[quote name='KateKermit']to namówiłam mojego TŻ na stałą deklarację 20zł miesięcznie :D możecie sobie zapisać, pierwsza kaska wpłynie na początku przyszłego tyg :) sama chętnie bym coś dołożyła, ale jestem zadeklarowana że hoho ;)[/QUOTE]
Dziękuję!!! :Rose: