[quote name='Donio']Szczęśliwego Nowego Roku, wszelkiej pomyślności, szczęścia i sukcesów.
Tak czytam o tej Legnicy, maga18, spędziłem tam naprawdę parę szczęśliwych chwil mojego życia.Mieszkałem na Księżycowej, czy jakoś tak, grałem gościnnie w amerykańskiej sztuce "Motyle są wolne". Sztuka była o miłości, w dodatku amerykańska, miasto było wtedy raczej rosyjskie, słuchaj, kolejki przed kasą się ustawiały, a ile młodzieży! No ale był to rok 1978.[/quote]
:crazyeye: to ja mieszkam tuż obok :) na Wielkiej Niedźwiedzicy :) Legnica jako tako fajna jest... ale w sumie najwiecej to tu jest hipermarketów, kościołów i stacji benzynowych... nie ma za bardzo gdzie się pobawić...