-
Posts
4794 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patia
-
Elso , lot balonem kosztuje 25 zł od osoby , nie siedzi się w koszu ale w uprzęży:razz: Bąbelinek zmienia futerko na dorosłe , wygląda strasznie , włos rozsiewa obficie , wczoraj znowu biegł na spacerku :loveu: Cały czas zaczepia wszystkich , zaprasza do zabawy , mlaska , oblizuje nas i zwierzyniec.:loveu:
-
Lewkonia to nie on , sprawdziłam zdjęcia , ten zaginiony ma bardzo dużo białego i charakterystczną białą do połowy mordkę.
-
To nic Kiwi nie rycz :evil_lol: i tak Cię zwabię jak nie jutro to w innym terminie :evil_lol:
-
Kiwi , Ania , wpadniecie pomóc przy suni , czy jestescie zarobione po uszy?
-
Będę czekać w Wieliczce na sunię , jeśli przyjedzie jutro , dzwońcie do mnie 602 722 040 , umówię wizytę u weta , postaram się wyjść z pracy około 14 , to schorzenie nóżek wygląda na "niedźwiedzią łapę". Suńkę biorę do siebie na wstępna pielęgnację i potem zawiozę do hotelu. Dajcie znać czy przyjedzie jutro , jesli nie będę próbować zorganizować transport na sobotę.
-
Właśnie Aniu , ja też nie wiem ,czy to jutro , trzeba zaczekać na Agnieszkę.
-
A w który piątek ten transport od frotki , jutro? jak w przyszly , to trzeba coś wcześniej organizować
-
Szmaja , hotel jest koło Krakowa , transport juz mamy , teraz tylko trzeba wyciagnąć sunię Agnieszko , czy pan kierownik w ogóle nie zgadza się na wydanie suni tymczasowo? Dobrze to zrozumiałam? Wyda ją tylko osobie , która chce ją na stałe? Ja mogę podać wszystkie swoje dane w razie czego do karty adopcyjnej , moze Frotka tu pomoże , może Frotce kierownik nie odmówi , kiedy w końcu te wszystkie schroniska zrozumieją , że my chcemy pomagać , nic wiecej! Agnieszko , myślę , że trzeba też cały czas szukać starego właściciela , moze ona pobiegła daleko i właściciel szuka nie tam gdzie trzeba.
-
Agnieszko , czy wydadzą psa do hoteliku?
-
wysłałam prosbe o pomoc na stronę MiastoCollie. Jutro będę pisać do hodowców , trzeba próbować wszędzie
-
Agnieszko , mąż już "zaległ" a to on obsługuje Allegro , jutro wystawiam aukcję.
-
Już wstawiłam ogłoszenie na owczarki brytyjskie.
-
Biedactwo:shake: Nie wiem czy pamiętasz , kiedyś był na Dogo wątek kolaczka Norika , który zaginął , sam wrócił do domu po jakimś czasie , biegł tak długo , że łapy zdarł do krwi , czy ona długo jest w schronisku , może nie mogła znaleźć drogi do domu:-(
-
Już są zdjęcia , spóźniłam się z tym postem.:roll:
-
Agnieszko , głowa do góry , dobrze , ze załozyłaś wątek , co z tymi jej nóżkami , moze długo sie błąkała , może nie jest tak żle , jest zmęczona , zaniedbana. Daj zdjęcia , jesli masz , zawsze lepiej przemawiają do ludzi , mogę wystawić sunię na Allegro. Czy masz tam jakiś hotelik , w razie czego? Chętnie się dołożę.
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img434.imageshack.us/img434/3568/img56409kn.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem czy tu bedzie dobrze widać jakie są krzywe , to są łapki Bąbla [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img434.imageshack.us/img434/884/img56429yc.jpg[/IMG][/URL] A jeszcze Wam pokażę wczorajsze zdjęcie z okna mojej sypialni: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2636/img56346vu.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków - piękny kaukaz -proszę o przeniesienie do działu szczęśliwców:))
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Simba ma teraz na imię Rodzyn , jest strasznym niejadkiem , trzeba go karmić z ręki . Uczy się chodzić na smyczy. Śpi w domku , bardzo lubi ludzkie towarzystwo, uwielbia jeździć samochodem , gdy państwo czasami nie mogą go przywołać otwieraja drzwi samochodu i Rodzyn zjawia sie błyskawicznie . Próbował przeganiać kotkę rezydentkę ale ta pokazała mu gdzie raki zimują i teraz już stosunki pies- kot są poprawne. Państwo jeszcze czekają z kąpielą , nie chcą stresować Rodzynka. Wydaje mi się , że są zadwoleni , pan rozmawiał ze mną a pani , słyszałam, co chwilę wołała : powiedz jeszcze , że Rodzyn ma duszę spaniela, powiedz , że szybko się uczy , powiedz , ze woli makaron niż ryż.Zostałam zaproszona w odwiedziny. Jestem zadowolona z tej adopcji bardzo:loveu: :multi: -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
Patia replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Mar.Gajko , czy one są na Allegro? Może jeszcze spróbować dać je do Wyborczej?