-
Posts
4794 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patia
-
Wątek suni , która błąkała się po puszczy w Niepołomnicach : http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-sunia-amstaff-blakala-sie-po-lesie-wyrzucona-czy-zagubiona-141410/#post12567906
-
Od czwartku w hoteliku przebywa sunia , która parę dni błąkała się po puszczy w Niepołomnicach . Dzwoniłam do straży miejskiej w Niepołomnicach i do schroniska w Nowym Targu , przegladałam ogłoszenia ale nikt jej nie szuka :shake: Sunia nie miała obrozy , nie wygląda źle , jest nieco wychudzona , miała duzo kleszczy , niezyby chetnie chodzi na smyczy . Dostaje antybiotyk , ma ropny wyciek z dróg rodnych , jest po usg i badaniach krwi , które nie wskazują na ropomacicze. [URL="http://img7.imageshack.us/i/dsc4962.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3010/dsc4962.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/dsc4942.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9065/dsc4942.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img6.imageshack.us/i/dsc4963n.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6287/dsc4963n.jpg[/IMG][/URL]
-
To może być stan zapalny w pochwie
-
Jeju i właśnie dlatego nie wiadomo co robić :placz: Narkoza i cięcie suni wysterylizowanej z jednej strony , przegapienie ropomanicza - z drugiej :shake:
-
[quote name='Asior']ale czasem usg mozę nie pokazać ropomacicza... miałam kiilka takich przypadków u znajomych fretek...[/quote] Na usg tak to wyglada jakby sunia była wysterylizowana
-
[quote name='Asior']wstawiłam Twoją prośbę na amstafy......[/quote] Dziękuję ! Zabraliśmy sunię do hotelu , wczoraj kupę czasu spędzilismy w lecznicy , sunia ma ropny wyciek z dróg rodnych , badania krwi , usg nie wskazują na ropomacicze . Dzwoniłam do straży miejskiej w Niepołomnicach ale nikt jej nie szuka :-(
-
Kraków sunia + 5 szczeniąt z szopki na narzędzia wszyscy w domach !
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Koteczka będzie miała na imię Szprotka :p Bella czuje się dobrze , wszystko ładnie się goi , za jakieś dwa tygodnie ją zaszczepimy , jednak wolałam ją najpierw wysterylizować , bo bałam się , że znów zaciąży , zawsze jednak wolę szczepić przed sterylką .:loveu: -
Ale słodziak ! :loveu:
-
Na pomoc czeka błąkająca się od paru dni po Puszczy Niepołomnickiej sunia amstaff , chuda , widać , ze rodziła , grozi jej schronisko w Nowym Targu albo śmierć w lesie :-(
-
Kraków sunia + 5 szczeniąt z szopki na narzędzia wszyscy w domach !
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
O i już mamy imię :multi: -
Nie wiem czy Maja i Michał będą mieli czas wstawić więc ja wstawiam fotki :loveu: Kangoo w swoim żywiole :multi: [URL=http://img34.imageshack.us/i/dsc0070n.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7038/dsc0070n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/dsc0076may.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4276/dsc0076may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/dsc0072may.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/416/dsc0072may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img32.imageshack.us/i/dsc0071may.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1448/dsc0071may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img16.imageshack.us/i/dsc0065may.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5407/dsc0065may.jpg[/IMG][/URL]
-
Nowy bazarek : http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczne-kocyki-royal-canin-tunel-pojemniki-na-karme-na-sterylke-do-13-07-a-141244/
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
Patia replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę , że Mania już w domku ! :multi: Ja też trzymam za Ernę , mocno ! -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
Patia replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Brawo ! Czy ktoś się orientuje ile psiaków zostało w Harbutowicach ? -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
Patia replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny , jeszcze mi przyszlo do głowy , czy wiecie jak Mania zachowuje się na smyczy ? Pani mieszka w bloku , będzie musiała ją wyprowadzać , może przez te parę dni próbować ją wyprowadzać na smyczy , może szelki przed wyjazdem jakieś dobre kupić , zeby nie zwiała ? Z góry przepraszam jeśli ten post jest nie na miejscu , tak tylko na wszelki wypadek pytam :oops: -
[quote name='wellington']Jesli Patia wybierze domek to mozna byc spokojnym o piekna szate ;)[/quote] Ja nie wybrałam domku , sam do mnie zadzwonił :lol: ale będę przeszczęśliwa jeśli ta adopcja się uda ! Przy okazji zapraszam na bazarek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/royal-canin-super-plecak-waga-pojemnik-na-karme-na-sterylke-do-9-07-a-140776/#post12512630[/URL]
-
Kraków sunia + 5 szczeniąt z szopki na narzędzia wszyscy w domach !
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Bazarek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/royal-canin-super-plecak-waga-pojemnik-na-karme-na-sterylke-do-9-07-a-140776/#post12512630[/URL] -
Kraków sunia + 5 szczeniąt z szopki na narzędzia wszyscy w domach !
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Mama sunia , okazało się , to psiak wspaniale chodzący na smyczy ! super grzeczny w samochodzie ! kochający wszystkich i rozdający buziaki ! :loveu::multi: Przyjechała dziś do Arwetu , dostała obrózkę i smycz , jutro sterylka . Sunia waży ok 14 kilogramów , mam nowe zdjęcia . Muszę zaraz zrobic jeszcze bazarek , koszt sterylki to ok 250 zł . Imion nie mają , to znaczy koteczka ma ich kilkanaście :cool3: nie możemy się zdecydować a sunia jest bezimienna , trzeba koniecznie dać imię temu kochanemu zwierzątku ! [URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc4826.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3017/dsc4826.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc4842.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6277/dsc4842.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc4840.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9084/dsc4840.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc4831e.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7384/dsc4831e.jpg[/IMG][/URL] -
Franio dostał dziś od pani doktor Agnieszki wyprawkę :loveu:Adresówkę , dla nowych właścieli książeczki i film o wychowaniu szceniąt , nawet naklejkę na samochód : Uwaga ! Jadę z psem ! No teraz , tak wyposażony Franio musi znaleźć super domek ! [URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc4817.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3600/dsc4817.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc4816.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7669/dsc4816.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc4810.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2752/dsc4810.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc4814.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4509/dsc4814.jpg[/IMG][/URL]
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
Patia replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jeju , zaciskam kciuki z całych sił ! -
Jedenastomiesięczna sunia bokserka brązowa z krawatką i skarpetkami białymi szuka domu , bardzo pilne ! Nie mogę się dodzwonić do Faro , chyba ma nowy numer , kto jeszcze z Krakowa jest od bokserów , bardzo pilne !
-
[quote name='salibinka']Sunia, o której pisze Malawaszka jest cudna - albo Erna, która jest z nią w Niepołomicach - tez cudna (chociaz krótkowłosa ;)).[/quote] Salibinka , już pani podałam Twój numer , będzie zaraz dzwonić , najwyżej jej podaj jeszcze do pani Bożenki , bo ja już z nią rozmawiałam , zanim tu o pani Bożence przeczytałam. Trzymam kciuki z całych sił , może to ten domek !!!