Jump to content
Dogomania

lunadino

Members
  • Posts

    373
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lunadino

  1. BULDOG FRANCUSKI PSY JUGENDKLASSE-6 PSY ZWISCHENKLASSE-3 PSY CHAMPION.-2 PSY OFFEENE KL.-5 SUKI JUGENDKLASSE-4 ZWISCHENKLASSE-5 OFFEENE KL.-4
  2. BASENJI PSY JUNGSTENKLASSE MATABICHI BINGWA RAFIKI PSY OFFENE KL. AFRICAN MAGIC MOMENT`S CHIGANI SUKI JUGENDKL. ARISTA OD KACCIHO POTOKA SUKI OFFENE KL. WHITE WIND ANPU`S LIL SECRET IMANI TI-N ABOU TEKA
  3. SHER PEI PSY CHAMPION. BAMBU SECOND GRASS OFFENE KLASE BAXTER VOM OEKONOM SUKI JUNGENKLASSE DILISA`S BEIRA SUKI ZWISCHENKLASSE DEMI Z KUTNE HORY SUKI CHAMPION. CITTA RED CREASE PEI SZELTI ZGŁOSZONYCH BYLO 18 KTORA KLASA CIE INTERESUJE?
  4. CHIŃSKICH GRZYWACZY BYŁO 25 - DUŻO PISANIA A JAKA KLASA INTERESUJE CIE NAJBARDZIEJ TO PODAM
  5. hej ! my tez byliśmy z tybetami na tej wystawie więc zaczynamy :P KING-CHARLES-SPANIEL psy OFFENE KLASSE CASTLE OF ROSES BENJI SUKI JUNGENDKLASSE CASTLE OF ROSES CAMERON DIAZ SUKI CHAMPI. KISS ME KATE VERUM GAUDIUM SUKI OFFENE KLASSE CASTLE OF ROSES AALIYAH CASTLE OF ROSES ALEXIS
  6. więcej info :lol: Jancik jako sędzia :lol:jest diabelnie wymagający - już wiem dlaczego było tyle szumu z ocenianiem TT w Warszawie bo tak samo oceniał psy w Mlada - wypisz wymaluj na te same rzeczy zwracał uwage co w Warszawie - np. szata ( kołtuny - u niego nie ma mowy o najmniejszym ) zachowanie psa na ringu , pokazywanie zębów nawet u psa w klasie młodzieży - też nie przyznał jednemu CAC bo coś tam , innego nie ocenil itd . Ale na pocieszenie wam powiem ,że bardzo miło wspominał nasza wystawe :0)sam do nas zagadał. Wyników z wystawy jeszcze nie ma stronie clubu TT ale jak zawsze tym naj był Aranek tatus naszej Bajki . Bajka lok1 CAC, Aki lok 1 CAC, res.CACIB i udało sie nam ukończyć ta wystawą KLUBOWEGO CHAMPIONA CZECH dla Bajki i Akiego .Mamy z czego się cieszyć . :fadein: po tej wystawie
  7. wczoraj wróciliśmy z MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY W MLADA BOLESLAV i mamy nowe fotki tybetków :fadein: ANTAO SMON-LAM [URL=http://imageshack.us][img]http://img50.imageshack.us/img50/80/dsc02128po4yl.jpg[/img][/URL] CH MOCOWODOS X-MODEL XANTHIA [URL=http://imageshack.us][img]http://img202.imageshack.us/img202/1306/dsc02130po6qk.jpg[/img][/URL] B`THAMI LAMLEH LEGS-SMON [URL=http://imageshack.us][img]http://img202.imageshack.us/img202/6643/dsc02132po3lg.jpg[/img][/URL] ASSADJI SKRA SHAD [URL=http://imageshack.us][img]http://img202.imageshack.us/img202/8905/dsc02133po9gj.jpg[/img][/URL] A TO NASZE NAJLEPSZE ZDJĘCIE Z RINGU - NAJLEPSZE BO JEDYNE :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img202.imageshack.us/img202/8345/dsc02135po3je.jpg[/img][/URL] nasza Bajka i jej tatuś ICH H`ARAN HORPA TASHI BODJUL [URL=http://imageshack.us][img]http://img302.imageshack.us/img302/4684/dsc02145po2en.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img178.imageshack.us/img178/5489/dsc02149po2od.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img178.imageshack.us/img178/2443/dsc02152po2jy.jpg[/img][/URL] FOTKA RODZINNA AKI-jego mama ASHAR YONTAN NAJKOSYVA i siostra Akiegp A`YA SHER KIPU KHYIM [URL=http://imageshack.us][img]http://img178.imageshack.us/img178/3876/dsc02163kpo7ve.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img178.imageshack.us/img178/882/dsc02173po1pf.jpg[/img][/URL]
  8. [quote]Agnieszko -to spotkanie to gdzie planujesz ???? [/quote] :D ja za planowanie sie nie biore - kiepsko mi to wychodzi !! ale tak sobie mysle , ze skoro wszyscy mamy ochotke sie spotkać to mozemy pojechać raz nie na wystawe a tak np .na 2 dni do Karpacza albo gdzieś indziej . Co wy na to ? :D
  9. hej , hej Ale ten świat jest malutki :D - przed Pawłem żaden tybet we Wrocławiu sie nie ukryje ! :P fajnie było cie poznać :P i spotkać sie - następne spotkanie robimy w większym gronie- trzymam wszystkich za słowo !!! i nie mówie tutaj o wystawie bo ta juz za trzy tygodnie.
  10. STAWKA WROCŁAW :lol: PSY KLASA MŁODZIEŻY DANDY PUDZIAN Z AKACJOWEJ DOLINY KLASA POŚREDNIA A`KARU KIPU KHYIM DORJE ANANDA OF LAMLEH KLASA OTWARTA MINDOLING SENNGE APOLLO SAM MAGNETYZM KLASA CHAMPIONOW ALA BA TOG GO KAR SUKI KLASA SZCZENIĄT RATIBHA KARAMAIN KLASA MŁODZIEŻY DUNGA DRAKA Z AKACJOWEJ DOLINY ( :P ) F`YIN PA BAYMS OD VILZONKY KLASA POSREDNIA NIRVANA TIBET CHAN BAINNA MASINIAL KLASA OTWARTA BUNTY AGAMI KARMA MAM NADZIEJE ,ZE TO WSZYSCY :D I ZE NIC NIE NAMIESZAŁAM
  11. fotki z naszego dzisiejszego spacerku :P [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/4251/dsc02112po8er.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/2060/dsc02116po0ax.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/3781/dsc02118po2fz.jpg[/img][/URL] a to nasz kocurek ( RUDY-RUDI) [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/6818/dsc02121po6ph.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/4136/dsc02080po2ec.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/6177/dsc02090po1ox.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/1131/dsc02088po9nn.jpg[/img][/URL] nasza mała sfora -DINO , LUNA , AKI, BAJKA [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/5669/dsc02101po6cd.jpg[/img][/URL]
  12. wszystkim bardzo dziekujemy za miłe słowa . Bajka dostarcza nam wiele radosci i to nie tylko na wystawach ale i w życiu codziennym - to kochana psina ,wierna i pełna ciepła . TT to cudowne psy - dlatego mam nadzieje ,ze miłosników tej rasy będzie u nas coraz więcej :D [quote] Brzy na shledanou v Mlade Boleslavi, tesim se na setkani.[/quote] ja też się bardzo cieszę i juz odliczam dni do wystawy i naszego spotkania. :D Na wystawe w Mlada Boleslav zgłoszonych zostało 16 TT ,postaram sie aby fotek TT z tej wystawy nie zabrakło na naszym forum .
  13. [quote]Juz po Sopocie. Ciekawa jestem wyników. [/quote] już po :fadein: [b]WSZYSTKIE TT OCENY DOSKONAŁE [/b] [b]PSY KLASA POŚR[/b]. A`KARU KIPU KHYIM (AKI)- LOK 1, CWC, CACIB [b]PSY KLASA OTWAR[/b]. BRANCO MASINIAL - LOK.1, CWC [b]SUKI KLASA MŁODZ[/b]. F`YIN-PA BYAMS OD VILZONKY- LOK 1 , ZWYC.MŁODZIEZY [b]SUKI KLASA POSRED.[/b] BAINNA MASINIAL LOK1,NSwR, CWC,CACIB, BOB ARTMIDA SAM MAGNETYZM LOK2 Panno Zielona cieszę sie ,ze przyjechałas i nam wszystkim do konca kibicowałas :fadein: TT SOPOT 2005 [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/5028/dsc02058po9mx.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/2472/dsc02056po8xq.jpg[/img][/URL] ARTEMIDA SAM MAGNETYZM [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/4309/dsc02041po0yi.jpg[/img][/URL] ARTEMIDA I BAJKA [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/8058/dsc02045po1qh.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/8296/dsc02046po4uz.jpg[/img][/URL] BAJKA [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/9468/dsc02048po3tw.jpg[/img][/URL] AKI [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/8621/dsc02035po5hy.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/8859/dsc020405ha.jpg[/img][/URL] A PO WYSTAWIE BYŁO TAK -AKI PADŁ :fadein: [URL=http://imageshack.us][img]http://img248.imageshack.us/img248/8983/dsc02075po6sr.jpg[/img][/URL]
  14. I JESZCZE KILKA [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/4679/dsc02016po0lx.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/4289/dsc02018po9bw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/1883/dsc02019po6lg.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/8795/dsc02008po7as.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/6522/dsc01999po2mo.jpg[/img][/URL]
  15. ALE CISZA NA NASZYM FORUM :fadein: DLA ROZWESELENIA ATMOSFERY KILKA FOTEK Z OSTATNIEJ WYSTAWY W CZECHACH- MLADA BOLESLAV 24.07.05 PIESEK Z KLAS. MŁODZ. ASSADJI SKRA SHAD [URL=http://imageshack.us][img]http://img253.imageshack.us/img253/9532/dsc01991po0nh.jpg[/img][/URL] HE-RU-KA THASI BODJUL [URL=http://imageshack.us][img]http://img6.imageshack.us/img6/7873/dsc01996po6nc.jpg[/img][/URL] A TO AKI I BATCHU DJOMO GANGKAR - KLASA POSRED. [URL=http://imageshack.us][img]http://img6.imageshack.us/img6/5194/dsc02003po7kr.jpg[/img][/URL] SIOSTRA AKIEGO A`YA SHER KIPU KHYIM KLASA POSR. [URL=http://imageshack.us][img]http://img6.imageshack.us/img6/1206/dsc02014po8dh.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img6.imageshack.us/img6/8923/dsc02031po8hv.jpg[/img][/URL] SUKA[URL=http://imageshack.us][img]http://img6.imageshack.us/img6/130/dsc02023po0rm.jpg[/img][/URL] KLASA MŁODZ. F`CHAM-LA SEMA OD VILZONKY
  16. zdublowałam sie - może wiec aby nie tracic miejsca kilka fotek :wink: wystawa opole 2005 clea bajabongo z Ola - nasza gwiazda reklamy Pedigree [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img95.imageshack.us/img95/7273/opoleclea9hp.jpg[/img][/URL] JOLA(GENIA) Z MIKIM [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img95.imageshack.us/img95/5326/dsc014596xz.jpg[/img][/URL] RESZTE PSIAKÓW WSTAWIE JAK ZMNIEJSZE FOTKI A MAM WSZYSTKIE TT :fadein: TYLKO W GIGANTYCZYM FORMACIE
  17. ej tam , myślałam ,że bedzie powtorka z wczorajszego dnia ale na deszczu sie skonczyło :wink: a na kołtunki to raczej rady nie ma :( takiej 100% - pozostaje jedynie czesać i czesać . Są takie grzebyki rozcinające kołtuny ale czy jest to takie super ?Możecie też spróbować kosmetyków np ISB -k101,KE itd ale te są pierunsko drogiei licho wie czy sa takie super . Jeszcze jedno co słyszłam o kołtunach to najgorzej jest do czasu aż pies zmieni siersc ze szczenięcej na dorosłą ( gdzieś do 15 mies). Ja polecam cierpliwe rozrywanie kołtunów palcami i czesanie na mokro
  18. JAK NA RAZIE KOMP. DZIAŁA :fadein: - JA MAM W KONCU KOMP . A TU NA FORUM CISZA :lol: - DZIEWCZYNY PEWNIE TERAZ BIEGAJĄ PO RINGU :fadein: CIEKAWE JAK IM IDZIE ? A U NAS NUDA, WŁAŚNIE UCIEKLISMY PRZED BURZĄ - CYKNELISMY KILKA FOTEK I DO DOMCIU JESZCZE CIEPŁE ,,POLOWANIE NA RYBKI,, [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img164.imageshack.us/img164/3294/dsc01986kopo7ta.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img164.imageshack.us/img164/4762/dsc01984po2tn.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img164.imageshack.us/img164/308/dsc01979kopo4vg.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img164.imageshack.us/img164/5997/dsc01975po8nh.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img164.imageshack.us/img164/9655/dsc01983po4ny.jpg[/img][/URL]
  19. I JESZCZE KILKA FOTEK Z KLUBOWEJ TT [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/2057/dsc01827po3at.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/9778/dsc01859po4ba.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/5688/dsc01862po7nx.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/6023/dsc01817po5zk.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/4828/dsc01840po8ql.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/6246/dsc01842kopo1ff.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/2239/dsc01845po7jb.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/9083/dsc01846po8xn.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/1598/dsc01856po2zb.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/7674/dsc01866po6nc.jpg[/img][/URL]
  20. GRATULACJE NIE NALEŻĄ SIĘ NAM A NASZEJ ENI!!!! ( Alenka ) i mam coś jeszcze c.d. fotek WYSTAWA KLUBOWA TT SOBESLAV `05 RODZINKA MASINIAL MAMA(ENI) SIOSTRY MASINIAL I TATA ( ARANEK) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img175.imageshack.us/img175/6010/skupinapo6my.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img175.imageshack.us/img175/2523/skupina2po9jz.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/3890/skupina3po2kl.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/3343/dsc01868po0ly.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/8303/dsc01869po1cw.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/9923/dsc01850po8uu.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/9357/dsc01861po9xr.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/8867/dsc01826po2hq.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/7071/dsc01843po9xu.jpg[/img][/URL]
  21. hej witam wszystkich -a to obiecane fotki :lol: ZACZYNAMY OD WYSTAWY W KRAKOWIE :fadein: PSY KLASA MŁODZIEZY [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/4864/dsc01906kopo5ni.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/8700/dsc01911kopo0ex.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/7524/dsc01916kopo4bb.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/8455/dsc01917po4jn.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/9978/dsc01918po1iz.jpg[/img][/URL] PSY KLASA POSREDNIA [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/1708/dsc01922po0kf.jpg[/img][/URL] PSY KLASA OTWARTA [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/5430/dsc01924po6se.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/6118/dsc01925po2hk.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/9052/dsc01926po3wh.jpg[/img][/URL] SUKI KLASA MŁODZIEZY URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/8793/dsc01928po9md.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/5773/dsc01933po6fj.jpg[/img][/URL] RODZINKA MASINIAL BENTYE, BAINNA, BRANCO URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/9140/dsc01936po2dw.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/9306/dsc01937po7mf.jpg[/img][/URL] FINAŁ BIS JUNIOR [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/8633/dsc01938po3se.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/9210/dsc01941po6lw.jpg[/img][/URL]
  22. :P A MY JESZCZE DODAMY, ŻE NASZA BAJKA W FINALE ZDOBYŁA JUNIOR BIS LKATA 1 :jumpie: FOTKI JAK ZWYKLE MAMY I Z KRAKOWA I Z KLUBÓWKI W CZECHACH I JAK ZWYKLE NIE MAMY JAK TEGO WSTAWIĆ- !!!! :cry: A TERAZ BĘDZIEMY ODPOCZYWAĆ I KIBICOWAĆ WSZYSTKIM WYBIERAJĄCYM SIĘ NA WYSTAWE DO WARSZAWY - DZIEWCZYNY POWODZENIA I OCZYWIŚCIE DAJCIE ZNAĆ JAK WAM POSZŁO !!!! TRZYMAMY KCIUKI :bigok: DOBRA MUSZĘ KOŃCZYĆ :cry: POZDRAWIAM WSZYSKICH TRZYMAJCIE SIE :0(((
  23. MUSZĘ UCIEKAĆ DO DOMCIU PAPAPAP! ZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KI-WI DHUNGI, RODZINKI......MAM NADZIEJE ŻE JUZ ,JUZ....IPOPISZEMY - MÓJ KOMP W NAPRAWIE :lol: ZYCZE WSZYSTKIM POWODZENIA - A CO DO WYSTAW JAK WIDAC ZAWSZE MOZNA W ZGODZIE SIE DOGADAC- KRAKÓW MASINIALE MŁODZIEŻ , AKI PSREDNIA , MIKI OTWARTA POWODZENIA WSZYSTKIM :lol: ANIA DO ZOBACZENIA I GRATULUJE ML CH ROS - TO WIELKI SUKCES
  24. OCH GENIA :wink:!!!!! TY TO WIESZ JA TO WIEM I TAK NA MNIE PADŁO-- POSREDNIA-WSZYSCY LUBIMY ZABIERC PSIAKI NA WYSTAWY WIEC ZAWSZE BEDZIEMY SIE SPOTYKAC TYM BARDZIEJ ZE MAMY PSY W PODOBNYM WIEKU- NIE RYWALIZUJMY W TAKI SPOSOB ,DLA MNIE WYSTAWY NIGDY NIE BYŁY TAJEMNICAMI - TRAKTUJE JE JAK DOBRA ZABAWE - W WAŁBRZYCHU BYŁAM W JEDNEJ KLASIE Z TOMKIEM ,DO KRAKOWA TEZ JEDZIEMY RAZEM -A TO NAJGORSZY MOZLIWY UKJLAD- JESTESMY RODZINA :lol:
  25. sh maniak dzięki z fotke :lol:
×
×
  • Create New...