Jump to content
Dogomania

lunadino

Members
  • Posts

    373
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lunadino

  1. hej ,ale tu sie narobiło ! dziewczyny spokojnie!!!! :lol: dzidtka WIELKIE DZIEKI - dla Ani klasa Alexa to była widać wielka tajemnica :wink: -
  2. [quote]No wlasnie -Lunadino gdzie Ty sie ukrywasz ! [/quote] NIE UKRYWAMY SIE - DUCHEM BO DUCHEM ALE ZAWSZE JESTESMY Z WAMI!!!!! [quote]Znajac klase A!karu pewnie z Walbrzycha znowu wrocicie z CWC i BOB-em.!![/quote] DZIĘKI GENIA ZA MIŁE SŁOWA Z WAŁBRZYCHA WROCILISMY BARDZO SZCZESLIWI AKI ZDOBYŁ CWC , BOB I BOG 3 , nasza dziewczyna lok 1 , zwyc.młodz. ,była tez mama Akiego ,startowała w kl.championów- ukończyła w Wałbrzychu CH.PL. Na wystawie była tez Radana Sojkova w kl.otwartej i Wiki w młodzieży i to tyle nowosci a co do Krakowa to pewnie nie było jeszcze u nas takiej ilości TT zgłoszonych na wystawe - Ania nadal trzyma klase Alexa w tajemnicy a tu wszyscy jesteśmy ciekawi ....
  3. pozrawiam wszystkich starych i nowych forumowiczów - ZWŁASZCZA MAZURKI :0)))) MY DALEJ NIE MAMY KOMP. ALE ZAWSZE DUCHEM JESTEŚMY Z WAMI !!!! GRATULACJE DLA ANI I GENI ZA LESZNO !!!!! DO KRAKOWA JEDZIE CAŁY POLSKI MASINIAL , PSY ZE SŁOWACJI , MÓJ AKI I WIKI TOMKA I TO JESZCZE NIE KONIEC ... BEDZIE NAS BARDZO DUŻO !!!! MY W NIEDZIELE JEDZIEMY DO WAŁBRZYCHA TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI :0))) MAMY DUŻO FOTEK TYLKO BRAK MOŻLIWOŚCI ABY JE TU UMIEŚCIC MUSZĄ WIĘC JESZCZE POCZEKAĆ !!!! PAPAPAPPAPA :cry: DO ......... ZOBACZENIA , USŁYSZENIA.....
  4. WIELKIE DZIĘKI WAM WSZYSTKIM :P :bigok: SĘDZIOWAŁ ADAM OSTROWSKI DHUNGA TU MASZ INFORMACJE O WYSTAWACH [url]http://www.zkwp.org.pl/index_pl.htm[/url] W WAŁBRZYCHU WYSTAWA JEST W ZAMKU KSIĄŻ MOŻNA JESZCZE ZGŁOSIĆ PSY MAM FOTKI Z KIELC LECZ JESZCZE NIE MAM KOMP. WSTAWIE JE W PRZYSZŁYM TYGODNIU MUSZĘ UCIEKAĆ DO PRACY !!!! PAPAPA JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI !!!!! :D PAPAPPAPA
  5. Bardzo dawno mnie tu nie było - komputer mi nawalił :cry: nadrabiam zaległości - wszystkiego naj KI-WIi witam Pearl !!!!!!!!!!!!!!!! Brakuje mi naszego forum ale może pojawie sie w przyszłym tygodniu . A CO U NAS - byliśmy w Kielcach na wystawie :D AKI dostał swoje pierwsze CWC, NPwR i BOB a nasza BAJKA ukończyła MŁ.CH.PL iiiiiiiii w finale zdobyła BEST IN SHOW MŁODZIEŻY KIELCE 2005- LOKATA 1 - wybaczcie nam ,że tak się chwalimy ale duma nas roz...... bo nasza mała kruszynka ma dopiero 12 miesięcy!!!!!!!! MAMY WIELE NOWYCH FOTEK tylko komp . nam brakuje :x Dhunga jedziecie na wystawe do Wałbrzycha?
  6. a oto jeszcze jedna sobolowa ślicznotka ATENA SAM MAGNETYZM Renaty Komajdy z Warszawy . Renata :P czytuje nasze forum ale JESZCZE nie ma możliwości aby być tu stale i z nami pisywać :( [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img216.echo.cx/img216/3421/dsc005891x3504co.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][IMG]/img138/6044/dsc005891x3500gh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img216.echo.cx/img216/6301/dsc005981x3504yu.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img216.echo.cx/img216/2811/dsc005991x3505wr.jpg[/img][/URL] Renata też ma bardzo wesoło w domciu - ostatnio i jej urodziły sie maluszki :P [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img216.echo.cx/img216/4458/dsc006151x3506zt.jpg[/img][/URL]
  7. :lol: A`KARU KIPU KHYIM - TO JEST MÓJ AKI APOLLO SAM MAGNETYZM - TO JEST ALEX BRANCO MASINIAL - BEZ ZMIAN MIKIEGO JUŻ ZNASZ BAINNA MASINIAL - TO MOJA BAJKA CACIB , CWC, NSwR OTRZYMAŁA JOMO LANG-MA-RI Taschi Bodjul Magdaleny Srutowej i tym samym ukończyła CH.PL OCENIAŁ - JAROSLAW MATYAS
  8. [quote]Mozecie mi powiedziec czyj to TT Mindoling Sengge ..jakos go nie kojarze [/quote] to jet MIKI - GENI
  9. BRAT I SIOSTRA CZYLI BAJKA I BRANCO [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/3533/dsc01501x3500bn.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/7313/dsc01500x3504ft.jpg[/img][/URL] CLEA - nasza gwiazda reklamy [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/4920/dsc01480x3502ca.jpg[/img][/URL] [color=blue]RODZINKO JESTEŚMY Z WAMI I TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA MALEŃSTWO[/color]
  10. MIĘDZYNARODÓWKA OPOLE zaczynam od gości z CZECH 1,[b]A`NAJA LANG-MA-RI Tashi Bodjul- SRUTOVA MAGDALENA[/b] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/859/dsc01478x3509sa.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/3613/dsc01479x3504dp.jpg[/img][/URL] 2.BYŁA TEŻ [b]A`Naya Lamleh Legs-Smon- RADANY SOJKOVEJ[/b]- ALE JA MAM KIEPSKĄ FOTKE WIĘC NIE WSTAWIAM MOŻE KTOŚ MA LEPSZĄ 3.[b]BRANCO Masinial[/b] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/1286/dsc01485x3505qy.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/6236/dsc01487x3505ov.jpg[/img][/URL] 4.[b]APOLLO SAM MAGNETYZM[/b] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/2434/dsc01486x3502dk.jpg[/img][/URL] 5.[b]A`KARU KIPU KHYIM[/b] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/3181/dsc01484x3507ll.jpg[/img][/URL] 6. [b]BAINNA MASINIAL[/b] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img243.echo.cx/img243/7268/dsc01507pox3502za.jpg[/img][/URL]
  11. DZIĘKUJE WSZYSTKIM I GRATULUJE JESZCZE RAZ [quote]My jesteśmy bardzo szczęśliwi - w końcu Młodzieżowym Klubowym Zwycięzcą Roku można zostać tylko raz [/quote] TO JA TEŻ SIE CHWALE TEN TYTUŁ MŁODZIEŻOWEGO KLUBOWEGO ZWYCIĘZCY ROKU OTRZYMAŁA WCZORAJ RÓWNIEŻ MOJA BAJKA :lol: A TERAZ FOTKI-
  12. MIĘDZYNARODÓWKA OPOLE PSY 1. AKI -A`KARU KIPU KHYIM 2. BRANCO MASINIAL 3.ALEX-APOLLO SAM MAGNETYZM BAJKA - BOB MAM FOTKI Z JEDNEJ JAK I DRUGIEJ WYSTAWY ( NIE WSZYSTKIE SUPER WYSZŁY ALE COS WSTAWIMY :lol: NAJSZYBCIEJ JAK SIE DA)
  13. BARDZO WIELKA PROŚBA O STAWKĘ TERIERÓW TYBETAŃSTKICH Z GÓRY DZIĘKUJE . :lol:
  14. CZEŚĆ WSZYSTKIM !!!!! Genia byłaś na wystawie w GRUDZIĄDZU - jak możesz podaj stawke TT i napisz jak tam wrażenia po wystawie nasza [color=red]BAJkA [/color]ma dzisiaj urodzinki -[color=blue]właśnie skończyła roczek [/color]:new-bday: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img75.echo.cx/img75/3180/dsc01355pox4009ak.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img75.echo.cx/img75/5638/dsc01351pox4003ua.jpg[/img][/URL]
  15. [quote]Powyżej odpowiedziałam na pytanie Lunadino,która uważa ,że celowo niedopilnowałam krycia suki . Takie problemy dotyczą wszystkich,którzy mają sukę i psa pod jednym dachem.Niestety.[/quote] Genia nie zapisałam w komput. tego co wcześniej było napisane i zostało zmienione ale wysłałam ci to na priw - nie było tam ani jednego słowa o tym ,że zrobiłaś to celowo . Napisane było jedynie ,że nie powinno się kryć suki szczeniakiem i ze wymagany wiek dla reproduktora 18 m-c został przez ZKwP w jakimś celu ustalony i ,że nie było zrobione to dla czyjegoś widzimiśie .Nie mam takiego doswiadczenia jak ty hodowlanego ale takie jest moje zdanie .Też mam suki i psy pod jednym dachem i wiem ,że dopilnowanie psów nie jest łatwe .
  16. :roll: Geniu ty sama najlepiej wiesz co było tu napisane ?
  17. Dhunga napisz mi czy będziecie jutro w przedszkolu ? Jeżeli sie wybieracie to i ja przyjade , moje haszczaki na zawody juz pojechały A ja dojade do nich w niedziele - małe spotkanie jutro na NISKICH ŁĄKACH - CO WY NA TO?
  18. Genia ja nie mam zielonego pojęcia :(
  19. i jeszcze jedna fotka [img]http://masinial.wz.cz/images/c-sten2.jpg[/img]
  20. [quote]Alenko pokaż nam swoje małe szczeniaczki - proszę ![/quote] Alenka ma problemy z umieszczaniem zdjęć - na jej prośbe urodzone 13 :lol: maluchy [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img240.echo.cx/img240/6059/steniatka1mesiacpox5002xf.jpg[/img][/URL]
  21. Dhunga nie łam sie to z wiekiem przechodzi -moja Luna była w tym najlepsza - ta to mi dała popalić jeżeli chodzi o tarzanie się w dziwnych rzeczach aż wstyd było gdzieś z nia wyjść zawsze coś wynalazła :lol:
  22. WIOSNA, WIOSNA , WIOSNA !!!! :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img222.echo.cx/img222/6002/dsc01320pox3500ds.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img222.echo.cx/img222/5062/dsc01313pox3507ng.jpg[/img][/URL] Rodzinko czy twoje maluchy urodziły sie dzisiaj 13 :lol: czy jeszcze 12
  23. GRATULUJEEEEEEE :laola: Dziewczyny znacie może stawke na wystawe klubową w Opolu?
  24. Dhunga byliśmy w przedszkolu 2 i 3 ale was nie było :( w tym tygodniu planujemy wyjazd na zawody z haskimi - coś nie mamy szczęścia :(
  25. jeżeli to ta miejscowość na trasie Wrocław - Oleśnica to jest dość daleko od nas :( szkoda :(
×
×
  • Create New...