Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Czyli aukcję zakończyć ? Cieszę się , że maleństwo w domku !:loveu:
  2. Jakiej on jest wielkości ? Wykastrowany , szczepiony ? Jesli krakowska nie pomoze , mogę zrobic Allegro . Jest ładniutki :loveu:
  3. Ma AleGratkę i plakaty do pobrania [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/2452/dsc1400hb2.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='agamika']Amis ma taki radar jakiś .... zawsze wyczuje ze własnie sie bedzie fotke chciało zrobic :p i stara sie to uniemozliwic :shake::mad::roll: trudny model :evil_lol:[/quote] Tak własnie , dopiero jak kupę sadził to mi się twarz udało zdjąć :cool3:
  5. Tak , dwa maile , oj coś ten Amiś aparatu nie lubi :p
  6. Dzięki :oops: Agamika daj znać czy doszły
  7. Wysyłam zdjęcia Amisia do kogoś , niezmniejszone , nie wiem czy dojdą , jesli nie , wyślę zmniejszone , tylko nie wiem do kogo wysyłam :oops: , adres dostałam od pana Tomka , zaczyna się na gryz...
  8. Zawiozłam mu paczkę podkładów , nic rano nie zjadł :shake: Gotowane liznął , convalescenta nie chciał . Nie chciał wstać :-(
  9. Wznowione Allegro : [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=507767994"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=507767994[/COLOR][/B][/URL]
  10. Jadę do niego rano , nie wiem czy jeszcze ma podkłady , chyba kupię paczkę .
  11. No własnie , on je ale z ręki , convalescent ma dużo składników , których mu nie dostarczymy w gotowanym jedzeniu , ja mogę tak raz na trzy dni ugotować i zawieźć . Czy oprócz Furosemidu nie dostał żadnych leków ? A Vetmedin mozna podawać ?
  12. Psiak nie je , rozmawiałam z panem Tomkiem , ja dzis pracuję , nawet nie wiem czy uda mi się podjechać do hotelu , żeby go z ręki nakarmić :-(
  13. Trzeba panu Tomkowi powiedziec ,że leki do pyszczka , bo jak mu wrzucił do jedzenia do nie zjadł , Aga mówiłście mu ?
  14. Jejciu , jednak ze spotkań nici ?
  15. O rany , on te leki musi dostawać , Aga czy on je w koncu połknął ? Ja go musiałam karmic z ręki , zachęcać , do miseczki stojącej obok posłanka nie podszedł . Kiwi umawiaj go do doktor Tarabuły w takim razie jak najszybciej , ja bym mu mogła Vetmedin przywieźć do pomaga przy prawie wszystkich schorzeniach serca ale moze przy tym co on ma akurat nie . Agnieszka ( wet) mi mówiła , ze przy tak słabym sercu to nawet jeśli pies zje za duzo na jeden raz to może poważnie zaszkodzić , nawet nagła zmiana temperatury , cokolwiek :-(
  16. Doktor Niziolek nie przewiduje badań wyjazdowych do końca lutego 2009 . Teraz ma dwa ale nad morzem .
  17. Tak , może ogłoszenie w Wyborczej pomoże , tylko nie wiem kiedy się ukaże .
  18. Mar.Gajko napisała mi sms , ze miał sucho ale bardzo ciężko oddychał :-( Co z tym kardiologiem ?
  19. Weszka , który z tych pokazanych na stronie jest najlepszy w przypaku kościotrupka ? Doradź coś . Pani Ola i AgaG przekazały mi 300 zł , 100 wpłaciłam panu Tomkowi , 200 zostawiłam w Arwecie .
  20. Kościotrupek znów dostał kroplówkę , antybiotyk i pół puszeczki . Puszki są 4 , potrzeba więcej. Kołdra pościelona przez Amigę sucha :multi: Jeden podkład wyrzuciłam mokry , drugi był suchy . Mar.gajko zajrzy do niego przed wyjściem w hotelu czy ma sucho . Trzeba go zabrać do kardiologa koniecznie , on źle oddycha , serduszko jest b.chore. W poniedziałek zbadamy prostatę ( w moczu były plemniki) i może już będzie mozna odrobaczyć .
  21. Amiga , wielkie dzięki ! Na pewno mu przyjemniej teraz na suchym :loveu: Od Amigi mamy paczkę podkładów :loveu:, drugą przywiezie Aga , zobaczymy na ile starczy . Trzymajcie kciuki , żeby to tylko była jakaś infekcja dróg moczowych i zeby antybiotyk pomógł !
  22. Jeśli będziesz miała czas to proszę Cię , sprawdź czy ma mokro , jeśli tak to połóż nowy kocyk , pan Tomek mówił , ze jest ich sporo , , on brał z boksu obok kościotrupka i na to podkład , żeby w ten podkład wsiąkało jak nasiusia a nie w kocyk . Dziękuję !
  23. Czy spotkanie już sie odbyły ?
  24. To dobrze , ze szczekał , jeszcze w nim się życie tli ale jego stan jest bardzo poważny . Ma piękne łapeczki ze skarpetkami i ogonek z białą koncówką , trochę wczoraj machał .
  25. Własnie też się zastanawiłam , tylko on ma długi ogonek . Mam nadzieję , że on ma zapalenie pęcherza czy coś takiego i antybiotyk pomoże . Tak mi go żal :-(
×
×
  • Create New...