Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Elso , lot balonem kosztuje 25 zł od osoby , nie siedzi się w koszu ale w uprzęży:razz: Bąbelinek zmienia futerko na dorosłe , wygląda strasznie , włos rozsiewa obficie , wczoraj znowu biegł na spacerku :loveu: Cały czas zaczepia wszystkich , zaprasza do zabawy , mlaska , oblizuje nas i zwierzyniec.:loveu:
  2. Lewkonia to nie on , sprawdziłam zdjęcia , ten zaginiony ma bardzo dużo białego i charakterystczną białą do połowy mordkę.
  3. To nic Kiwi nie rycz :evil_lol: i tak Cię zwabię jak nie jutro to w innym terminie :evil_lol:
  4. Kiwi , Ania , wpadniecie pomóc przy suni , czy jestescie zarobione po uszy?
  5. Będę czekać w Wieliczce na sunię , jeśli przyjedzie jutro , dzwońcie do mnie 602 722 040 , umówię wizytę u weta , postaram się wyjść z pracy około 14 , to schorzenie nóżek wygląda na "niedźwiedzią łapę". Suńkę biorę do siebie na wstępna pielęgnację i potem zawiozę do hotelu. Dajcie znać czy przyjedzie jutro , jesli nie będę próbować zorganizować transport na sobotę.
  6. Właśnie Aniu , ja też nie wiem ,czy to jutro , trzeba zaczekać na Agnieszkę.
  7. Gdyby Ci soli zabrakło to daj znać :diabloti:
  8. A w który piątek ten transport od frotki , jutro? jak w przyszly , to trzeba coś wcześniej organizować
  9. Je znaczy zdrowieje! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  10. Elso , dziś się dowiem ale chyba 30 złotych, dam znać wieczorkiem.
  11. Szmaja , hotel jest koło Krakowa , transport juz mamy , teraz tylko trzeba wyciagnąć sunię Agnieszko , czy pan kierownik w ogóle nie zgadza się na wydanie suni tymczasowo? Dobrze to zrozumiałam? Wyda ją tylko osobie , która chce ją na stałe? Ja mogę podać wszystkie swoje dane w razie czego do karty adopcyjnej , moze Frotka tu pomoże , może Frotce kierownik nie odmówi , kiedy w końcu te wszystkie schroniska zrozumieją , że my chcemy pomagać , nic wiecej! Agnieszko , myślę , że trzeba też cały czas szukać starego właściciela , moze ona pobiegła daleko i właściciel szuka nie tam gdzie trzeba.
  12. Agnieszko , czy wydadzą psa do hoteliku?
  13. wysłałam prosbe o pomoc na stronę MiastoCollie. Jutro będę pisać do hodowców , trzeba próbować wszędzie
  14. Agnieszko , mąż już "zaległ" a to on obsługuje Allegro , jutro wystawiam aukcję.
  15. Już wstawiłam ogłoszenie na owczarki brytyjskie.
  16. Biedactwo:shake: Nie wiem czy pamiętasz , kiedyś był na Dogo wątek kolaczka Norika , który zaginął , sam wrócił do domu po jakimś czasie , biegł tak długo , że łapy zdarł do krwi , czy ona długo jest w schronisku , może nie mogła znaleźć drogi do domu:-(
  17. Już są zdjęcia , spóźniłam się z tym postem.:roll:
  18. Agnieszko , głowa do góry , dobrze , ze załozyłaś wątek , co z tymi jej nóżkami , moze długo sie błąkała , może nie jest tak żle , jest zmęczona , zaniedbana. Daj zdjęcia , jesli masz , zawsze lepiej przemawiają do ludzi , mogę wystawić sunię na Allegro. Czy masz tam jakiś hotelik , w razie czego? Chętnie się dołożę.
  19. A tu jeszcze jedno zdjęcie Darsika , Aga przysłała mi przed chwilą , widać pogryzione uszko [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/914/tnhpim14818tz.jpg[/IMG][/URL]
  20. Tym balonem turyści odbywają loty widokowe nad miastem , także nocą.
  21. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img434.imageshack.us/img434/3568/img56409kn.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem czy tu bedzie dobrze widać jakie są krzywe , to są łapki Bąbla [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img434.imageshack.us/img434/884/img56429yc.jpg[/IMG][/URL] A jeszcze Wam pokażę wczorajsze zdjęcie z okna mojej sypialni: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2636/img56346vu.jpg[/IMG][/URL]
  22. Z łapkami trochę lepiej , juz sie tak nie potyka i parę razy biegł nawet:multi: Ale nadal łapule są krzywe i modlę się żeby były zdolne nosić Bąbelka jeszcze długo , długo. Masz rację Toska , lepiej żeby Bąbik ważył mniej , wtedy łapki się mniej męczą.
  23. Simba ma teraz na imię Rodzyn , jest strasznym niejadkiem , trzeba go karmić z ręki . Uczy się chodzić na smyczy. Śpi w domku , bardzo lubi ludzkie towarzystwo, uwielbia jeździć samochodem , gdy państwo czasami nie mogą go przywołać otwieraja drzwi samochodu i Rodzyn zjawia sie błyskawicznie . Próbował przeganiać kotkę rezydentkę ale ta pokazała mu gdzie raki zimują i teraz już stosunki pies- kot są poprawne. Państwo jeszcze czekają z kąpielą , nie chcą stresować Rodzynka. Wydaje mi się , że są zadwoleni , pan rozmawiał ze mną a pani , słyszałam, co chwilę wołała : powiedz jeszcze , że Rodzyn ma duszę spaniela, powiedz , że szybko się uczy , powiedz , ze woli makaron niż ryż.Zostałam zaproszona w odwiedziny. Jestem zadowolona z tej adopcji bardzo:loveu: :multi:
  24. Mar.Gajko , czy one są na Allegro? Może jeszcze spróbować dać je do Wyborczej?
×
×
  • Create New...