Jump to content
Dogomania

Tomek67

Members
  • Posts

    1942
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tomek67

  1. [quote name='Karka']Tomek właśnie przeczytałam ,że Ci wpadła w oko Em-ka :nono: :wink:[/quote] No, nie tak do końca, bo mam warstwę ochronną - okularki :cool2: Ale, że jestem estetą, to swoje zdanie wyrażę :wink: A na dodatek to podkarpacka dziewcocha, a nasze dziewoje to ho,ho,ho :lol: Z drugiej strony, to ja źle lokuję sympatie - kilka dni temu w wyborach Miss Polonia, moje faworytki (5,9,13) przepadły :evil: Albo jurorzy się nie znają :evilbat: 9-tka była z Żywca :wink: Tak naprawdę chodzi o to, aby była fajna atmosferka :wink:
  2. Chelołki Aniołki :hand: Dzisiaj mam ostatni dzień urlopu :cry:
  3. He,he - jestem miś udomowiony :lol: :wink:
  4. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    Zapewne masz rację - nie było. A przegrani topią żale w Żywcu :wink: To też nie jest takie złe :lol:
  5. [quote name='AnkaW']A najbardziej z opisu podobało mi się "pies doskonale przygotowany do wystawy" :oops: :oops: I jeszcze jeden numer z ringu głównego. Podchdzi lekko podpity facet do stoliczka i świsnął sobie pucharek :o organizatorzy krzyczą za nim wzywaja ochronę a tu nic gościu sobie poszedł. Popiero jeden z wystawiajęcych z pięknym dogiem dogonił gościa i mu pucharek odebrał. Na widok takiego cielaka nawet sie nie stawiał :lol: :lol:[/quote] No, numerek był kapitalny. A jeszcze spiker krzyczał za nim delikatnie ' Złodzieju ! Złodzieju, oddaj pucharek !"
  6. Alutka - gratulujemy Wam i Uncji :klacz: :klacz: :klacz:
  7. Ten w środku to ja :wink:
  8. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    No, dobra - Ogary poszły w las! Psy: Kl. młodzieży BOHUN-ROTTI Poszły w las ( ale jaja!) MAJOR z Południowej Kniei RUNO Nadbużańskie Granie (Kurna, nad Bugiem są jakieś granie?) kl. pośrednia LITWOR Ze Stadniny Cisowiec kl. championów KMITA ze Stadniny Cisowiec Suki: kl.posrednia HARFA z Mazowieckich Łąk ŻABA z Gończaków kl. użytkowa OSA z Południowej Kniei
  9. Bezapelacyjnie, piękna ! :loveu:
  10. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    [quote name='jostra'][quote name='Tomek67']Jostra - proszę sprawniej operować paluszkami :lol: Sorki i dzięki :wink:[/quote] he he Jak masz sprawne paluszki to podaj jeszcze ogary, bo troche ich bylo, a ja musze juz leciec No i ogar wygrał BIS[/quote] Jostra, się zlituj ! Ja mam artretyzm, rwę i dwie lewe ręce ! Wiesz jak to ciężko :lol:
  11. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    Dżizus, Sawanno - haskaczy było 9. Niech może Jostra pisze? :lol: Maga - grzywki były trzy: Ancynego Ancymonka znasz już. Był jeszcze GUANDZONG Chrustowianki (szedł w tej samej klasie co Gizmo, a potem jeszcze udzielał wywiadu TV Przemyśl albo TV Lwów :lol: ) No i jeszcze maluśki, czarniuski pif=paffek Emki - Huricane Poarot.
  12. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    Dziękujemy Jostra i również gratulujemy :P A na BOGi trzeba nasze psy napompować :-?
  13. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    Już się tak nie chwal :lol: Ale faktycznie był dobrze przygotowany - jak to psy z północnego Podkarpacia :wink:
  14. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    Jostra - proszę sprawniej operować paluszkami :lol: Sorki i dzięki :wink:
  15. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    Mopsy: Pies w klasie młodzieży NATANIEL Astarte Gold Pies w klasie pośredniej AGENT Świat w Miniaturze
  16. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    Shih-Tzu (ile nas? - raz !) Pies w klasie młodzieży SUNSET BOY Acte
  17. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    Lhaseczek zero. PON-y trzy: Pies w klasie młodzieży BURSZTYNOWY DYMEK Pies w klasie otwartej CYRIL Jamkin Suka w klasie otartej FIGA Dobrana Para
  18. Tomek67

    4.09- Przemyśl

    A my mamy Zw. Mł. i Zw. Rasy.
  19. Jeżeli to była toyka ( a wg mnie tak) to - AIRI ARABESKA Givenchy Very Irresistible. Startowała w klasie otwartej, a PKR w przygotowniau. Była ze Lwowa.
  20. Z Ukrainy
  21. A IX grupę wygrała toyka z Ukrainy. Było sześć pudli, w tym 5 z Ukrainy, a jeden z Rosji. Z Polski ani jednego. :-?
  22. Masz rację, Gosia. Ma ciężką rękę i scentrowaną na frise'a :lol: Jak pisałem - wściekłem się i wszedłem w delikatny dyskurs z Panią, bo wyraźnie powiedziałem przed - chcę, aby była wykąpana do białości i uczesana w sposób zbliżający do kwadratu. Niestety, należało wyraźnie powiedzieć, że nie życzę sobie strzyżenia. W sumie jednak jestem zadowolony, bo sędziowie niespecjalnie zwracają uwagę na "skrojenie" twarzy (a właśnie najbardziej miałem pretensję o ścięcie grzywki). Carmen wygrała ponownie z Cekinem, gdyż identycznie jak w Rzeszowie, sędzia zwrócił uwagę na zgryz Cekina. Ponadto Carmen pieknie sie prezentowała na ringu (to już zasługa babci), A Cekin jeszcze trochę nerwowy w chodzie, nie mówiąc już o pokazywaniu zgryzu.
  23. Oceniał przemiły, starszy Pan - sędzia Zygmunt Jakubowski. Odebrałem go sympatycznie, bo zawsze miał coś miłego do powiedzenia dla każdego psiaka, a uwagi jakie czynił były przekazywane łagodnie i kurtuazyjnie.
  24. [quote name='Karka']:buzi: za foteczki Ania 8) Carmen jest chyba trochę przystrzyżona :hmmmm: czy mi się wydaje :roll: I jak udało się Gizmolowi zakręcić koło białej panny :question:[/quote] Biała Panna miała Gizmola w dalekim poważaniu :lol: Choć ja Gizmola polubiłem, A Anka jest równa kobitka - może ma jakichś przodków z Niska? :lol: A Carmen ma przystrzyżoną grzywkę i stópki. Delikatnie mówiąc było to przyczyną mojej potężnej frustracji :evil: . Ale już mi przeszło :wink:
  25. A Gizmo to jakiś posag ma? :evilbat: Czy tylko z pudełkiem zdjęć startuje? :lol: :wink: A co do bałaganu - to niestety masz rację :evil:
×
×
  • Create New...