Grzywacze mogą mieć braki w uzębieniu... a to czy jeden wyleci z ringu za braki czy nie, zależy od sędziego. Jedni nie zwracają na to uwagi inni nie tolerują braków. Ja osobiście nie spotkałam się, żeby na jakiejś wystawie pies został zdyskwalifikowany z ringu za braki w uzębieniu - jedyne co to taki pies dostał gorszą ocenę - ale to zdarzyło się raz. Większość sędziów na to nie patrzy :) Więc chyba nie ma się co martwić... :)