-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Witajcie wszyscy , akurat zasiadlam przed komputerem a tu pytanie o Mikruska - bardzo mnie to rozczuliło . Mikrusek waży juz 640 gr , zaczyna niepewnie stawać na tylnych łapkach , opróżnia już 3 cycki jrdnorazowo , ale niestety chyba nie jest całkiem zdrowy . Miał problemy z oddychaniem w czasie ssania kiedy nas nie było . Córka dzwoniła do weta a on kazał przestawić malego na krotko na mięso . Teraz oddycha prawie normalnie ( ciągle słychać jakieś trzeszczenia ale tak jakby mu w nosie coś zalegało ) no i mam wątpliwosci czy on widzi ..........jutro jadę z nim na akademię rolniczą przebadać go gruntownie . [URL="http://img529.imageshack.us/i/img0084i.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3625/img0084i.jpg[/IMG][/URL] Generalnie tyje ladnie ale jak na mój gust jest jakiś taki gapkowaty , mam wrazenie ,ze nie ma w nim życia [URL="http://img510.imageshack.us/i/img0081r.jpg/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6320/img0081r.jpg[/IMG][/URL] Nadal karmimy go co 2 - 3 godziny ale za chwilę dostanie razem z rodzeństwem karmę z mlekiem w proszku . Zobaczymy czy się zainteresuje . [URL="http://img510.imageshack.us/i/img0081r.jpg/"][URL=http://img196.imageshack.us/i/img0087gtw.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2351/img0087gtw.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
Mikrus waży całe 450 - jak ktoś tutaj napisał - jak dojdzie do 500 wyprawimy na dogo bal :bigcool::bigcool::bigcool::popcorn::cunao: Ale to mam nadzieję dopiero po moim powrocie . Tymczasem do usłyszenia . Dbajcie o maleństwa i mamuśki , całuski .
-
Tak wygląda już 8 miesięczna moja pieszczocha [URL=http://img269.imageshack.us/i/img9645l.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7884/img9645l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/img9652.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4098/img9652.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/img9650.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/363/img9650.jpg[/IMG][/URL] Ciekawa jestem kiedy dostanie cieczkę - mam nadzieję ze między wystawami .
-
[URL=http://img24.imageshack.us/i/img9692x.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7818/img9692x.jpg[/IMG][/URL]
-
Moja wnusia i Mikrusek [URL="http://img186.imageshack.us/i/img9667.jpg/"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7900/img9667.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img231.imageshack.us/i/img9669w.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3643/img9669w.jpg[/IMG][/URL] kolej na Magię [URL="http://img39.imageshack.us/i/img9671.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1078/img9671.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img512.imageshack.us/i/img9684p.jpg/"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6845/img9684p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img27.imageshack.us/i/img96971.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1240/img96971.jpg[/IMG][/URL] wojny domowe [URL="http://img34.imageshack.us/i/img9688f.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2095/img9688f.jpg[/IMG][/URL]
-
Meisi była z nami na działce , wyprawiałam tam urodziny . Po powrocie biegunka - któryś z gości dał psu coś niedozwolonego . całe szczęście już po wszystkim . Meisi odbyła podróz ( godzina w każdą stronę ) bez tabletki i nawet się nie zaśliniła :multi: We wrześniu melduję się z nią na wystawie w Zielonej Górze .
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
Pewnie ze nie pilna . Mogę wysłać ci dokumenty i sianko bo ja do Białego nie jadę . Słuchaj oni tam chyba wystawią championat na miejscu prawda ? -
To kup tylko ten olej jadalny kokosowy i psa wysmaruj przed kąpielą kilka dni . Silk stosujemy tylko przed wystawami zeby wlos miał lepszy połysk .Na co dzień tego nie stosuję . Ja kupiłam bio groom największe odżywki na spółkę ze znajomą - wyszło najtaniej . Moze masz kogoś z kim mogłabyś się podzielić . Aha tańsze i tez dobre mają kosmetyki Dr Lucy . Kiedyś stosowałam ich oliwkę bez rozcieńczania jako maskę na wlosy dla Fibi - wyszło super . [url=http://drlucy.pl/sklep/]Dr Lucy - sklep internetowy z kosmetykami, od
-
Zupełnie jakbym moje widziała ,
-
Ja używam różnych szamponów jak nie mam z tej górnej półki to kupuję szampony dr Seidla - tanie a sprawdzone .
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
[quote name='gorwin']Na dole [URL="http://www.uku.com.ua/oficial_inform/contact.html"]stronki[/URL] w tabliczce. ;)[/quote] Tak mam dokładnie to samo , tyle ze w banku powiadają ze jest za mało cyfr w numerze i niestety wpłacić pieniążków nie mogę :angryy: Sprawdzali kilka razy i ich system cofa operację . Czy komuś udało się cokolwiek wpłacić na ten numer ? -
Oczywiscie kiedy nie używam oleju kokosowego to te odżywki również do polania w trakcie kąpieli . Na etykietach zresztą wszystko jest napisane .
-
A jak warczą ! Najbardziej kiedy nie pozwalam im odgonić Mikruska od cycka . Wczoraj po raz pierwszy od urodzenia szczenięt pojechałam na działkę - córka miala chrzest bojowy przed naszymi wakacjami . Mikrus nie jadł przez 4 kolejne karmienia , córka płakała a ja myślalam ,ze jak wróce to zastanę małego nieżywego i córke w depresji :mad:. W nocy wisiałyśmy na telefonie i w końcu kedy rzucił się na cyca ulżyło nam obu . Teraz znowu je regularnie ale już wiem ,ze przerwy muszą być dłuższe a po zjedzeniu wolowiny moze nie jeśc kilka godzin .Opracowałyśmy więc plan ,ze na noc bedzie dostawał porcję mięsa i dziecko moje bedzie mogło klaść się normalnie spać . Z wakacji wrócę chyba siwa i nie wspomnę o rachunkach za telefony :shake:
-
Te odżywki wlasnie do rozczesywania . Super cream jest silniejszy , również na kołtuny . Ja kupiłam obie ale właśnie skończył mi się wita oil i już go nie dokupię tak szybko bo częsciej używam ten olej kokosowy wiec wystarczy już tego dobrego .
-
całusek od Magii dla Mohito [URL=http://img21.imageshack.us/i/img9602s.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2432/img9602s.jpg[/IMG][/URL] niektórzy to się nie umieją zachować w trakcie sesji ( Matrix ) [URL=http://img11.imageshack.us/i/img9615g.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6112/img9615g.jpg[/IMG][/URL] Magia wtulona w mamusię [URL=http://img246.imageshack.us/i/img9617.jpg/][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3130/img9617.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img205.imageshack.us/i/img9627h.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2651/img9627h.jpg[/IMG][/URL]
-
Śliczna mamuśka z uśmiechnietym pycholem . Szczeniolki też słodziaki . Teraz troszkę moich byczków Matrix usiłuje zjeść Mikrusa który pachnie mięskiem [URL="http://img36.imageshack.us/i/img9610.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1040/img9610.jpg[/IMG][/URL] z rodzeństwem [URL="http://img174.imageshack.us/i/img96051.jpg/"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1926/img96051.jpg[/IMG][/URL] przeciąganko z ziewankiem albo okrzyk ola boga uciekajmy , znowu będa karmić :cool3: [URL="http://img527.imageshack.us/i/img9621.jpg/"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/223/img9621.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img20.imageshack.us/i/img9623b.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4705/img9623b.jpg[/IMG][/URL] W kojcu zaczyna być wesoło - Matrix atakuje Mojito [URL="http://img142.imageshack.us/i/img9628.jpg/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2950/img9628.jpg[/IMG][/URL]
-
olej kokosowy nie zażółca - sprawdzony na białym tybecie . Musisz się liczyć z tym ze taka kuracja olejowa nie wyglada ładnie bo pies zaraz złapie brud ale doskonale odżywi wlos . Taki naoliwiony ( cały , dokladnie najwięcej za uszami , pod pachami , brzuch ) ma chodzić od tygodnia do 10 dni . Potem kąpiel ( 1 raz szamponem żeby całego oleju nie zmyć tylko brud ) Włosy psa rewelacja i nie mają tendencji do kołtunienia . Moja kolezanka robi tak non stop - kąpiel , olej , kąpiel , olej . Ja zaś robie to jako kurację wzmacniajaca wlos co jakiś czas . Co do odżywek to super cream i vita oil , czasami razem , czasami osobno .
-
Twoje kluski są super
-
Jutro mam urodziny więc szykuję imprezę - wlaśnie ostatni raz weszlam na kompa - fotki moze jutro wieczorem albo w poniedzialek . Mały jeszcze nie chodzi tylko pełza jest bardzo do tyłu jeśli chodzi o rodzeństwo ale oczka juz otwarte .
-
Mikrus dzisiaj rano ważył 420 gr .
-
Na razie szampon dla szczeniąt a odżywki juz dla dorosłych firmy biogroom .Pomiędzy kąpielami jest natarta olejem kokosowym ( jadalnym ) [URL="http://www.laboratoriumurody.pl/forum/olej-kokosowy-jako-odzywka-na-wlosy,t340.html"]Olej kokosowy jako odżywka na włosy - Laboratorium Urody[/URL] [url]http://www.helfy.pl/olej-kokosowy-do-skory-wlosow[/url] kupuję w sklepie ze zdrową żywnoscią przez internet - najtaniej [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#808080]www.efavit.pl rewelacyjnie smakują kotlety usmażone na tym oleju . Jako odzywka zawsze po podgrzaniu . [/COLOR][/SIZE][/FONT] Zawsze spryskuję przy czesaniu odżywka bio-groomu
-
Matko jakie słodkie " kruszynki " :loveu: Nasz Mikrus znowu się zbuntował i nie je :placz:Wczoraj już w desperacji dokarmiałam kroplomierzem . Właczylam też do miesa po jednej kulce karmy . Ciągnę go za uszy jak mogę żeby zrobić z niego psa . Przed chwilą znowu podjełam próbe - gębucha zaciśnięta :mad: Mialam wczoraj goscia - spała u mnie przyjaciółka . Uczestniczyła w kazdym karmieniu - powiedziała że ona by odpuściła , i że nie spodziewala się ze tak wygladają te nasze zmagania . Wczoraj akurat karmienie bylo na siłę . Raz tylko udało się po kilku minutach przekonać go żeby possał . Nie wyglada jednak źle i ciągle przybiera . Kiedy wreszcie sam zacznie jeść ? Skończył przecież juz 3 tygodnie !
-
Mam to samo - wpisałam datę rozpoczęcia porodu .
-
Mikrus to już spore szczenię - całe 330 gr :razz: , jego rodzeństwo 1200 gr . Zdecydowalam go dzisiaj odrobaczyć razem z rodzeństwem pomimo jego wagi . Myślę ,ze mu nie zaszkodziłam . Nadal muszę go trzymać przy cycu za kazdym razem ( czyli co 2 godziny :placz:) Mięsem dokarmiam 2 x na dobę i chyba już dzisiaj wprowadzę dokarmianie starterem Eukanuby ale tylko jego . Rodzeństwo zoastawię na cycu jeszcze do mojego powrotu z wakacji - Akira wyglada doskonale a maluszki są grubiutkie więc chyba niczego im nie brakuje . Jak wrócę bedą miały 4,5 tygodnia .
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
usilowałam wczoraj przeslać pieniądze za championat , niestety okazało sie ze nie mam prawidlowego numeru konta ( dostałam je w mailu z Ukrainy ) , teraz na moje pytania nie ma od[powiedzi . znacie moze prawidlowy numer konta , ktoś moze kiedyś w ten sposób zalatwiał championat ?