Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Oj tak:)schudła??talię ma jak osa:)
  2. Noooo,byłam pewna,że mam omamy;)
  3. Ale się narobiło trzymam mocno,żeby mała szybciutko doszła do siebie i żeby się nie powtórzyły takie "ekscesy"
  4. Fajnie,z przyjemnością go poznam i wyściskam/jak pozwoli/;)
  5. Aniu,przelałam-507zł jak wpłyną potwierdź proszę tu http://www.dogomania.com/forum/topic/146415-zako%C5%84czonyrozliczammisz-masz-sda-2204-20godz/?p=16161041
  6. Ha:) Gratuluję Kasiu,Kubo powiększenia rodziny:)powodzenia:)
  7. Czułam!!brawo Kuba!!prawdziwy facet,stanowczy;)
  8. Zapraszam-głównie ciuszki,ale i torebka,książeczki i inne drobiazgi dla dzieci http://www.dogomania.com/forum/topic/146903-ciuszkitorebkabut-i-inne-drobiazgi-sda-1705-20godz/
  9. Ja już odpowiedziałam:)i to dobrze:) to samo pytanie było na którymś z bazarków
  10. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/146903-ciuszkitorebkabut-i-inne-drobiazgi-sda-1705-20godz/
  11. W tym Lidzbarku to się już działo 11 lat temu,a pewnie i dawniej
  12. A grawer gdzie?? nie,żartowałam,bardzo piękne,złociste:)
  13. A to tu dotarła Ofka:) na razie nie mogę finansowo wspomóc,ale będę zaglądać
  14. Masakra no i niestety całe masy takich obrzydliwych rozmnażaczy
  15. Zmęczyło się dziecko wariactwami;) i Dyzia też widzę umordowała
  16. No nie,drugiej takiej chyba nie ma;) Kasia i jak sobie radzicie??,mała rozrabia??
  17. I dobrze,że się kumpluje z Lukasem,zawsze raźniej Jadzia wlazła do łóżka..już się chyba nie da wygnać;)
  18. Super,teraz będzie już z górki Aa,to widzę,że Pelasia w zasadzie zagospodarowana;)
  19. Mała dzikuska,jak Honoratka kiedyś ale pod taką opieką i w takim towarzystwie szybko załapie co i jak
  20. To super a jak rączki małej??zdrowe??proste??
×
×
  • Create New...