-
Posts
1924 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bognik
-
[URL]http://img231.imageshack.us/img231/4161/200609230094af6.jpg[/URL] - jak zwykle świetnie przygotowana! SUPER !!! :laola:
-
[B]Belfegor [/B]pięknyyyy :loveu: A jeszcze niedawno był taki malutki jak go widziałam w Bydgoszczy :eviltong: Z wiekiem pięknieje :loveu: :loveu: :loveu: GRATULUJĘ tak pięknego psa! ;)
-
[LEFT]Ja również przyłączam się do gratulacji![/LEFT] [CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]BRAWO!!! :bigok: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
[quote name='sylv']Często ludzie zniechęcają się do dalszego trzymania psa w pełnym włosie np. po powrocie z wakacji :evil_lol: ;) .[/quote] Oj, wiem coś o tym (podwójnie ...) :razz:
-
Gratuluję wyników w Zielonej Górze !!!! Kiara jak zwykle CUDNA no i w końcu fotki Xanelli! :multi: Jaki świetny kolorek ona ma:loveu: [URL]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/233984.jpg[/URL] <-- szok, nie chce się wierzyc że biedak miał dredy ... - brawo [B]sylv[/B]! A co do tego, że właściciele kupują lhasaka a potem go obcinają - masakra normalnie :shake: Jak byłam u psiego fryzjera, pani mówiła że do niej masa shih-tzu, lhasaków i innych kudłaczy przychodzi żeby obciąc prawie do skóry, a jeżeli siersc tylko troszkę odrośnie, znowu do niej wracają ... Sama powiedziała że nie rozumie tego, najpierw kupują takiego pięknego psa, a potem robią z niego nie wiadomo co (chodzi o te, którą są prawie do łysa obcinane). W tych czasach ludzie są zabiegani, zapracowani i nie mają czasu na pielęgnację, ciekawe czy mają czas w ogóle dla psa ...
-
Nefesza - SUPER fotki!!! ;) Liko jest cudna! Jeszcze skończycie intera, zobaczysz :cool3: :cool3: :cool3: Wszystko zależy od sędziów ...:p [URL]http://upload.miau.pl/2/2690.jpg[/URL] <-- :loveu: Mnie sędziowała Krystyna Szulc (ale ona chyba nie ocenia za często lhasa, jest chyba głównie od I grupy ...) Pozdrawiam ;)
-
[SIZE=5][COLOR=red]!!![/COLOR] NIE [COLOR=red]!!![/COLOR][/SIZE]
-
Witaj [B]maludam[/B]! Masz śliczną sunię! ;) Moja sunia jak była mała (nie jest maltańczykiem), nie chciała robic na dworze (cały dzień byłam u znajomych, nic tam nie zrobiła). Dopiero w domu się załatwiła (szczeniak co chwilkę musi wychodzic się załatwic, a ona jak była gdzieś indziej niż nasz ogród, nie robiła). Napewno z jakimś czasem pojmie, że załatwiac ma się na dworze :p
-
[B]AiK [/B]- wielkie dzięki za fotkę młodej suni lhasa ;)
-
Gratuluję szczeniaczków!!! :multi: Agata - Kiarcia jak zwykle cudna i jak wypielęgnowana, szok! :thumbs: :thumbs: :thumbs: Dzięki za fotki ;)
-
[quote name='josef0-71'][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/446c72aba8fdf41a.html[/URL][/quote] To NIE JEST lhasa apso
-
[quote name='AgataM']Wstawię fotki jutro, dziś padam , miałam ciężki dzień, Dafi chora, jeszcze nie mam diagnozy.:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:[/quote] Jej - szybkiego powrotu do zdrowia dla małej!!! :calus: Agata - nie płacz, wyzdrowieje :glaszcze:
-
[quote name='Beataaa']Czy mozna z hodowli otrzymac juz psa z rodowodem? czy tylko otrzymuje sie metryczke i dopiero wlasciciel zalatwia w zwiazku kynologicznym rodowod? Czy za wystawienie rodowodu placi sie? Czy mozna wystawiac psa bez rodowodu? Ostatnie pytanie zadaje gdyz ostatnio klocilam sie z kolega, ktory twierdzil iz jest to mozliwe, ja jednak jestem odwrotnego zdania. Mogl by ktos ten problem rozwiazac?:P[/quote] Kupując psa z hodowli, otrzymujesz razem z nim metrykę. Ją zanosisz do najbliższego związku kynologicznego, żeby wyrobic rodowód. Za to się płaci (składka członkowska [bo zostajesz członkiem związku] + rodowód). Psa bez wyrobionego rodowodu nie można wystawiac (chyba że to klasa szczeniąt albo młodzieży, ale wtedy rodowód musi byc "w przygotowaniu", bo na rodowód trzeba troszkę poczekac).
-
Gratulacje!!! :thumbs: Weronika - obiecałaś mi fotki! :mad: ( ;) ) [QUOTE]mam pytanko, moze glupie ale zauwazylam na niektorych zdjeciach, ze psy maja fryzure zaslaniajaca oczy, a na niektorych zrobione kitki, czy u tej rasy musza byc oczy zakryte? jak to jest?[/QUOTE] Na wystawie (ring) lhasaczki nie mają kitek, natomiast tak w domu to się je robi, żeby pies lepiej widział :razz: Jeżeli pies ma obcięte przy oczach (tak jak ma szczeniak), to powinien miec siersc regularnie tam wycinaną, żeby nie wchodziły włoski w oczy ;)
-
[quote name='Juzaczka']Aparat to zwyczajny Sony Cyber-shot DSC-p200 :) No i odrobina obróbki... :D[/quote] Taki mały aparacik takie foty robi?!? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Jesssu, extra! ;) ;) ;)
-
Gratuluję Wam dziewczyny!!! :thumbs: Fotki jak zwykle fajne (moja Nel :loveu: ). Gratulacje rozpoczęcia dorosłego Championatu! :klacz:
-
[quote name='Asiaczek']PSY kl.mł. BELFEGOR RAWIPON SUKI kl.mł. XANELLA DAR TIBETU kl. p KIARA PIAULAU-GOU kl. ch BONA ŚNIEŻNY LEW Pzdr.[/quote] Bardzo dziękuję! :calus:
-
:crazyeye: - [B]Juzaczka[/B], możesz mi napisac co masz za aparat?!? ;) SUPER relacja!!! :multi: :multi: :multi: Czy mogę się uśmiechnąc o stawkę lhasa apso? :lol:
-
Jakie malusie - o bosheeee :iloveyou:
-
[quote name='AgataM'][quote name='bognik'] [B][SIZE=4]Wstawicie fotki Waszych kudłaczów z wystaw (w końcu topic o wystawach) :cool3:[/SIZE][/B] [B]Bognik, w niedzielę będę we Włocławku, to po powrocie wstawię kilka fotek żeby było na temat;) [/B][/quote] Trzymam za słowo! :ylsuper:
-
[quote name='Cockerek']Ja wam tu zaraz zapodam takie zdjęcia że hej! W poniedziałek urodziło sie 5 sióstr Nelci [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7453/dzidziakx9.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7453/dzidziakx9.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7453/dzidziakx9.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7453/dzidziakx9.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7453/dzidziakx9.gif[/IMG][/URL] Są takie słodkie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Wobec tego Nelcia będzie miała pewnie nie brata a siostrę :multi:[/quote] [B]Cockerku[/B] - to już pewne ?!?!? :B-fly: :B-fly: :B-fly: :bigcool: :cunao:
-
[URL="http://upload.miau.pl/2/1911.jpg"]http://upload.miau.pl/2/1911.jpg[/URL] - cudooo :loveu: Gratuluję! :bigok: [URL="http://img124.imageshack.us/img124/9418/dsc02530ly5.jpg"]http://img124.imageshack.us/img124/9418/dsc02530ly5.jpg[/URL] - ale PIĘKNY dzieciaczek :lilangel: W hali zawsze brzydkie foty wychodzą :roll:
-
Śliczne te Wasze psiaki, jak miło pooglądac ;) Mam nadzieję [B]Pearl[/B], że jednak Showy wyjdzie na ring w Poznaniu, muszę ją zobaczyc :razz: O Kiarci już nie będę pisac, bo [B]Agata[/B] wiesz jak mi się ona podoba :loveu: :loveu: :loveu: A Dandy jak ... wyjaśniał! :crazyeye: Śliczny chłopiec :p Wstawicie fotki Waszych kudłaczów z wystaw (w końcu topic o wystawach) :cool3: P.S. Ja mam takie szczęście, że mam ogród. Jak pada, wychodzę z Lharą na siusiu na trawkę i szybko do domu jak zrobi (kombinezon też mam, ale to zimą i jesienią --> [liscie] zakładam) :)
-
[quote name='Ki-wi']ale Ty bognik tez powinnas mniec porownanie w koncu bylas posiadaczka i TT a teraz LA:lol: [/quote] No miałam, szkoda że tak krótko ... :sad: W charakterach to jeszcze wiem czym się różnią, ale w pielęgnacji nie wiem. Axela miałam jako szczeniaczka, a Lhara już jest dorosła i ma długą siersc ... Pozdrawiam ;)
-
[URL="http://upload.miau.pl/2/1814.jpg"]http://upload.miau.pl/2/1814.jpg[/URL] Jaki szczery kot! :-o Chyba wszystkie tak mają, mój np. mamę wywala z fotela (bo Lhary się boi) :evil_lol: