Tyle się dzieje a ja wracam ze szkoły/pracy nocami do domu. I nie mam jak wpaść. :(
Tak mi przykro, że nie mam jak pomóc.
Ja też chce pospacerować z jakimś psem konkretnie to z Szirą.:oops:
Póki co wrzucam jeszcze kilka fotek tego sympatycznego rozczochranego psiaka
[img]http://lh5.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TTIYQO4Se7I/AAAAAAhttp://www.dogomania.pl/threads/171985-Psy-z-jastrzębskiego-schroniska-szukają-domów.?p=16117889#post16117889AAKhk/6p1eSUmjwpQ/s800/szczeniaki%20077.JPG[/img]
[img]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TTIYUU6EsRI/AAAAAAAAKho/AULzzhaIrf0/s800/szczeniaki%20075.JPG[/img]
[img]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TTIYYT8Ik-I/AAAAAAAAKhs/75RgKNCz4hY/s800/szczeniaki%20076.JPG[/img]
i Colli
[img]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TTIZgPUtJbI/AAAAAAAAKhw/WpjwkO-SKzI/s800/szczeniaki%20045.JPG[/img]
[img]http://lh5.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TTIZk2PX1tI/AAAAAAAAKh0/cpEnRPfwehA/s800/szczeniaki%20042.JPG[/img]