Jump to content
Dogomania

lunadino

Members
  • Posts

    373
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lunadino

  1. Baziuta a ty cos mi obiecałaś wysłać :razz: i co ????? ja tu czekam , czekam a na skrzynce nic nie ma:evil_lol:
  2. wytrzyma 8 godzin;) ja też pracuje i to duzo ale w końcu z czegoś muszę utrzymać tą moją małą sfore:eviltong: .Moje tybetki przesypiaja cały dzień a gdy juz wracam z pracy to najpierw musza się przywitac ,pobawić ....i posiedzieć z pół godzinki z Pania w domku a gdy emocje opadna dopiero mały spacerek
  3. co do hodowli tybecików w Czechach to ja myśle ,że jest tak jak wszędzie jedne są lepsze drugie gorsze - domyślam się ,że zamówiłaś suczkę w hodowli Yntan-Gjalpo bo tylko oni w tej chwili mają sobolowe szczeniaczki. Te forum wbrew pozorom czyta duzo czeskich hodowców :razz: dlatego to raczej oni powinni sie wypowiedzieć .Ja mialam duzo szczęścia ,że trafiłam do hodowli Evy Holanowej bo zyskałam nie tylko kochanego psa ale też wspaniałych przyjaciół .Gdybym jeszcze raz miała kupować psiaka w Czechach to napewno byłby to tybet od Evy chociazby z tego względu ,że wiem jak bardzo starannie wybiera zawsze psa do krycia i nigdy nie jest to krycie przypadkowe .Sobolowe szczeniaki miała tez hodowla Schambala,Legs-smon i były to szczeniaki z zagranicznego krycia dobrymi psami. I gdybym jeszcze raz miała szukać malucha w Czechach to JA od tych hodowli rozpoczełabym poszukiwania -ALE TO JEST MOJE I TYLKO MOJE ZDANIE ;)
  4. a ja nadal uważam ,że tak powinnaś trzymać Ulu - psy robisz ślicznie i bardzo dokładnie a to naprawdę rzadkość .Chciałam wam tu nawet wstawic fotke tybetaka który widnieje jako reklama w galerii jednego z Warszawskich salonów - ale nie mogę go odnaleźć i może to nawet dobrze bo ta psina to obraz nędzy i rozpaczy.Może na innych rasach się nie znam ale tybety przygotowane w salonkiach już nie raz widziałam i słowo okrucieństwo to za mało aby określić to co tam zrobiono z tymi psami , moja koleżanka zrezygnowała z wystawiania psa po takiej wizycie . A co do Uli to nie widziałam aby się chwaliła ,że przygotowuje psy na wystawy tylko napisała ,żę są to fotki psów zrobionych na wyrazne życzenie klienta -ja sama ostatnio bylam następna w kolejce po bichonie ,a że jechałyśmy na ta samą wystawe Ula prosiła mnie abym zrobiła fotki bichonom bo właścicielka upiera sie przy takim itakim strzyżeniu bo widziała tak przygotowanego psa u Czechów .Ja sama też mam jakies swoje widzimisie dotyczące wizerunku własnych psów dlateg uważam ,że dobry fryzjer powinien naprowadzać właściciela na właściwą droge ale nie decydować za niego . Miło mi się czyta fota o pielęgnacji bo zawsze czegoś można się nauczyć i jeżeli ktoś ma odwage podpisac się pod swoją pracą to tylko dobrze o nim świadczy dlatego Aluzjo cyt,,Aczkolwiek tu chyba chodzi bardziej a reklame salonu (zwazywszy na dokladne podanie namiarow) niz o co innego.,, ja uważam ,że mylisz się bo czym różni się podanie linku na swoją strone psiego salonu w podpisie od podpisania się pod własną pracą dla mnie niczym ale przynajmniej wiem ,że Olivka wie o czym pisze a co do ciebie to nie mam pewności czy jesteś groomerem czy teoretykiem gawędziarzem - jeżeli to pierwsze to może wstawisz kilka fotek przygotowanych psów przez siebie zawsze czegos bedzie można się nauczyc - :razz: bo chyba o to chodzi na forum o pielęgnacji .
  5. HEJ KOCHANI;) To może i ja wezme udział w tej dyskusji - bywam bowiem u Uli i o ile pierwszy raz wybrałam sie z czystej ciekawośći to teraz chodzę tam bo: 1. nigdy u nikogo ja i moje psy nie zostały tak miło przyjęte - mam psy długowłose i jak zaczynałam uczyc sie ich pielęgnacji ,szukałam porady w różnych salonikach Wrocławskich i możecie mi wierzyć nigdy nie wróciłam tam drugi raz , nawet pierwszego razu nie bylo zawsze kończyło sie na rozmowie a już najgorsze wrazenie zrobił na mnie ,,Bialy pudel ,, 2. Olivko piszesz,cytuje,,Jeśli chcesz przygotowywać polskie psy na wystawy i nie tylko, to musisz się przestawić jednak troszkę, szczególnie jeśli chodzi o szorstkowłose, bo będziesz tracić klientów. Właściciele nie są w ciemię bici. A zresztą jak tam chcesz. Co do innych ras niech się wypowiedzą ich hodowcy.,,, Ja należe do tej grupy wystawców,hodowców a moje psy były i są przygotowane przez Ule i tak w zeszłym roku Aki ukończył JAKO PIERWSZY TERIER TYBETAŃSKI W POLSCE INTERCHAMPIONAT , a kilka miesięcy pózniej moja suczka BAJKA również została PIERWSZĄ W POLSCE suczką z tytułem INTERCHAMPIONA (o innych championatch i tutułach nie wspominając) i wierzcie mi nigdy nie były to caciby zdobywane w konkurencji 1na 1 -psy zawsze były SUPEEEERRR zrobione bo Ula rewelacyjnie przygotowuje psy -uzywa najlepszych amerykańskich szamponow , ma profesjonalny sprzęt , nigdy nie idzie na łatwizne jak co nie którzy i nie używa np nożyków do rozcinania kołtunów ,każdy włosek rozczesuje .Jest miłośniczką zwierząt i to u niej w domu się czuje ,psy są wspaniale traktowane i nic nie jest robione na siłe. Dlatego jedno ci Olivko powiem NIE JESTEM WŁAŚCICIELEM W CIEMIE BITYM i jeżeli ktoś potraci klijentów to będą to inne Wrocławskie saloniki ale napewno nie Ula . 3. To jest jedyna osoba jaka znam która ma czas dla każdego pupila i o każdej godzinie 4. I jeszcze jedno co do wzorców itd Ula zawsze opiera sie o wzorzec i na naszym pierwszym spotkaniu zanim zabrała się do pracy pierwszą rzeczą jaką zrobiła było przedstawienie na podstawie amerykańskiej książki wzorca mojej rasy i pytanie czy ja chce miec psa tak przygotowanego czy mam jakieś swoje zyczenia . 5.ALUZJA napisała,,Dla mnie robota rzemieslnicza lekko infantylna poprzez te bezsensowne kokardki.,, A co do kokardek dla mnie to słodkie :loveu: moje nie noszą kokardek ale wystarczy na wystawie pooglądać Shih Tzu ,Yorki czy im zwykła frotka nie wystawrczy:razz: może ich wlascicielom też powinnaś powiedzieć ,że ich psy wyglądają infantylnie .Ta kokardka to taka kropka nad,, i ,,pamiętaj o tym ,że większość tych psów to nie wystawowe a domowe ukochane pupile nie muszą wyglądać poważnie ta nutka dziecinnosci w niczym im nie przeszkadza a wręcz odwrotnie dodaje słodyczy i uroku NO TO SIE ROZPISAŁAM ALE UWAŻAM ,ŻE MAM DO TEGO PRAWO TYM BARDZIEJ ,ZE ULI POWIERZYM SWOJE PSY NIE RAZ.
  6. Ulu fotorelacja rewelacyjna szkoda tylko,że tego samego o ocenie nie mogę powiedziec ale jak widac są gusta i guściki. ;)
  7. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6373/skanuj0001we6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8007/2mel5.jpg[/IMG][/URL] u nas pierwszy byl kot pózniej hasiorki a na koncu doszły tybetki .Cała 4 żyje w zgodzie z kotem i to kot jest najważniejszy :cool3: razem spia , jedzą.... .Nasz kot ma już swoje lata i obce koty zawsze go przeganiają wiecie :cool3: gdzie sie wtedy ucieka - do kojca haskich maszeruje tam dumnie i denerwuje obce kocury . Zapomniałam dodać nasze psy ,,kochaja`` tylko naszego kota
  8. Ulu gratulacje maluszki śliczne - Akira cię nie zawiodła :eviltong: prezent pod choinke dostałaś prześliczny . Nasze kluseczki są już takie cudowne ,że aż serce mnie boli jak pomysle o rozstaniu z nimi a to już tuż ,tuż....:placz:
  9. [COLOR=blue][B][I]WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU[/I][/B][/COLOR] :tree1: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/2397/yczenia2006ostbo8.jpg[/IMG][/URL]
  10. maluszki Akiego i Wiki juz po przeglądzie miotu - w czwartek pierwsze juz odchodzą do nowych domków a jak sie ma Akira byliście z dziewczyną na USG [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9263/dsc05030x550nh0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/6927/dsc05031x550mt4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9170/dsc05033x550ik5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/4009/dsc05038x550li0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2060/dsc05039x550wv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img279.imageshack.us/img279/9986/dsc05043x550jo7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/7288/dsc05046x550eh9.jpg[/IMG][/URL]
  11. I TEN NAJBARDZIEJ BIAŁY JUZ ZA TYDZIEN JEDZIE DO NOWEGO DOMKU W NIEMCZECH. ALE O CZYMS INNYM MIAŁAM WAM NAPISAC SA DOKŁADNE WYNIKI Z WYSTAWY W POZNANIU [URL]http://www.worlddogshow2006.pl/wyniki/po/katalog_po.php?gr=009[/URL] ULU JESZCZE RAZ GRATULUJE FIBI TO JEDYNA SUCZKA Z POLSKI Z OCENA DOSKONAŁĄ:razz: ----SUPER ------
  12. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/2919/ajaxaxaasztax550bv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/8498/atrix1112066x550oh8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/20/ajax2112068x550qj3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/9265/asterix111206x550eb7.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ula od Wiki :razz: przysłała mi nowe fotki maluszków oto kilka z nich: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9805/ajax1112066x550qg2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4185/ajax2112063x550tj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][/URL][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7772/ajax2112066x550ny3.jpg[/IMG][/URL]
  14. invictus hilaritas napisała wczesniej [quote] ja mam bulka kupilam szapmon wybielajacy iv san bernard (mam nadzieje ze nie zrobilam bledu w nazwie ) i jestem bardzo niezadowolona.. moj pies dostal uczulenia bardzo duzego .. tak wiec nie polecam takich specyfikow.. teraz uzywam szamponu zwyklego dla psow- kupilam u weta dr seidla :smile: ten szampon w 100 % polecam :smile: nie ma co na piesku eksperymentowac :smile: szampon wybielajacy bardzo wysuszyl skore mojemu psu i brzydko wygladal a siers zzolkla.. wiec zastanow sie lepiej czy warto probowac :smile: teraz siersc jest juz bialutka jak przed uzyciem szamponu wybielajacego..[/quote] __________________ szkoda ,ze gdy wystawilas ten szmpon na aukcji dla psow w potrzebie( na bazarku) nie napisałaś o swojej przygodzie tylko same pozytywy szamponu wstawiłaś . Jak wiesz kupiłam go -szkoda ze mi nie napisałaś zebym sie zastanowiła czy waro eksperymentowac :cool3:
  15. nie wiem jak Luśka ale ja strasznie to przezyłam . Cały tydzien na zmiane z Pawlem pilnowalismy miśki .W srode Paweł jechal w trase i mala miała zostac sama ten jeden dzien w domciu -ale miałam takie jakies przeczucie ze to dzis ,ze zwolnilam sie w pracy ,poprosiłam o urlop na czwartek i pognałam do domciu. A Luśka jakby tylko na mnie czekała co poszłam do kuchni to ona za mną i popiskuje , prosi i ciągnie do pokoju na swoje posłanko to ja za nią - a ona na posłanko nogi fajt do góry i głaskaj mnie ....widzę w oczkach - to ja pomiziałam dziewczyne , posiedziałam i poszłam do kuchni a dziewczyna za chwile wraca i znów prosi .Kilka razy tak sobie pochodziłam az patrze a mała cos sie wierci ....taka nie swoja .Miśka starch w oczach - jej pani jeszcze wiekszy strach . Dziewczyny- całe życie miałam po kilka psow ale nigdy nie mialam szczeniaków - tyle sie naczytałam w internecie:razz: porobiłam notatki a jak doszlo co do czego to tak mi sie rece trzesły ,ze az szkoda gadac :cool3: .Zadzwonilam do PAwła a on gdzies tam w Polsce -byłysmy zdane same na siebie - pierwszy urodził sie chlopiec o 16.45 -mala sliczna kluseczka o 18.02 urodzila sie dziewczynka i z każdym kolejnym maluszkiem szło nam ;) lepiej -o 19.30 urodzil sie jasniejszy chłopiec a 16 minut pozniej ciemniejsza dziewczynka.Są cudowne takie śliczne , tłuściutkie kluseczki. A Luna ? Aż sama sie jeszcze dziwie jak to w naturze jest wszystko poukładane - Luśka wiedziała od samego poczatku co robić , jest zapatrzona w maluszki , na krok ich nie zostawi samych ,jest delikatna ,troskiwa .......Największy problem mamy z wychodzeniem z nią na spacer -jej oczy mówią zostawcie mnie z maluchami ,udaje że nie slyszy gdy wolam idziemy na spacerek - a jak ją już uprosze to nasz spacer i jej toaleta odbywa sie tempie ekspresowym. Tak samo ciężko jest z jej karmieniem nie wstanie od maluchów do miski - musimy jej jedzonko podsunąć dosłownie pod nos bo inaczej nic nie zje .
  16. a teraz moje maluchy do tybetków nie są za bardzo podobne - ale.......są moje , pierwsze i najcudowniejsze wiec musze je wam pokazac :cool3: przedwczoraj mialam debiut w roli akuszerki :eviltong: MOJE MAŁE HUSKY:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3808/dsc04730pomt7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2779/dsc04735pomnm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/1033/dsc04739pofx9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/5779/dsc04736povf4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/5717/dsc04729powi0.jpg[/IMG][/URL]
  17. Wiki nie chce sie sama chwalić to ja za nią sie pochwale :loveu: zaczynamy maluszki Akiego i Wiki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9216/dsc04745pogf3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/3057/dsc04747pois4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img483.imageshack.us/img483/9554/dsc04743pogx7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9542/dsc04748pozx6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img483.imageshack.us/img483/8003/dsc04750pojw9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/1678/dsc04760porj9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/929/dsc04764poxo3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9881/dsc04765pogs8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/9507/dsc04746pori3.jpg[/IMG][/URL]
  18. i jeszcze jedno - Alence zostały dwa śliczne maluchy dziewczynka i chłopczyk - mamusią jest mama naszej Bajki a tatusiem HERKULES WATERLEY - - Alenka szuka dla nich domków - [URL="http://masinial.wz.cz/"][/URL] więcej informacji o szczeniaczkach na stronce Aleny [URL]http://masinial.wz.cz/[/URL] [URL]http://masinial.wz.cz/vrh-d.htm[/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2906/dennyduckydeinna1fe6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/1668/dennyduckydeinna3ke4.jpg[/IMG][/URL]
  19. dziewczyny mam prosbe potrzebuje fotki z Poznania z klasy weteranów w sukach i z klasy posredniej psów PLISSSSSSSSSSSSS:modla:
  20. wielkie wielkie gratulacje -zwyciestwo w pełni zasłuzone - mała wypadła super - ;)
  21. witam serdecznie :loveu: fajnie ze sie odezwałes na forum -zawsze to weselej i ciekawiej gdy pojawiaja sie nowe osoby i nowe tybetki a tak swoja drogą jak ma na imie twoj psiak?
  22. i jeszcze kilka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/882/szcz9vu9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9264/szcz4fn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8428/szcz6pt5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3342/szcz11uu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2558/szcz14ph6.jpg[/IMG][/URL]
  23. hej dziewczyny dzisiaj na świat przyszły maluchy naszego Akiego i Wiki - 4 suczki 2 pieski-są śliczne i takie rozkoszne -sama słodycz jeszcze cieplutkie foteczki naszych małych słoneczek [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img437.imageshack.us/img437/1113/szcz1yn9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img437.imageshack.us/img437/7560/szcz2qo6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1921/szcz3us0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/535/szcz8dv1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img437.imageshack.us/img437/5959/szcz12ry1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9480/szcz13us9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4305/szcz5pc8.jpg[/IMG][/URL]
  24. mam maly problem a co za tym idzie pytanie mam zaległą wystawe z Wilna niezaplaconą na która nie dojechałam ale teraz chciałabym za nią zaplacić i mam z tym mały problem przekazem zagranicznym na poczcie można wyslać EURO ale ..tylko na posobe prywatną - czy może ktos z was wysyłał pieniądze za wystawe na Litwe pocztą ?jezeli tak to kogo podawaliście jako odbierającego ?Myślałam też wysłać zwykłym listem ale nie mam pewnosci czy dojdzie :razz: a może znacie jakis inny tani sposób przelania kaski ? BARDZO , BARDZO PROSZE O POMOC
×
×
  • Create New...