W Sopocie :D Moze tam bede ;)
Nie wiem jak sie wystawia Alaskana, ale na 100% w razie czego mozesz poprawic psu lapy i ogon...
Ja wystawiam grzywacza, ladnie sie sam ustawia, ale dla pewnosci zawsze go ustawie po swojemu ;) Wtedy wiem, ze dobrze stoi. Wydaje mu komende i zamiera w pozycji wystawowej :D
Do Sopotu masz jeszcze duzoooo czasu. Cwicz z nia kilka razy dziennie przez ok 3-5 min (zeby jej sie nie znudzilo, i zeby nie kojarzyla tego zle) zawsze po cwiczeniach pobaw sie z nia :D
Ja to w sumie mam manie... :lol: Wystawiam swoje psy za kazdym razem, jak mi sie pod nogi napatoczą :lol: Wiec w sumie stoja wystawowo kilkaset razy dziennie ;)