-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
dziekuje bardzo .
-
Kochani nie chce mi sie czytac wszystkiego od poczatku wiec jesli znajdzie sie jakaś dobra duszyczka i odpowie na moje pytania to bede bardzo wdzieczna . Mam przed soba wniosek na intera do wypelnienia i juz na samym poczatku watpliwosci co zaznaczyć C.I.B. czy C.I.E ? Moja sunia to terier tybetański - pies ozdobny i do towarzystwa . Następne pytanie czy mam dołaczyć ksero dyplomów do wniosku ? Wniosek wysylam na adres zarzadu głównego w Warszawie ?
-
piękne maleństwa , czasami załuję ze szczenięta tak szybko rosną bo w tym wieku sa najrozkoszniejsze .
-
Słuchajcie bo ja juz zgłupiałam - ma być przelew na 300 hrywien czy 30 euro ? No i jeszcze jedno na jaki adres wysyłacie papiery i na jakie konto pieniązki ?
-
[quote name='PANGEA']Tak, tak Dobrze Ci doniesiono :cool3: Bylismy i widzielismy :evil_lol: A na granicy fakt przy wiezdzie ukrainski wet chcial po 250 hrywien od psa, a przy wyjezdzie juz nic. Zadnych badan, przeciwcial, nawet nikt nie pytal ;)[/quote] My w drodze do wjechaliśmy za darmo - ja z kolei zarzucilam weta plikiem dokumentów :cool3: z kolei z powrotem niestety zarzadali łapówki - wiec musiałam cofnąć sie do auta i przynieśc 10 dolcow . Sok z granatów faktycznie pyszny i ciemne piwo też .Próbowaliśmy tez zupy solanki - rewelacja - polecam . Na pchlim targu obok opery drogo i ostrzegali przed kradziezami . Tutaj tez chyba złapalam pchłę ( jak to na pchlim targu bywa ) - nogi całe w czerwonych cetkach .
-
wszystko kazali ksero to co dostałam na wystawie ( wyśle wszystko bo lepiej wiecej jak mniej ) rodowód i championat polski ( oczywiście ksero ).Do tego włożę potwierdzenie wpłaty na konto bo ponoć sa jakies problemy z ich kontem i czasami pieniadze nie dochodzą .
-
jedyna na wystawie terierka tybetanska CAC CACIB BOB - klasa championow . Mnie dokumenty po championat Ukrainy kazali wysłać poczta do Kijowa i wpacic na ich konto 30 euro . Ja miałam 50 euro ale mi nie przyjeli wiec musze pokserowac wszystko i im wyslac . Na granicy w drodze powrotnej celnik ukraiński wprost zarzadał wkladu do psiego paszportu - dostał 10 dolcow ( na ten cel specjalnie wzięłam ) i zyczył szczęsliwej podróży .My wracaliśmy raniutko i weta ichniejszego jeszcze nie bylo i nie chciał skubany nam psa przepuscić . Jestem sama wystawa mile zaskoczona - występ dzieci w przerwie obiadowej to bardzo miły akcent . Z przyjemnościa popatrzałam na małych artystow .
-
Ja tez dzwonilam i powiedziałam ze jestem z Polski - kazali płacic w hrywnach więc chyba wezme i to i to i zobacze gdzie dluższa kolejka . Hrywien nie ma w kazdym kantorze wiec usialam zamówić . Mamy już wszystko załatwione i zielona karte i ubezpieczenie zdrowotne ( zabezpieczam sie bo jak mnie osa ukąsi to niestety tylko szpital ) wszystkie wpisy do paszportu psa łacznie z odrobaczeniem i na kleszcze i przeciwciała . dolary tez zamówione bo sporo osób twierdzi ze jak sie wloży 10 w psi paszport to nie czeka sie dlugo w kolejce - to prawda ?
-
A to my [URL=http://img527.imageshack.us/my.php?image=dsc02120n.jpg][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/6053/dsc02120n.jpg[/IMG][/URL] Fibi w piatek CWC BOS BOB sobota - CWC NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA 2 MIEJSCE niedziela - CWC CACIB BOS BOB
-
[quote name='PANGEA']wszuscy bedziemy blisko siebie :loveu: Bo ringow wogole jest 7 Ja zdaje sie na 4 po obiedzie, a na 7 przed obiadem[/quote] No to generalnie wystawa malutka , nie tak jak u nas .
-
aha i jeszcze gdyby były jeszcze jakies wątpliwosci - wystawa w hali . To dobrze bo patrzalam na prognozy pogody i ma w sobote być do 12 stopni i przelotny deszcz .
-
Dzwoniłam do nich przed chwilą - osoby które wystawiaja się po obiedzie powinny zgłosic sie na wystawie do 12 . Płatna wystawa tylko w hrywnach , powiedziała ,że w euro nie beda przyjmowac no i na bank championat po 4 cacach .
-
My jesteśmy po obiedzie na ringu 5 - bedzie tam w pobliżu ktoś z dogomaniaków ?
-
i jeszcze jedno pytanie własnie dotyczace obiadu ile moze kosztować taki klasyczny obiadek ?
-
Przerwa obiadowa od 13 do 14
-
Mam pytanie czy ktos kiedyś był w Lwowie na wystawie i moze mi odpowiedzieć na pytanie czy wpuszcza mnie z psem po godzinie 14 bo widze ze wchodzimy sporo po przerwie obiadowej .
-
Hotel mam płatny tylko w hrywnach , wystawa jest tez ponoć w hrywnach , zakupy wiadomo w ich walucie więc euro nie biorę .
-
ja biorę tylko hrywny i dolary na ewentualne łapowki .
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
we wtorek zadzwonie moze uda mi sie przesunąc z klasy otwartej na championy , nie mamy wogóle konkurencji - moze sie uda . -
przeczytajcie ostatni post [url]http://www.dogomania.pl/forum/f540/ukraina-spis-wystaw-2009-jak-zrobic-championat-ukrainy-126883/index12.html#post12201900[/url]
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
No to pozamiatane - jestem w otwartej :razz: -
W każdym razie trzymajcie kciuki ,zeby nic się nie stalo . Myśle ,ze zabezpieczyliśmy sie na wszystkie ewentualnosci , dobry hotel 300metrów od wystawy , parking strzezony , hotel posiada swoje auta które zawiozą gosci tam gdzie oni sobie życzą , przeciwciala wbite do paszportu , aktualne nasze paszporty . Teraz tylko załatwie powiatowego weterynarza , do kantoru po hrywny i w droge . Mam jednak jedno pytanie , nikt nie chce nas ubezpieczyć auto casco na Ukrainę - macie moze jakies towarzystwo które ma odwagę na takie ubezpieczenie ?
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
A jak to sie ma w Lwowie ? Jade na ten weekend . -
Tak właśnie myślałam bo tutaj rozmawiam z Wami , osobami które juz jeździły więc pewnie ktoś by ostrzegł .W kazdym razie troche mnie ciarki wczoraj przeszły po grzbiecie .
-
No to jestem na obydwu jednak . Słuchajcie wczoraj w Opolu rozmawiałam z babeczką ktora stwierdziła ze jestem bardzo odważna jesli jade na Ukrainę bo tam po przejechaniu granicy czatuja bandy które zatrzymuja auta i rządaja pieniedzy albo prezentow . Wiecie trochę mnie zmrozilo .