[quote name='sh_maniak']a co mi jeszcze mozesz dać, to pomyśle :eviltong:
A tak na serio duo waży ta twoja klatka??
Bo zobacz jak cie tato wsadzi do pociaga, a ja z niego odbiore, to problemu z nia nie będzie ;)[/QUOTE]
hahahaha - tato mnie wsadzi - hahaha :lol:
dobre :eviltong:
wiec mnie nie wsadzi :p
a ja bede jechala busem do Wrocka i stamtad pociagiem do Opola :shake: wiec jakos nie bardzo... a ta moja klata bog wie jak ciezka nie jest... ale tez za duza nie jest.... Twoj sh to by sie nie wyprostowal w niej w pozycji siedzacej :eviltong: :lol: