[quote name='Ania i Psy']Germanika,najserdeczniejsze,choć spóżnione,gratulacje w pelni zasłużonego tytułu!
Pozostając w temacie, chciałabym pogratulować Grucy tytułu najlepszej hodowli Opolszczyzny (już kolejny), Dafne z Gangu Łysych 3 miejsca w rankingu Najlepszego psa Opolszczyzny tudzież wielkiego pucharu dla Najaktywniejszego wystwacy Opolszczyzny:) Mam nadzieję,że nic nie przekręciłam:cool1:[/QUOTE]
:klacz: brawo!!