musisz je pomniejszyc (chyba ze masz male) do rozmiarow 500x 500 na oko to rob ;) i pozniej [url]www.imageshack.us[/url] ->
przegladaj ->
znajdz na dysku zdjecie) ->
otworz ->
host it (na dole strony)
... czekasz...
i kopjujesz link "direst to image" (prawie na samym dole),
na forum w odpowiedzi wklejasz link pomiedzy znaczki [img] [/img]
(na gorze, pod buzkami masz opcje pogrubienia czcionki, pochylenia, podkreslenia itd... i pozniej "quote", "code","list","list=" i "img" klikasz w to, wklejasz link i klikasz raz jeszcze w "img") :D