-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
numerki w Bratysławie dawali przy stoliku sedziowskim - ja podeszłam normalnie w czasie sedziowania i dostałam bez problemu ale to była zwykla miedzynarodowa wystawa
-
Ktoś tak jak ja nie dostał ze zgłoszeniem parkingu ?
-
Ja wniosek wysylalam w maju , podobno z Warszawy wyszedł w polowie sierpnia :diabloti: wiec jak myślicie kiedy moge się spodziewać potwierdzenia ? Przyznam ze czekam do ostatniej chwili ze zgłoszeniem psa na wystawę do Poznania łudząc sie ze coś przyjdzie :oops:
-
jeżeli cały zgryz jest prawidlowy to sie tym nie przejmuj . Meisi tez ma jeden ząbek krzywy a na miedzynarodówce wygrała ze siostrą która miała ząbki idealne . jak nie spróbujesz go wystawiać to nigdy się nie dowiesz jakie ma szanse . U malych ras nie jest to kluczowe w ocenie bo rzuchwy maja niewielkie i nie zawsze zabki sie mieszczą .
-
dostaliscie kartę parkingowa razem z potwierdzeniem ? Ja nic takiego nie dostałam :placz: A ktoś sie orientuje co oznaczaja te wszystkie liczby przy nazwie psa ? Nie chodzi mi oczywiscie o ilościowkę w klasach
-
[quote name='gregory']Dostałem dzisiaj potwierdzenie. Zgłosiłem 3 psy a dostałem wejściówkę tylko dla 1 osoby. Nigdzie nie mogłem się doczytać jak to jest. Czy ktoś ma tak samo???[/quote] dokładnie to samo - 2 psy i 1 wejsciowka
-
w niedzielę Meisi debiutuje w młodzieży na wystawie w Zielonej Górze . Ma rywala ( też w młodzieży ) - to jej brat przyrodni - mają tego samego ojca . Niech wygra najlepszy jak to mówią :lol:
-
[quote name='panienkabubu']Aha - i ja też jestem za słonikiem :) ooo takim: [IMG]http://www.jazzybaby.pl/miniaturki/1314.jpg[/IMG][/quote] Miał być słonik dla Mikruska i jest tyle ze troszku inny ale z trąba do góry . Mały go bardzo lubi . Pragnę tez zakomunikować ze Mikrusek biega już po mieszkaniu , podgryza mnie za nogawki , zaczepia starsze psy , czasami udaje mu się obronić przed atakującym go rodzeństwem ( warczy i atakuje w odzewie ) , ale nadal ograniczamy im kontakty , pije mleczko mamusi na stojaco ( Akira już nie chce karmić ale nadal utrzymuje u niej mleko dla małego ) je samodzielnie karme z mięskiem z miseczki , warczy , popiskuje ale jeszcze nie słyszalam zeby zaszczekał . Zdarza mu sie jeszcze wykoślawić łapki i upaść ale bardzo rzadko . Najpiekniejsze dla mnie chwile - Mikrus biegnacy do mnie przez pokój i ładujacy sie na kolana ( reaguje na swoje imię ) :multi: [URL=http://img42.imageshack.us/i/img0584z.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2473/img0584z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/img0524kp.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4807/img0524kp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/img0528l.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7343/img0528l.jpg[/IMG][/URL] często jest na dworku i łapie D3 :loveu:
-
Panienko zdjęcia rewelacja ! Słuchajcie jestem po kolejnej konsultacji z Mikruskiem ( latam po tych lekarzach bo nie chcę niczego zaniedbać ani przeoczyć ) - piszę o tym bo może to się komuś kiedyś przydać . Otóż - wołowina zawiera dużo fosforu i dość znacznie osłabia kości , surowa jest dość ciężko trawiona ( podobnie jest z wątrobą ) - zalecono mi zmienić na białe gotowane mięso drobiowe lub nutrię czy królika . Żółtko jak najbardziej ale gotowane również ze wzgledu na to ze taki maluszek lepiej je przyswoi . Mleko krowie tylko po fermentacji czyli jogurt , ser , maślanka itp . Mikrusek zjadł kaszkę manną na mleku i dostał takiej biegunki ze myślałam ze mi zejdzie :-o . Kiedyś kazano mi wlasnie tak ratować niejadka ( myślę tu o surowym mięsie wołowym - ratowałam posokowca ) a teraz okazuje się ze niekoniecznie jest to dla maleństwa najlepsze . Głównie mam karmić karmą ( starterem ) a reszta to mogę być dodatki . Mikrus właśnie wciągnął sporą miseczkę mięska kurzego z marchewka i rozmoczoną karmą i popija mleczkiem mamusi . Co do jego nózek to lekarz uspokoił mnie ze będzie chodził prawidłowo i nie mam się martwić . Nigdy nie dogoni rodzeństwa , bedzie miniaturką ale zdrową miniaturką - trzeba tylko czasu i cierpliwosci . Podczas rozmowy lekarz ( wielki facet ) trzymał Mikruska na rekach , tulił i śmiał się kiedy mały lizał go po szyi . Podobało mi się ze lekarz podszedł tak emocjonalnie do maluszka ( zreszta Mikruska nie można nie kochać ) i wtedy usłyszałam slowa które spłynęły miodem na moje serce " zobaczy pani on jeszcze odwdzieczy się za wszystkie trudy zwiazane z jego ratowaniem . To bedzie super pies ! " Wracałam do domu jak na skrzydłach :multi:
-
coś prześlicznego - faktycznie ciacho !
-
Gratuluje licznego mioty . Oby chowały się zdrowiutko .
-
[quote name='betka-sp'][URL]http://img185.imageshack.us/img185/356/img0397ox.jpg[/URL] Mikrusku kochany wszyscy cię kochają :loveu::loveu::loveu: bardzo bardzo.......:multi: [B]rodzice[/B].........domek dla Mikruska wybrany?? ten oczywiscie najlepsiejszy.......:eviltong::eviltong:[/quote] Oczywiście ze jeszcze nie . Mikrus nie opuści mojego domu dokąd nie bedzie tak sprawny jak reszta rodzeństwa . Na razie zdarza mu sie jeszcze przewrócić - chociaz coraz rzadziej , je samodzielnie , wychodzi już na dwór no i rosną mu wreszcie zęby - o dziwo najpierw te tylne . Rozmawiałam ostatnio z lekarzem - rtg - układ kostny bez zmian . W piątek znowu jadę na kontrolę . Pewnie jeszcze zapiszę go na siłownię bo na basen już chodzi ;) żeby te jego nóżęta wzmocnić
-
Mikrus w roli głównej z siostrą [URL=http://img38.imageshack.us/i/img0391i.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3949/img0391i.jpg[/IMG][/URL] z mamusią [URL=http://img38.imageshack.us/i/img0399ts.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4443/img0399ts.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/img0401r.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4113/img0401r.jpg[/IMG][/URL] nikt mnie chyba nie kocha :placz: [URL=http://img185.imageshack.us/i/img0397ox.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/356/img0397ox.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzymamy :lol:
-
Gratulacje - jak wybarwi się w przyszłosci czerwona dziewczynka ?.
-
Czekam na jeszcze jedną konsultację .
-
[url=http://www.youtube.com/watch?v=idllH_VWxig]YouTube - Mikrusek[/url] Są postępy ?
-
A suki z cieczką dopuszczają ? No i jestem ciekawa czy mozna stosować preparaty antystatyczne - ja mam w sprayu .
-
jesli nie masz rezerwacji na parking to nie ma opcji ze gdzieś bez tego zaparkujesz w okolicach wystawy . Parkin kosztuje 10 euro za dzień i mozesz jeszcze chyba rezerwować te dalsze parkingi po zalogowaniu sie na stronie światówki . Chyba ze weźmiesz taksówke z hotelu i tylko zatrzymasz sie na chwilę przed wystawa żeby wysiąść .
-
Mają być niby te autokary :cool3: Ja dzisiaj na maila dostałam wiadomośc ze nie opłaconą mam klubówkę - przelew wyszedł 10 czerwca :angryy:
-
wszyscy macie parking A czy tak jak ja trochę dalej . Swoją drogą szkoda ze od razu nie było komunikatu gdzie sie jaki znajduje - ja się zasugerowałam tym ze to sa sektory jednego parkingu .
-
Alojzyna - cudne spaślaczki , brzuszki chyba zaraz im pękną - są prześliczne . Jamniorki malusie też przepiekne . Bary6 uwagi słuszne tylko nie ten adres , radzę się wybrać na bazarki gdzie sprzedają psy pseudo hodowcy .
-
coś mi sie poprzestawiało w dogomanii bo nie dostaje już żadnych powiadomień o odpowiedziach - też Wam sie tak zdarza ?
-
Widać że wszystko gotowe . Gratulacje dla dzielnej małej mamusi .