec więcej psów. Pozostaje mi mocno zaciskac kciuki,w oczekiwaniu na szczęśliwe zakończenie -
Ale ma świetny charakter!! Gdzieś tam pewnie jest ktoś,kto może jeszcze nie wie jakim będzie szczęściarzem,mając takkiego przyjaciela jak Mel:-))
-
dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje
Maryna replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Są nowe postępy?:-))