Jump to content
Dogomania

bognik

Members
  • Posts

    1924
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bognik

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/245/9827a508aa987ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/209/0ef7f04825df9577.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/209/42a71042b4436936.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/f9c33799c7547ef5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/73d15ac789567af6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/2237093ac81e5b2b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/209/7bc55bea92501567.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/245/2579e7c2b6da0ad4.jpg[/IMG][/URL]
  2. Wstawiam fotki lhasaczków: [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6077/img00051dd0.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/245/c4829b2fa2128b66.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/ad2534ce623c1810.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7827/img00121vv6.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/245/c31aae7fdddb29e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/245/7b784c30d9e47fea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/245/8b4373601c9303d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/209/c34efed4b3801ba0.jpg[/IMG][/URL]
  3. [B]Gabryjella [/B]- dzięki za lhasa! :loveu:
  4. [quote name='Apso']Dziękuje Bognik :loveu:....żałuję, że nie spotkałyśmy się, ale u nas " w kącie" gdzie bylismy rozłożeni, były takie zawirowania, że ufffffffff....nerwówka.......no i to zimno.....i jeszcze Wera z Jokko w innej hali...:cool3:...[/quote] Widziałam Panią tylko tak na szybko, a potem na ringu. Szkoda że Weronika nie podeszła, ale nie mogła odejsc od swojego ringu :roll: [B]AgataM [/B]- Was to widziałam na ringu i dopiero potem się skapnęłam że stałaś blisko mnie tak po 9:00, jak dopiero ludzie przychodzili ... :oops:
  5. Najpiękniejszy Pies Wystawy (Best in Show) 1 miejsce/place P (M) 15330 AXEL del Monte Alago, Ahrens B., Tripoli S., Włochy Wyżeł Włoski Krótkowłosy / Bracco Italiano / Italian Pointing Dog 2 miejsce/place P (M) 5632 EMPERIOR KING OF HELLULAND Skipper's, Siklosi B., Maroti G., Węgry Nowofundland / Newfoundland [B]3 miejsce[/B]/place [B]S (F) 18635 BEACH GIRL Funny Ladies, Nanta Tansacha, Tajlandia Maltańczyk / Maltese[/B] Maltańczyk bis 3 - wow! :crazyeye:
  6. [quote name='KaRa_TC']Dzisiaj prawie caly dzien spedzilam na wyzlach,seterach itp:roll: Ze na zadnych ozdobnych prawie,ze nie bylam:roll:[/quote] Uuu, szkoda :placz: :placz: :placz:
  7. [quote name='Cockerek'][COLOR=blue][B]BRAWO LHARA!!! GARTULACJE!!! [/B][/COLOR][COLOR=black]:thumbs:[/COLOR][/quote] Martynko kochana :buzi: - lepiej Ty się pochwal! :razz:
  8. [B]KaRa_TC [/B]- czy zawędrowałaś dzisiaj do lhasa apso z aparatem? :diabloti:
  9. [quote name='Cockerek']Bognik, [COLOR=red][B]GRATULACJE!!![/B][/COLOR] Lharcia się spisała wzorowo! :loveu:[/quote] Dziękuję Ci! :calus: Nelcia tak samo świetne się spisała - nawet lepiej :razz: [U][B][SIZE=3]Brawo! ;) [/SIZE][/B][/U]
  10. Martyno - i po co się tak denerwowałaś :cool3: Masz doskonałą :klacz: Jak z Tobą rozmawiałam, to widac było wielki stres u Ciebie! Szok :lol: Aniu - widziałam Judkę w 'akcji". Jak fajne dreptała Twoja dziewczynka :loveu: Piękna jest! Serdecznie gratuluję wszystkim! :smilecol:
  11. Lhara dostała ocenę doskonałą, przyznam że na więcej nie liczyłam ;) Zgadzam się - warunki straszne. Ja marzłam, ale że Lhara?! :shake: Tak zimno było, biedna leżała mi na kolanach ... pod kocem jakiś czas! :roll: Jutro pewnie fotki wstawię ;) Poznałam wspaniałą Liko - jaka to wesoła i zabawna lhasaczka :evil_lol: 'Dokuczała' Lharze po naszych ocenach, jak oglądaliśmy championki w akcji :diabloti:
  12. Wróciłam ;) W hali kurcze zimno było ... :shake: Moja Lhara - ocena doskonała :loveu: Nie liczyłam na więcej, cieszę sie z takiej oceny :p
  13. O 6:00 jadę :razz: Do zobaczenia na wystawie! ;)
  14. A może ktoś ma inne zdjęcia Czarnych Terierów Rosyjskich? Moja koleżanka dziś wystawiała sunię - Ata Kochana Zagroda. Może ktoś ufocił te dwie dziewczyny? ;)
  15. [quote name='butterfly15']ja jutro bede z aparatem cyfrowym :D komu fotki ?? komu ?? <lol> :D:D[/quote] Ja proszę o fotki [B]lhasa apso[/B] ;) [B]Ring 60 hala 9[/B] :lol: Szukaj dziewczyny z nr. startowym [B]18505[/B], jak znajdziesz to zrób fotkę jej psu i jak chcesz to się przywitaj :eviltong: Żegnam się - o 6:00 wyjazd. Trzymajcie dogomaniacy kciuki za moją Lharę! ;)
  16. [quote name='sheltia12'] Heja, Bognik możesz mi w niedziele porobić zdjęcia Lhasaków, szczególnie suczek?? Pliss Pozdrawiam, Sheltia[/quote] Postaram się, chociaż wiem że będę latac z ringu na ring pomiędzy psami, szykowac Lharę i obgryazc pazury z nerwów :diabloti: Jakaś dokładnie sunia Cię interesuje? [quote name='MichalMi']byłem w piątek i stosowali zasadę: 1 pies = 1 osoba.[/quote] Tak właśnie myślałam :razz: Dzięki ;)
  17. [quote name='Tośka_m']Za darmo wchodzą zgłoszony pies + dwie osoby.[/quote] 2 osoby? A nie jedna?!?
  18. [quote name='lonka']Bognik na halach zimno i ciemno:angryy:więc chyba lepiej spodni ubrac.Ale to jusz twoj wybor;) [B]Życzę wam powodzenia na wystawie!!!!!![/B][/quote] Chyba jednak spodnie ubieram, bo spódniczki nie kupiłam (nie znalazłam w sklepie fajnej ...). Mam czarną, ale jest za długa, na ringu to bym się zabiła w niej :roll: Inna jest za krótka, echh Ubieram czarne spodnie i już! :cool1: Dzięki! ;) Podejdź do nas na wystawie :p [B]Cockerku[/B] - z tymi podwyższonymi temperaturami to święta racja :evil_lol:
  19. [B]olcha [/B]- jak będziesz w niedzielę, to może ufocisz [B]lhasa apso[/B]? :razz: Kudłacze w hali [B]9[/B], ring [B]60[/B] :lol: Najlepiej, gdybyś sfotografowała na ringu złotą suczkę (moja Lhara :loveu: ), nr. startowy: [B]18505 [/B] :eviltong: Dobra, za dużo nie wymagam :evil_lol: Proszę wszystkich chętnych fotografów o [B]lhasa apso[/B] :p Pozdrawiam i dziękuję za dzisiejsze fotki! ;)
  20. Dresy?!? :crazyeye: Ja się zastanawiam nad czarnymi spodniami a spódnicą, chyba spódnicę wezmę. Taka wystawa, przecież jeansy i dresy to moim zdaniem lekka przesada ... :shake:
  21. [quote name='efra-husky'][SIZE=5]Winterfrost’s Pegaso - Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2006 :multi: [/SIZE] [SIZE=5]Ewa GRATULACJE !!! :terazpol: :sweetCyb: :klacz: [/SIZE] To nasza Nitor Nivalis z Muminkiem :cool3:[/quote] [B][U]GRATULACJE!!![/U][/B] :klacz: :klacz: :klacz:
  22. [quote name='Nessti'] [B]Bognik[/B] do Was też tam dotrę :cool3: do ihasaczków Bedę kibicować na całego :evil_lol: A [B]Lhara[/B] cudnie wygląda :loveu: Stresik pewnie już coraz większy :-o[/quote] SUPER! :multi: Podejdź do nas i przywitaj się :eviltong: Dziękuję! :calus: Stres OGROMNY ... :shake:
  23. [quote name='KaRa_TC']Zaraz postaram sie wrzucic pierwsze zdjecia z swiatowki;) tylko niech mi album sie wlaczy:roll:[/quote] Czekamy! :bigcool:
  24. Dziękuję wszystkim! :smilecol: Ja także życzę wszystkim udanego występu! :bigok: Fajne, że wszyscy (no prawie, szkoda że Pana Panie Robercie nie będzie ... prosimy o moce trzymanie kciuków za wystawiających! :mdrmed: ) się spotkamy! :sweetCyb: [CENTER][U][B][SIZE=4]3 dni![/SIZE][/B][/U] ;) [/CENTER]
  25. [quote name='AnnaM'] Nessti... hala 16, ring 66... znajdziesz nas :) [/quote] Hala [B]16[/B]??? Uuu, ja mam w[B] 9[/B] ... :roll: A myślałam że maltańczyki będą bliziutko. Echh, no ale i tak do Was dotrę ;)
×
×
  • Create New...