Łatka lubi zabawę pustą butelką,"tańczy"z nią po całym ogrodzie i jest wtedy przeszczęśliwa :) kwiatków z wazonu mi jeszcze nie pożarła, choć wywaliła mi z doniczki dorodny kwiat, który rósł sobie najspokojniej w przedpokoju :P aha..i zabiera się za gryzienie butów :evilbat: gryzu gryzu