Kika - serdecznie Ci gratuluję knedlikowego sukcesu :wink:
Dalmatyńczyk był jeden - suka w kl. otwartej - FILA Łaciaty Skarb (z Tryńczy).
A tu jeszcze misio, do których mam słabość, bo na żywca chowki wyglądają imponująco :P
[img]http://img356.imageshack.us/img356/9584/2400176mz.jpg[/img]