Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Trzeba napisać na FB... I tutaj szukać cioteczek... które wesprą Fokuska grosikiem..
  2. [quote name='Lilek']Dziewczyny, ale jakby co, to opowiecie wszystko do samiutkiego końca i dokładnie, co???[/QUOTE] Myślę, że jak się uda odwiedzić czarnulka, to na pewno ;)
  3. Zamykać wątku nie musicie ;) Co jakiś czas możecie tu napisać parę słów o Rudziku :)
  4. [quote name='tisane']To ja sie zglaszam do tej ekipy odwiedzajacej ;)[/QUOTE] Ja też ;) ;)
  5. Trudno uwierzyć, ale może... ? Trzymam kciuki mimo wszystko...
  6. To nie była aluzja. Staram się wierzyć, że to prawda.
  7. hop hop cioteczki, zajrzyjcie do Fadusia...
  8. [quote name='Trisza']Dzisiaj byłyśmy z Efrą sprawdzić domek, który zabrał Rudzika.I wyszedł do nas Rudziczek-zadowolony i taki do kochania!!!!:))[/QUOTE] Cudnie :multi: A jakąś fotkę pstryknęłyście?? ;) :lol:
  9. [quote name='Ja i moje psy']bylam dzis w azylu i on w boksie jest z kolega .. ja nie twierdze, ze nie zasluguje .. [B]a wyadoptowany raczej nie bedzie skoro do tej pory nie byl[/B]... ja pisze z perspektywy psychologicznej ujecia tematu.. to bedzie duzy stres.. hotelik znow sie przyzwyczai i co? kolejna zmiana miejsca...bo moze znajdzie sie tymczas..byłam na watku Badiego z reszta znamy sie osobicie:)[/QUOTE] Skoro Smutek został zaadoptowany, to czemu nie Homer? Nie sądzę, żeby przywiązał się do miejsca w azylu. Jaki by nie był cudowny schron/azyl - żaden pies nie jest w nim szczęśliwy.
  10. Ale super :) Nie wiem, ale chyba nikt nie pisał do Czarodziejki....
  11. [quote name='efra']Dzięki wszystkim za wsparcie finansowe i duchowe, wspólnymi siłami możemy dużo zrobic!!!!!!!!![/QUOTE] Zgadza się :loveu:
  12. [quote name='tisane'][url]https://picasaweb.google.com/Ingolec/BADI#5594037719510675746[/url] Tu mi sie podoba[/QUOTE] [url]https://picasaweb.google.com/Ingolec/BADI#5594037662556798994[/url] A mi tu :loveu:
  13. [quote name='Nikki']ja już pomału ogarniam bazarek :) jeszcze pare osób wpłaci, porozliczam wszystko i prześle pieniążka :)[/QUOTE] Super :multi: Dziękujemy :Rose:
  14. [quote name='edek']Finanse są w poście 330 i ta wpłata jest uwzględniona to mój TZ :)[/QUOTE] Acha, rozumiem :lol: Ale i tak lepiej żeby to było na pierwszej stronie :lol: Albo przynajmniej napiszcie na której stronie jest ten post 330 ;)
  15. efra - musisz tutaj sama poprowadzić finanse na wątku ;) Mam informację od Triszy, że wpłynęły pieniążki od Maciej Kamil J.- 20 zł :)
  16. On jest tak cudowny, że powinien szybciutko domek znaleźć :) Reniu - odpisałaś na tego maila, który Ci wysłałam?? :)
  17. Na razie tak, ale poprosimy Triszę ;) :lol:
  18. Nie wiem, trzeba będzie zapytać efrę... Ta czarna kuleczka była ponoć ciągle podgryzana przez inne psy...
  19. Prince :lol: Dzięki tisane :Rose:
  20. [quote name='tisane']Podnosimy slicznosci ,zaraz porobie ogloszenia[/QUOTE] O, dziękuję tisane :loveu:
×
×
  • Create New...