Nie zamierzam siebie pokazywać bo po co ;)
Ale patrząc po zdjęciach, które mam z wystaw, kolor, szary, grafitowy zlewał się z psem, z kolei czarny wygląda nieestetycznie całe obleziony futrem :(
Widziałam tu Wasze zdjęcia w bordo i nie miałam na myśli wściekle czerwonego całego stroju, tylko taki ciemniejszy czerwony akcent, czyli tylko bluzka.
Sama już nie wiem, za tydzień wystawa, a ja nie wiem co na siebie włożyć, żeby właśnie zaprezentować psa, a nie siebie... :roll: