Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='Fufurek']Jako, że tak szybko Biszkopcik wybiera się do hoteliku, to wpłata na kwiecień już poszła :)[/QUOTE] Super, dziękujemy :Rose:
  2. To jest na pewno ten sam pies??
  3. Podrzucam.....
  4. [quote name='paoiii']MAtkooo! ten czarny maluszek jest przecudowny!!!!!!!!!!!!! Wstaw go na mikropsy![/QUOTE] Nie można wstawić, jeśli psiak nie ma swojego indywidualnego wątku.. Założę mu wątek w wolnej chwili i dopiero tam wstawię..
  5. [quote name='Trisza']Któremu psiakowi pisać tekst do ogłoszenia?...............[/QUOTE] Może na początek tej 15-letniej przerażonej?? Nr 2....
  6. Pasowałoby chłopakowi zrobić wydarzenie na FB... Ja niestety nie umiem..
  7. Cudownie Dzika_Figa :) :) Myślę, że trzeba chłopakom zrobić wydarzenie na FB.. Ja niestety nie umiem.. :( A Ty Figa??
  8. Założę drugi wątek, dla pozostałych azylowych bied..
  9. Ja ściągnęłam zdjęcia na kompa i wstawiałam przez imageshack..
  10. [quote name='edek']Dawno tutaj nie zaglądałam bardzo się cieszę, że szczeniaki są bezpieczne. Szkoda suni. Daje 20zł stałej. Czy konto to samo co na Biszkopta i Homera ???[/QUOTE] Konto to samo :) Dziękuję :Rose:
  11. Jutro chyba mają jechać dziewczyny do azylu :) Mam nadzieję, że Homerek grzecznie czeka :)
  12. I ja zaglądam....
  13. I ja zapiszę........ Biedactwo.. Taki śliczny psiak.......
  14. Badi - nie zaczepiaj wszystkich piesków ;)
  15. Podrzucę chociaż..........
  16. Wg strony azylu ten czarny ma 1,5 roku.. Tego drugiego muszę sprawdzić..
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205312-Azylowe-najbiedniejsze-staruszki....?p=16623036#post16623036[/url] Kolejny wątek - zebrałam na nim wszystkie staruszki azylowe, które są na stronie.. Straszne biedne te psiaki... :( Nie wiadomo, ile jeszcze życia przed nimi.. Czy skończą samotne w azylu?? :(
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205312-Azylowe-najbiedniejsze-staruszki....?p=16623036#post16623036[/url] Kolejny wątek - zebrałam na nim wszystkie staruszki azylowe, które są na stronie.. Straszne biedne te psiaki... :( Nie wiadomo, ile jeszcze życia przed nimi.. Czy skończą samotne w azylu?? :(
  19. Dzięki :) Spytam dziewczyn, które jeżdżą do azylu, jakie podać namiary...
  20. 11) [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?117,boks-nr-xxv[/url] Poz. ewidencji 118/2010 Samiec około 12-14 lat. Średniej wielkości, czarny podpalany, długowłosy. [URL=http://img191.imageshack.us/i/pozewidencji1182010.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7643/pozewidencji1182010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [quote name='paoiii'][url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie[/url] :) proszę[/QUOTE] Dziękuję :Rose:
  21. 6) [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?630,boks-nr-v[/url] Suka około 8-10 lat, średniej wielkości, biało płowa, krótkowłosa. [URL=http://img203.imageshack.us/i/pozewidencji2822010.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2784/pozewidencji2822010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 7) [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?164,boks-nr-xi[/url] Poz. ewidencji 97/2010 Suka około 12 lat, mała, biało - brązowa, krótkowłosa. [URL=http://img830.imageshack.us/i/pozewidencji972010.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9819/pozewidencji972010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 8 ) [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?124,boks-nr-xvii[/url] URZĄD GMINY RADŁÓW Poz. ewidencji 141/2009 Samiec około 12-14 lat. Mały,czarny podpalany, krótkowłosy. [URL=http://img196.imageshack.us/i/pozewidencji1412009.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/912/pozewidencji1412009.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 9) [COLOR="red"]Psiaka nie ma już w azylu...[/COLOR] [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?54,boks-nr-xxi[/url] Poz. ewidencji 264/2009 Samiec około 14 lat. Mały, czarny podpalany, krótkowłosy. [URL=http://img821.imageshack.us/i/pozewidencji2642009.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5430/pozewidencji2642009.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 10) [COLOR="red"]Psiaka nie ma już w azylu...[/COLOR] [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?707,boks-nr-xxiv[/url] Samiec około 10-12 lat, duży, czarny, krótkowłosy. [URL=http://img846.imageshack.us/i/pozewidencji462011.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9403/pozewidencji462011.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [quote name='paoiii']MAtkooo! ten czarny maluszek jest przecudowny!!!!!!!!!!!!! Wstaw go na mikropsy![/QUOTE] A możesz mi podać linka?
×
×
  • Create New...