Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1900/dsc2249dm9.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4143/dsc2260vd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6031/dsc2261tj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8692/dsc2267wk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3415/dsc2263su4.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/616/dsc2245pe6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/4275/dsc2253gy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9373/dsc2227ir4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6320/dsc2254zm4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5012/dsc2244em5.jpg[/IMG][/URL]
  4. mam zdjęcia od Marty , zaraz wkleję U Marty jest teraz jeszcze jeden ślepaczek , w dodatku stareńki , z cukrzycą :-( uratowany z umieralni , wymaga operacji oka , trzeba je wyjąć , jest wielkie i boli , leczenie staruszka może być kosztowne , musimy pomóc!
  5. Grall jest śliczny , pieknie pozuje , jest bardzo fotogeniczny :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1751/dsc2220hy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1131/dsc2221wg2.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4684/dsc2215ih8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/682/dsc2213fs8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6017/dsc2216yn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4483/dsc2218om8.jpg[/IMG][/URL]
  7. Aniu , pozdrów mamę i podziękuj za opiekę nad Apiskiem :loveu: Ja chyba nie muszę nic już pisać , inni tu wypowiadający się ( Blue.Berry , Faro , Inez ) napisali wszystko co chciałabym powiedzieć na temat "gwarancji na psa ". :p Dzisiejsze fotki :
  8. Ewelinko , jesli jesteś zainteresowana adopcją Dago bardzo proszę o kontakt telefoniczny ze mną , numer już znasz . " Nie wiadomo co w nim siedzi " - dokładnie tak , mało mamy wiadomości o stanie zdrowia Dago , myślę , że powtórne badania krwi już nam trochę wyjaśnią . Jutro rano jadę do hotelu z aparatem , będą nowe fotki piesia .
  9. Ozonella to ozonowana oliwka :p "OZONELLA® dzięki swojej oleistej postaci i stopniowemu uwalnianiu ozonu jest łatwa w stosowaniu, łatwo się wchłania i długo działa w miejscu aplikacji. Preparat jest jałowy i można go stosować na otwarte powierzchnie ranne. OZONELLA® wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Zastosowanie: OZONELLA® znajduje szereg zastosowań w profilaktyce i leczeniu różnych stanów chorobowych m.in. takich jak: - trudno gojące się rany, również zakażone - odparzenia - otarcia i zdarcia naskórka - oparzenia termiczne (w tym słoneczne) i po radioterapii onkologicznej - odleżyny i przewlekłe owrzodzenia żylne, tętnicze i grzybicze stóp i podudzi - zespół „stopy cukrzycowej” - zaburzenia ukrwienia kończyn - ropnie i czyraki - stany zapalne skóry o różnej etiologii (m.in. ogranicza rozwój opryszczki) - choroby infekcji skóry - zmiany egzema tyczne OZONELLA® przydatna jest również w profilaktyce zakażeń grzybiczych i bakteryjnych, zwłaszcza stóp i rąk. Właściwości OZONELLI czynią ją atrakcyjnym preparatem do stosowania w kosmetyce, w szczególności: - w redukcji zmian skórnych - w redukcji przebarwień - w eliminacji cellulitu - łagodzeniu stanu zapalnego po ukąszeniu przez owady."
  10. Szwy w porządku. Jutro rano zrobię Rózi ładne zdjęcia do ogłoszeń . To bardzo miła suczynka i bardzo ją ciekawi co porabiają inne psiaki :p
  11. No przecież ! Zaraz zamówię . Nie wiem czy go zostawić na tym żarełku . które ma czy dawać cos innego ?
  12. Karusia , Agamika dziekuję :loveu: Ja już dziś rano byłam u niego , lepszy jakiś mi się wydał , ogonek do góry , raźniejszym krokiem szedł . Rany na łapach obejrzałam , są brzydkie bardzo :-( może te leukocyty faktycznie od nich , tak było u Timona Beniu , prawda? Antybiotyk został podany , nochal wymiziany . Agamika , jutro rano będę w hotelu , przytrzymasz mi go do zdjęć , ok a potem obfocimy inne psiaki .
  13. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1493/frodopiochnx4.jpg[/IMG][/URL] Mam już pierwsze fotki od Ani i Marcina , "Myśle że czuje sie u nas coraz pewniej, poznał każdy kąt i okolicę, na spacery chodzimy minimum 3 razy dziennnie, potem Frodo wie już że dostanie jedzonko, nie wspomnę już o obowiązkowych pieszczotach o których sam nam przypomina"
  14. Dziewczyny ja też mam takiego chudziaka w hotelu :placz: Posiedźcie też u niego , jesli macie czas i proszę sprawdźcie czy nie ma mokrej kołderki , dziękuję ! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3585/dsc2201px2.jpg[/IMG][/URL]
  15. Ma taką poczciwą mordkę , biedny Kacperek :-(
  16. Już piszę , wczoraj padłam , trzy adopcje , Frodo i dwa szczeniaczki z działek :crazyeye: Właściciele Frodzia to pełni ciepła , wrażliwi , spokojni młodzi ludzie , tak do niego czule mówili , tak delikatnie a on taki własnie jest , z nim trzeba bardzo łagodnie postępować . Oni do siebie po prostu pasują . Frodo mieszka w domu z ogrodem niedaleko Krakowa , wokół są piekne tereny do spacerów , park krajobrazowy . Dostałam już pierwsze sms , że był już na spacerku i zjadł ładnie , obudził się o piatej ale po dużej dawce pieszczot znów zasnął . Jestem pewna , że Frodo będzie szczęśliwy :loveu: ( A domek powiem Wam tak piękny , że sama bym się dała adoptować :cool3:) Haker mozna kasować ogłoszenia , Twoja i Blue.Berry pomoc w ogłaszaniu jest na wagę złota ! Mam nadzieję , że i chudzielcowi Dago znajdziecie domek !
  17. Giselle nie macie się czego wstydzić , nigdy jeszcze nie przyjechał do mnie ze schronu pies z taką książeczką . Wiemy wszyscy jak jest w schronisku - kilkaset psów do ogarnięcia. Dziś odwiedzi Dago lekarz , nasz konik dostanie antybiotyk w zastrzyku , po jakimś czasie znów zrobimy badania krwi . Zastanawiam się czy nie podawać mu karmy dla szczeniąt i karmiących matek , ona jest wysokokaloryczna .
  18. O rany :crazyeye: Asior , łejt chwilę , trzeba zwabić Agę , ona najlepiej pisze :cool3:
  19. Psiaczki bardzo kochane :loveu: Pościeliłam im łóżeczko , trochę przekupiłam szyneczką i pomiziałam czarnulka , sunia jeszcze się boi ale myślę , ze się przekona . Czy są odrobaczone czy trzeba odrobaczyć ? Jutro będę w hotelu z antybiotykiem dla Dago , mogę wziąć dla nich tabletki .
  20. Widzę , ze ma podusię ulubioną :loveu:
  21. Frodo ma super dom !!! :loveu::multi::loveu::multi: Z ogłoszenia Blue Berry :loveu::multi::loveu::multi: DZIĘKUJĘ ! Mój ukochany ulubieniec :loveu: Bądź szczęśliwy rudziaszku !
  22. Konik musi dostać antybiotyk , leukocyty 30 tys :-( Byłam u niego , poszlismy na spacer , pościeliłam mu dwie kołdry i prześcieradło :cool3: Zjadł ładnie , posmarowałam rany , moze to od tej głębokiej brzydkiej rany na łapie te leukocyty ?:shake:
  23. Chciałam im dziś zrobic zdjęcia ale boją się smyczy i na razie nie wychodzą z boksu . Posiedziałam z nimi , mały psiaczek machał ogonkiem i dał się , mimo strachu , pogłaskać , sunia mnie obwąchiwała . Czy poscielić im kołderkę ? zaraz tam jadę , posiedzę z nimi znów chwilkę . Moze trzeba im kupić obrózki ? Niech się przyzwyczają najpierw , że coś jest na szyi :p
  24. Zebrrra , pod który numer dzwoniłaś ? Do mnie nikt dziś w sprawie Żuzu nie dzwonił . Skąd jesteś ?
  25. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6940/dsc2203xs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1055/dsc2204od6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6568/dsc2212yh9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7421/dsc2210ev7.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...