[quote name='Lilek']Dziewczyny, ale jakby co, to opowiecie wszystko do samiutkiego końca i dokładnie, co???[/QUOTE]
Myślę, że jak się uda odwiedzić czarnulka, to na pewno ;)
[quote name='Trisza']Dzisiaj byłyśmy z Efrą sprawdzić domek, który zabrał Rudzika.I wyszedł do nas Rudziczek-zadowolony i taki do kochania!!!!:))[/QUOTE]
Cudnie :multi:
A jakąś fotkę pstryknęłyście?? ;) :lol:
[quote name='Ja i moje psy']bylam dzis w azylu i on w boksie jest z kolega .. ja nie twierdze, ze nie zasluguje .. [B]a wyadoptowany raczej nie bedzie skoro do tej pory nie byl[/B]... ja pisze z perspektywy psychologicznej ujecia tematu.. to bedzie duzy stres.. hotelik znow sie przyzwyczai i co? kolejna zmiana miejsca...bo moze znajdzie sie tymczas..byłam na watku Badiego z reszta znamy sie osobicie:)[/QUOTE]
Skoro Smutek został zaadoptowany, to czemu nie Homer?
Nie sądzę, żeby przywiązał się do miejsca w azylu.
Jaki by nie był cudowny schron/azyl - żaden pies nie jest w nim szczęśliwy.
[quote name='tisane'][url]https://picasaweb.google.com/Ingolec/BADI#5594037719510675746[/url]
Tu mi sie podoba[/QUOTE]
[url]https://picasaweb.google.com/Ingolec/BADI#5594037662556798994[/url]
A mi tu :loveu:
[quote name='Nikki']ja już pomału ogarniam bazarek :)
jeszcze pare osób wpłaci, porozliczam wszystko i prześle pieniążka :)[/QUOTE]
Super :multi: Dziękujemy :Rose:
[quote name='edek']Finanse są w poście 330 i ta wpłata jest uwzględniona to mój TZ :)[/QUOTE]
Acha, rozumiem :lol:
Ale i tak lepiej żeby to było na pierwszej stronie :lol:
Albo przynajmniej napiszcie na której stronie jest ten post 330 ;)