[B][COLOR=red]Graf:[/COLOR][/B]
Ma już za sobą kilka lat, teraz to siedzi
na wybiegu z psami i jest przeganiany
bardzo się ich boi, jak tylko widzi człowieka pragnie sie
tulić...On czaka na dom który będzie
go kochał i gdzie będzie czuł się swobodnie!!![IMG]http://www.dogomania.pl/threads/18981-wyżły-szorstkowłose-krótkowłose-kto-przygarnie/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
[IMG]http://i51.tinypic.com/262txdv.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/2zpm70i.jpg[/IMG]
Graf przyjechał do hotelu u Fiery 26 czerwca ze schroniska w Obornikach Wielkopolskich. Odwiedzialam dzisiaj Grafa - to cudowny, przyjazny i kontaktowy pies. Uwielbia być głaskany, przylepia się do człowieka od pierwszej chwili i zagląda w oczy. Mieszka z 6 innymi pieskami w całkowitej zgodzie i przyjaźni. Myślę, że ma ok 10 lat, ale absolutnie nie jest zramolałym staruszkiem. Jest wesoły, cieszy się, biega, podskakuje, nawet na moich oczach z łatwością wskoczył na taras, który był ok metra ponad ziemią. Jest w świetnej formie. Chętnie gryzie sobie patyki, ale nie za bardzo aportuje. Jest w 100% przekonana, ze miał normalny, dobry dom i ktoś o niego dbał. Jest bardzo kontaktowym i grzecznym psem. Chodzi na smyczy, w kojcu się nie załatwia, nie przysparza żadnych kłopotów. Jest bardzo zrównoważonym wspaniałym psem.
Koszt utrzymania Grafa u Fiery to 200 zł miesięcznie +karma.
Rozliczenie:
Ati czerwiec - 100 zł na odpchlenie, odrobaczenie i [FONT=Arial][SIZE=2]worek 7,5 kg White Wolf plus 3,5kg Pedigree[/SIZE][/FONT]
tanitka
9 lipiec - 200 zł za hotel i 12 kg karmy
Wydatki:
hotel 200 zł od 26 czerwca do 26 lipca
odrobaczenie, odpchlenie - 50 zł
28 lipiec - 190 zł za hotel do 31/08.
2 sierpnia - 20 kg karmy od p. Ewy
20 sierpnia - 40 kg karmy od p. Ewy
1 października 15kg od p. Ewy
hotel 200 zł od 1 września do 30 września
hotel 50 zł 0d 1 października do 7 października