Jump to content
Dogomania

maga18

Members
  • Posts

    6051
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maga18

  1. ja czasami kapie swoje psy w johnson&johnson i pozniej maja swietna, miecutka, puszysta siersc :D a co do odzywki to uzywam z IV San Bernard
  2. i wlasnie takiego czegos nie nawidze!!! :evil:
  3. heh co tu duzo mowic... mam dwa lysielce i KAZDY sie za nimi oglada, duzo ludzi chce o nich pogadac, ale w sumie 99,9% napotkanych nie ma zielonego pojecia o rasie ;) wciskaja mi, ze je ogolilam, ze im wlosy rosna, ze to mama i synek (szczegolnie ze mamą wedlug nich jest Toffi - pies :lol:) a zdjecia sa na mojej stronie [url]www.grzywacze.glt.pl[/url] ZAPRASZAM!! :D [color=red][size=6]oraz zapraszam do topiku 'Mam grzywacza'[/size][/color] 8)
  4. nosek ma jak maskotka :lol:
  5. a Twoje gdzie??!! :lol: sprawdzam poczte co 5 min i nic ;)
  6. zdjecia mozesz wklejac troche wieksze ;) :lol:
  7. slodziak z niej :lilangel: buziak dla niej w piekny nosek :calus:
  8. widze ze tlumy Dogomaniakow wybieraja sie na ta wystawe ;) :lol: bedzie mogl ktos wczesniej stawke zalatwic?? a konkretniej kl.szczeniat w goldenach psow i suk :D
  9. ale zdjecia moze wstaw w "Mam grzywacza" :lol: wtedy wszyscy grzywaczomaniacy beda obejrzea je na 100% :D
  10. musisz je pomniejszyc (chyba ze masz male) do rozmiarow 500x 500 na oko to rob ;) i pozniej [url]www.imageshack.us[/url] -> przegladaj -> znajdz na dysku zdjecie) -> otworz -> host it (na dole strony) ... czekasz... i kopjujesz link "direst to image" (prawie na samym dole), na forum w odpowiedzi wklejasz link pomiedzy znaczki [img] [/img] (na gorze, pod buzkami masz opcje pogrubienia czcionki, pochylenia, podkreslenia itd... i pozniej "quote", "code","list","list=" i "img" klikasz w to, wklejasz link i klikasz raz jeszcze w "img") :D
  11. [quote name='orsini']tak sobie to tlumacz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: slepaku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] gardlo mnie boli... ale na oczy widze ;) :lol: :sweetCyb:
  12. zdarza sie :lol: a Twoj grzywek to łysielec czy powder??? masz fotki???
  13. :( :cry: dobrze, ze wszytsko sie skonczylo happy end`em :D ZAPRASZAMY NA "MAM GRZYWACZA"!!! :angel:
  14. maga18

    Bytom-maj 2005

    BRAWO!!! :klacz: GRATULUJE!! :BIG: Masz zdjecia??? :lol:
  15. maga18

    Bytom-maj 2005

    Sheltomaniak to wstaw tu jak juz dostaniesz :lol:
  16. maga18

    Bytom-maj 2005

    wstaw tu tez ;)
  17. Brawa dla CARMEN i MAMY Tomeka67 :klacz: :klacz: :klacz: :lol: :laola: :laola: :BIG: :ylsuper: :tort: :thumbs: :sweetCyb: :sweetCyb: GRATULUJE WSZYTSKIM WYSTAWCOM!!! :drinking: [b]Tomek67 [/b]mam nadzieje, ze nst razem sam wystawisz Carmen, wtedy radosc z wygranej jest duzoooo fajniejsza :wink:
  18. WITAJ SHEILA!!! Fotki wstaw :D:D:D
  19. maga18

    Bytom-maj 2005

    [quote name='flashka-g']oo dzienks;p was tesh tak słoneczko przyjarało??bo ja niezle zarumieniona;][/quote] Flashi a tak narzekalas... Ty prawie jak grzywacz :lol: GRATULUJE!!! :klacz: FOTKI DAWAJCIE FOTKI !!!!!! :sweetCyb:
  20. nie ma PRA 8) ale wtedy jak tu bylam to Ty zdjecia na grzywacze dopiero wstawialas :lol:
  21. a co to PRA ?? :lol:
  22. domyslam sie ze to jest łysol Anny1 :lol: ale ktory??? Metaxa?? :roll: a tak na marginesie to czemu te foty nie trafily tez na "Mam grzywacza"???!!! 0X :lol:
  23. maga18

    Bytom-maj 2005

    co jest??!! wracc szybko mi tu :scared: :lol: chwalic sie i foty wklejac 8) uschne tu z ciekawosci!!! :sleeping:
  24. kurka wodna... albo mi sie zdaje albo Basenji (jako rasa psa :lol:) twórczo wplywa na swoich opiekunów ;) Jestem za FanKlubem :ylsuper:
  25. maga18

    Bytom-maj 2005

    dzieki shletomaniak :D Musia gratuluje!!! :klacz: Ale cos skromnie to napisalas ;) :lol:
×
×
  • Create New...